Andrzej Kania

Agent biura nieruchomości w Katowicach - Andrzej Kania

Andrzej Kania Agent nieruchomości, Rzeczoznawca Majątkowy

Z wykształcenia jestem inżynierem budowlanym w specjalności konstrukcji budowlanych i inżynierskich, posiadam uprawnienia ogólnobudowlane od 1991 roku, licencję zawodową rzeczoznawcy majątkowego w zakresie szacowania nieruchomości od 1995 roku, certyfikat do wyceny przedsiębiorstw, licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami od 2007 roku oraz certyfikat doradcy i analityka rynku nieruchomości.

Zdobyta w czasie studiów i 20 letniej praktyki zawodowej wiedza i doświadczenie  pozwalają mi na kompleksowe i profesjonalne doradztwo każdemu, kto jest zainteresowany kupnem, sprzedażą, wynajmem lub dzierżawą nieruchomości.

Warunkiem koniecznym doprowadzenia do transakcji jest profesjonalna wycena oszacowania wartości rynkowej i ceny ofertowej nieruchomości, sprawdzenie stanu prawnego i skuteczna promocja sprzedaży. Przy wsparciu grupy RE/MAX, w oparciu o wiedzę, którą posiadam zapewniam najwyższe standardy zawodowe, etyczne i marketingowe.

Moją specjalizacją są nieruchomości komercyjne, grunty inwestycyjne i nieruchomości mieszkalne zabudowane, zarówno w zakresie kupna, sprzedaży, najmu i dzierżawy.

 

Andrzej Kania

tel. 602 121 329 lub 501 277 206

andrzej.kania@remax-polska.pl

remax-gold.pl

 

 

Ogłoszenia agenta

Kontakt z agentem