Apartamenty Katowice

  Jesteś właścicielem luksusowej nieruchomości, którą chciałbyś sprzedaż? Zapewne myślisz o tym jak w czasach tak dużej konkurencyjności na rynku sprzedaży wyróżnić swój apartament? Katowice to duże, rozwijające się miasto, cechujące się sporą dynamiką na rynku sprzedaży mieszkań. Jeśli zaś chodzi konkretnie o luksusowe apartamenty, Katowice - za sprawą swoich najbardziej prestiżowych dzielnic – znajdują się pod tym względem w czołówce polskich miast. Ogłoszeń jest więc sporo, ale zamiast jednak czuć zrezygnowanie, powinieneś pomyśleć nad skorzystaniem z usług biura nieruchomości Re/Max Gold, za którym przemawia profesjonalizm, wiedza i wieloletnie doświadczenie. Tylko tak możesz sobie zapewnić szybką i skuteczną sprzedaż swojej nieruchomości. Wybierając współpracę z biurem nieruchomości z Katowic otrzymujesz takie korzyści jak:
  • Oszczędność czasu –Tworzenie materiałów do ogłoszenia takich jak zdjęcia czy filmy oraz stworzenie oferty i umieszczenie jej na portalach ogłoszeniowych zajmuje bardzo dużo czasu. Zamiast skupiać się na tych czynnościach, możesz wszystko przekazać naszym agentom, a ci na pewno zadbają o to, aby jak najszybciej znaleźć klienta, zainteresowanego kupnem Twojego apartamentu w Katowicach.
  • Wyższy zysk – Jak w prosty sposób zwiększyć wartość Twojego apartamentu w Katowicach? Wystarczy skorzystać dostępnej dzięki agencji nieruchomości usługi home stagingu, polegającym na wizualnym przygotowaniu nieruchomości do sprzedaży tak, aby ta prezentowała się bez zarzutu. W połączeniu z innymi sprawdzonymi metodami można w taki sposób podnieść wartość apartamentu nawet o 25%.
Chcesz skutecznie i szybko sprzedać lub wynająć apartament w Katowicach? Skontaktuj się z agentem Re/Max Gold!

Statystyki – Apartamenty Katowice

 

apartamety katowice statstyki i ceny * dane pochodzą z serwisu www.ceny.szybko.pl

Wynajmujesz apartament? Katowice kuszą lokalizacją najemców!

  Katowice, stolica województwa, są jednym z bardziej atrakcyjnych i nowoczesnych miast na Śląsku. Znajdują się w sąsiedztwie autostrad A4 i A1, kilku ważnych tras europejskich i dróg krajowych. Dobrze rozwinięta sieć dróg, lokalizacja w samym centrum aglomeracji górnośląskiej oraz bliskość Międzynarodowego Portu Lotniczego Katowice w Pyrzowicach sprawiają, że miasto jest bardzo atrakcyjne dla przedsiębiorców. Rozwijają się tutaj lokalne firmy i międzynarodowe korporacje. Zajmująca drugie miejsce w rankingach europejskich stref ekonomicznych, Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna gwarantuje ponad pięćdziesiąt tysięcy miejsc pracy. Katowice są również ważnym ośrodkiem akademickim. Znajdują się tutaj jedne z bardziej prestiżowych uczelni w kraju – Uniwersytet Śląski, Akademia Muzyczna oraz Śląski Uniwersytet Medyczny.Szeroką ofertę kulturalną zapewniają teatry, kina, kluby i liczne galerie sztuki. Rozległe tereny zielone, parki i lasy są idealnymi miejscami do odpoczynku. Aktywni mogą skorzystać z kąpielisk, kortów tenisowych, klubów fitness czy wielu ścieżek rowerowych. Zalety wynikające z dogodnej lokalizacji wpływają także na rynek nieruchomości. Szybko sprzeda się tutaj zarówno małe mieszkanie jak i duży apartament.

Kompleksowa promocja sprzedaży - apartamenty Katowice

  Re/Max Gold od ponad pięciu lat pomaga w sprawnym obrocie nieruchomościami. Wspólnie z nami zagwarantujesz sobie bezpieczny wynajem, zakup lub sprzedaż apartamentu na terenie Katowic. Siedziba biura nieruchomości mieści się w Katowicach. Jesteśmy związani z międzynarodową siecią Re/Max, która od lat zajmuje pierwsze miejsce w rankingach biur nieruchomości. Wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm pracowników agencji są gwarancją zadowolenia klientów. Oferujemy rozwiązania, dzięki którym oferta sprzedażowa Twojej nieruchomości wyróżni się na tle innych ogłoszeń. Przygotujemy atrakcyjny opis, który wzbogacimy wyjątkowymi zdjęciami i materiałami filmowymi, a także kompleksową promocją oferty sprzedaży apartamentu w internecie. Chcemy, by rynek nieruchomości był korzystny i bezpieczny dla wszystkich stron transakcji. Skontaktuj się z przedstawicielami Re/Max Gold! Z nami z łatwością sprzedasz apartament w Katowicach.