Domy na sprzedaż

  Domy na sprzedaż na Śląsku to niezwykle rozbudowany i dynamicznie rozwijający się rynek, w którym nieruchomości bez odpowiednich działań promocyjnych mogą zostać zepchnięte na margines. Jesteś właścicielem domu na sprzedaż i zastanawiasz się jak wyróżnić swoją ofertę na tle innych ogłoszeń na portalach ogłoszeniowych? Wystarczy, że zgłosisz się do biura nieruchomości z Katowic Re/Max Gold, a wszystkim zajmiemy się za Ciebie! Wybierając współprace z agencją nieruchomości Re/Max Gold otrzymujesz takie korzyści jak: Odpowiednie przygotowanie domu na sprzedaż
   – przygotujemy Twój dom w taki sposób, aby skutecznie przyciągnęła potencjalnych nabywców. Zabieg
home stagingu
  sprawi, że Twój dom na sprzedaż będzie wyglądał jak nowy bez konieczności wykonywania czasochłonnego i kosztownego remontu. Dzięki niemu możesz zwiększyć wartość nieruchomości i skrócić czas jego sprzedaży nawet o 40%.
 • Skuteczna promocja – Umieszczenie oferty domu na sprzedaż na portalu ogłoszeniowym nie wystarczy. Ile razy w końcu spotkałeś się z ogłoszeniami, które nie mogą znaleźć nowych właścicieli od wielu miesięcy, a nawet lat. Istnieje wiele form zaawansowanej promocji, które pomogą szybciej trafić do potencjalnych klientów. Mowa tu o mediach społecznościowych, kampanii za pomocą sieci reklamowej Google AdWords, jak i narzędziach dostępnych tylko dla biur nieruchomości takich jak System Wymiany Ofert.
 • Wsparcie merytoryczne – Martwisz się, że będziesz musiał zajmować się sprawami formalnymi? Powierzając swój dom na sprzedaż agentowi nieruchomości nie musisz bać się o niedopełnienie spraw z urzędami. Nasi agencji służą pomocą również podczas kontaktów z klientem. Posiadają oni wiedze i umiejętności z zakresu prawa, negocjacji, doradztwa finansowego oraz psychologii, dzięki którym zachowają zimną krew nawet w trakcie najbardziej angażujących emocjonalnie transakcji.

Domy na sprzedaż – kompleksowa promocja

  Doświadczenie naszych pracowników i liczne sukcesy Re/Max Gold są gwarancją profesjonalnej obsługi zlecenia na każdym etapie współpracy. W naszej ofercie znajdziesz rozwiązania, które sprawią, że oferta będzie interesująca i wiarygodna. Ogłoszenie dotrze do szerokiego grona odbiorców, a Ty będziesz mógł cieszyć się szybką i bezproblemową sprzedażą domu. Wśród naszych usług promujących sprzedaż domów znajdziesz:
 • przygotowanie prawidłowo sporządzonego planu domu i interesującego opisu,
 • sesję zdjęciową nieruchomości,
 • nakręcenie filmu promocyjnego ,
 • wykonanie wirtualnej ścieżki zwiedzania,
 • organizację drzwi otwartych,
 • przygotowanie domu do sprzedaży – remont i udekorowanie wnętrza,
 • promocję nieruchomości na portalach internetowych i w kanałach social media,
 • stworzenie strony internetowej dedykowanej nieruchomości,
 • działania z zakresu marketingu internetowego, w tym kampanie Google AdWords.
Szukasz pomocy w obrocie swoją nieruchomością i chcesz wiedzieć, jak profesjonalnie powinno wystawiać się domy na sprzedaż? Skontaktuj się z naszym biurem nieruchomości!

Domy na sprzedaż – rynek nieruchomości na Śląsku

  W całym województwie śląskim znajduje się niemal 14 tys. ogłoszeń domów na sprzedaż. Najwięcej z nich (ponad 800) znajduje się w Katowicach, jednak średnia cena za 1 m2 jest tu najwyższa w całym regionie - wynosi ona 3893 zł. W stolicy województwa znaleźć można również jedne z największych domów, gdyż ich przeciętna powierzchnia wynosi 233 m2. Większe nieruchomości znaleźć można tylko w Chorzowie (252 m2) i w Bytomiu (269 m2). Szczególnie to ostatnie miasto jest interesujące pod tym względem, że średnia cena za 1 m2 jest najniższą w całym regionie – wynosi ona zaledwie 2523 zł. Najmniejsze domy na sprzedaż (przeciętna powierzchnia 177 m2) znajdziemy w Dąbrowie Górniczej, ale średnia cena 1 m2, wynosząca 2886 zł, jest najbardziej zbliżona do średniej ceny domów na sprzedaż w całym województwie. Różnica między nimi wynosi zaledwie 82 zł. Jesteś właścicielem domu, który chcesz wystawić na sprzedaż? Nie zastanawiaj się dłużej, tylko zgłoś się do naszych ekspertów, by ustalić strategię promocji Twojego domu na sprzedaż!

Domy na sprzedaż - oferty

Sprawdź domy na sprzedaż na Śląsku

Szukasz domu w innym rejonie Śląska? Sprawdź nasze oferty w miastach takich jak: Będzin, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jaworzno, Katowice, Mikołów, Mysłowice, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Sosnowiec, Tarnowskie Góry, Tychy.

Skontaktuj się z nami