Działki – Katowice

Witamy Cię na stronie internetowej naszego biura nieruchomości. Zachęcamy Cię do dokładnego zapoznania się z pełną ofertą naszej agencji. Sprawdź działki na sprzedaż w Katowicach, które znajdują się w naszej ofercie!

Szukaj działek na sprzedaż w Katowicach

A może jesteś właścicielem działki i chcesz ją sprzedać? Katowice wydają Ci się miastem idealnym, w którym można to zrobić szybko i łatwo. Niestety rzeczywistość szybko to zweryfikuje. Odpowiednie przygotowanie działki do sprzedaży oraz dotarcie do szerokiego grona odbiorców z ofertą jest kluczem do sukcesu. O ile sporządzenie oferty sprzedaży mieszkania we własnym zakresie jest trudne ale możliwe, o tyle przygotowanie wszystkich materiałów w przypadku działki na sprzedaż jest sporym wyzwaniem. Wszystkie te działania może wykonać za Ciebie nasze biuro nieruchomości w Katowicach, dzięki czemu:

  • zaoszczędzisz swój cenny czas - kiedy Ty zajmujesz się swoimi sprawami, agent nieruchomości zajmuje się kształtowaniem Twojej oferty, jej promocją i kontaktem z potencjalnymi klientami. Wszelkie kwestie formalne, oprowadzanie po nieruchomości i negocjacje leżą po stronie biura nieruchomości;
  • zwiększysz swój zysk - korzystając ze swojej wiedzy, profesjonalnych narzędzi i umiejętności negocjacyjnych, biuro nieruchomości może znacznie zwiększyć wartość Twojej nieruchomości;
  • zagwarantujesz sobie bezpieczeństwo – dzięki umowie na wyłączność, agent jest w pełni zaangażowany w proces promocji i sprzedaży. To on sprawdza potencjalnych klientów i dba o Twoją nieruchomość;
  • przyspieszysz sprzedaż – wykorzystując takie narzędzia, jak home staging lub drzwi otwarte, agent znacznie podnosi atrakcyjność Twojej nieruchomości i zwiększa zainteresowanie klientów, a to znacznie skraca proces sprzedaży, nawet o 40%!

Jeśli więc chcesz szybko i bezpiecznie sprzedać swoją działkę w Katowicach, już teraz skontaktuj się z naszym ekspertem!

Statystyki - działki – Katowice

 

działki katowice - ceny i statystyki
* dane pochodzą z serwisu www.ceny.szybko.pl

Działki w Katowicach

 

Katowice są stolicą województwa Śląskiego i centrum konurbacji śląskiej. To jedno z najszybciej rozwijających się miast w regionie, przez co stanowi wyjątkowo atrakcyjny teren pod inwestycje. Od lat realizowane są tu liczne projekty unijne, rozbudowywana jest Katowicka Specjalna Stefa Ekonomiczna, która daje tysiące miejsc pracy okolicznym mieszkańcom. Swoje oddziały otwiera tu wiele międzynarodowych korporacji, co sprawia że budowane są kolejne centra biznesowe. W pobliżu znajduje się port lotniczy Katowice-Pyrzowice, a także węzły autostrad, dróg ekspresowych i krajowych.

Katowice mogą się również pochwalić imponującym zapleczem akademickim. Młodzież z całej Polski przyjeżdża podejmować naukę na Uniwersytecie Śląskim, Śląskim Uniwersytecie Medycznym i Uniwersytecie Ekonomicznym. W kwestii oferty kulturalnej Katowice wybijają się na tle regionu. Liczne teatry, kina, galerie, kluby muzyczne zapewniają rozrywkę mieszkańcom. Niedawno otwarte Muzeum Śląskie oraz siedziba Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia cieszą się ogromną popularnością, bilety na wydarzenia sprzedają się niemal natychmiast. Turystów z innych miast przyciągają festiwale muzyczne Tauron Nowa Muzyka i OFF Festiwal, znane także poza granicami kraju.

Jeśli chcemy odpocząć, wolny czas można spędzić w okolicznych parkach, w popularnej Dolinie Trzech Stawów czy w okolicy Lotniska Muchowiec.

Sprzedaj swoją działkę w Katowicach z Re/Max Gold!

 

Biuro Re/Max Gold od ponad 5 lat działa na terenie Katowic i całego Górnego Śląska. Jest częścią globalnej sieci Re/Max, która od wielu lat zdobywa pierwsze miejsca w rankingach biur nieruchomości na całym świecie. Korzystając ze zdobytej wiedzy i doświadczenia oraz współpracując ze specjalistami z branży, świadczymy usługi na najwyższym, światowym poziomie.

W swojej ofercie posiadamy szeroką paletę usług, które uczynią ofertę bardziej wiarygodną i znacząco przyspieszą sprzedaż Twojej działki w Katowicach. Oprócz przygotowania szczegółowego opisu i planu nieruchomości, możemy wykonać profesjonalną sesję zdjęciową oraz wirtualną ścieżkę spacerową dla zwiedzających. W przypadku działki doskonałym rozwiązaniem jest wykonanie filmu z użyciem drona - pozwoli to dokładnie pokazać klientom dany obszar i wszystkie jego zalety. Zajmiemy się także kompleksową promocją Twojej oferty na portalach branżowych i mediach społecznościowych.

Zaufaj doświadczeniu naszych specjalistów na każdym etapie współpracy. Już dzisiaj skontaktuj się z nami i bądź pewny sukcesu razem z Re/Max Gold!