Posiadasz kawalerkę w Katowicach, którą chcesz sprzedać, lub wynająć? Może już ogłaszasz się w Internecie, czy innych źródłach z marnym skutkiem? Powinieneś wiedzieć, że kawalerka i Katowice to najczęstsze wyniki wyszukiwania Twoich potencjalnych klientów. Dlatego trafiłeś we właściwe miejsce, ponieważ firma Re/Max Gold pomoże Ci opracować i wdrożyć odpowiednią strategię dla Twojego mieszkania, tak, aby sprzedaż, czy wynajem były dla Ciebie jak najbardziej korzystne.

Szeroka gama usług naszej firmy zapewni Ci wiele korzyści i sprawi, że Twoja kawalerka w Katowicach będzie cieszyła się zainteresowaniem zarówno pod kątem sprzedaży jak i wynajmu. Co zyskujesz z Re/Max Gold?

  • Wyższy zysk – pomożemy Ci podnieść wartość Twojej kawalerki nawet do 25%! Prowadzone przez nas działania promocyjne gwarantują szybkie dotarcie do szerokiego grona odbiorców, a co za tym idzie stworzenie między nimi konkurencji. Dzięki temu zyskujesz możliwości negocjacyjne, które pozwolą sprzedać nieruchomość po wyższej cenie.
  • Bezpieczeństwo – wyłączna współpraca z nami to kontakt z jedną osobą, z którą podpisujesz jedną umowę. Klucze do Twojej nieruchomości posiada tylko jedna osoba, która jednocześnie jest odpowiedzialna za Twój majątek i spokój.
  • Odpowiednie przygotowanie nieruchomości – pierwsze wrażenie jest najważniejsze, dlatego w naszej ofercie znajduje się także usługa home staging. Najczęściej wiąże się to z uporządkowaniem mieszkania i zmianą dekoracji, a efekty są nadzwyczajne. Dzięki lepszemu wrażeniu, jakie wywołamy na kupującym czas sprzedaży skróci się nawet o 40%, a cena nieruchomości może wzrosnąć o 10%!
  • Doświadczenie i skuteczność – Re/Max Gold jest częścią największej na świecie sieci agencji nieruchomości, która od ponad 40 lat działa z powodzeniem na rynku i zrzesza blisko 100 tysięcy agentów. Dzięki współpracy naszych agentów w globalnej sieci Re/Max będziesz mógł jeszcze szybciej i efektowniej sprzedać swoja nieruchomość.

Statystyki odnośnie wynajmu i sprzedaży kawalerek w Katowicach

kawalerka katowice - ceny i statystyki
* dane pochodzą z serwisu www.ceny.szybko.pl

Jednopokojowe mieszkania do wynajęcia na terenie Katowic

Katowice to błyskawicznie rozwijający się teren, który stanowi idealny grunt dla inwestorów. Dzięki rozwijającemu się przemysłowi powstaje wiele miejsc pracy, a co za tym idzie coraz więcej osób chce zamieszkać w Katowicach. Poza malejącym bezrobociem ludzi przyciąga także rosnąca ilość ośrodków życia społecznego i kulturalnego. Dawniej tego typu imprezy odbywały się w Spodku – obecnie miasto dysponuje nowymi interesującymi obiektami, które dopełniają Katowicką Strefę Kultury – nowo powstała siedziba Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia oraz Muzeum Śląskie. Doskonale rozwija się również życie akademickie w regionie – Katowice stają się coraz większym ośrodkiem naukowym, którego uczelnie wyższe zyskują rosnące zainteresowanie także wśród zagranicznych studentów szukających mieszkania w Katowicach. Swoje oddziały mają tu m. in.:

  • Politechnika Śląska
  • Śląska Akademia Medyczna
  • Uniwersytet Śląski
  • Akademia Muzyczna
  • Uniwersytet Ekonomiczny

Do osiedlenia się w Katowicach zachęca również rozwinięta infrastruktura miasta, która pozwala na łatwą i szybką komunikację zarówno w regionie, jak i w całym kraju. Bezpośredni dostęp do autostrady A4, która dalej łączy się z A1 - największe i najważniejsze autostrady w Polsce – jest sporym atutem. Bezpośrednio z centrum miasta możemy dostać się na główne arterie łączące Katowice z większymi miastami regionu np. z Sosnowcem, Dąbrową Górniczą czy Gliwicami. Inwestorów przyciągają również stale rozbudowujące się lotniska lokalne np. Muchowiec oraz pobliski Międzynarodowy Port Lotniczy Katowice w Pyrzowicach.

Sprzedaż kawalerek w stolicy śląska

Katowickie biuro Re/Max Gold działa na terenie całego Górnego Śląska jako część międzynarodowej sieci, która od lat zajmuje pierwsze miejsca w rankingach biur nieruchomości. Niemal czterdziestoletnie doświadczenie na rynku oraz wiedza naszych agentów to gwarancja profesjonalnej obsługi przy sprzedaży Twojej kawalerki w Katowicach.

Usługi świadczone przez Re/Max Gold to profesjonalna pomoc w wyróżnieniu się na rynku nieruchomości. Dla Twojej wygody sporządzimy zdjęcia oraz dokładny opis Twojej nieruchomości, który pozwoli uwiarygodnić ofertę na rynku. Zorganizujemy dni otwarte lub stworzymy wirtualną ścieżkę ze zdjęć Twojej kawalerki w Katowicach aby dotrzeć do jak największej liczby potencjalnych nabywców, a dzięki usłudze home stagingu sprawimy, że Twoje mieszkanie przypadnie im do gustu.

Nie czekaj więc dłużej i skontaktuj się z naszym agentem, który pomoże Ci zająć się nieruchomością. Jeśli chcesz wynająć lub sprzedać kawalerkę w Katowicach, to nie mogłeś trafić lepiej.