Szukasz lokalu do wynajęcia w Katowicach, który będzie dobrze zlokalizowany i da szansę na rozwój Twojego biznesu? A może jesteś właścicielem lokalu w Katowicach i starasz się znaleźć wiarygodnego najemcę? Zastanawiasz się czemu inne lokale do wynajęcia tak szybko znajdują najemcę? Rzeczywistość pokazuje, że szukanie uczciwego wynajmującego na własną rękę, który będzie się wywiązywał ze zobowiązań, nie jest takie proste. Dotarcie z ofertą do odpowiednich osób zwykle rozciąga się w czasie i budzi frustracje. Ewentualne problemy po zawarciu umowy często wynikają z braku wiedzy i doświadczenia, a są to kwestie niezwykle ważne dla obu stron transakcji. Z tego względu warto zwrócić się o pomoc do profesjonalnego biura nieruchomości, które zapewni:

  • wsparcie merytoryczne - zawodowi agenci, którzy od lat pracują na rynku nieruchomości mają doświadczenie i niezbędną wiedzę aby ocenić, czy dana transakcja przebiega zgodnie z przyjętymi normami i procedurami;
  • bezpieczeństwo - agent nieruchomości zadba o wszelkie formalności związane z wynajmem lokalu, będzie trzymał piecze nad Twoim lokalem oraz sprawdzi potencjalnych klientów przed zawarciem umowy;
  • skuteczną promocję - zanim w lokalu pojawią się pierwsi zainteresowani, agent przygotuje nieruchomość na odwiedziny klientów oraz zajmie się jej promocją w internecie i mediach społecznościowych. Dotarcie do szerokiego grona odbiorców gwarantuje szybsze sfinalizowanie transakcji i oszczędzi Twój czas.

To tylko niektóre z korzyści wynikających ze współpracy z biurem nieruchomości, które bardzo często obsługuje lokale do wynajęcia znajdując szybko najemców. Nie zwlekaj i skontaktuj się z ekspertem!

Statystyki – lokale Katowice

lokale katowice - ceny i statystyki
* dane pochodzą z serwisu www.ceny.szybko.pl

Lokale do wynajęcia - Katowice

O atrakcyjności lokalu w dużej mierze świadczy jego położenie – dlatego nie dziwi fakt, że Katowicach znajduje się tak duża ich ilość na wynajem. Duży wpływ na to ma fakt, że Katowice znajdujące się w samym centrum aglomeracji górnośląskiej i mogą pochwalić się bogatą ofertą kulturalną i naukową. Miasto przyciąga wielu młodych. Znajdują się tutaj jedne z najbardziej prestiżowych uczelni w Polsce – Uniwersytet Śląski, Akademia Muzyczna czy Śląski Uniwersytet Medyczny. Różnorodną ofertę kulturalną i rozrywkową zapewniają teatry, kina, kluby i galerie sztuki. W 2015 roku została również oddana do użytku Strefa Kultury, która poza znanym już Spodkiem, obejmuje Muzeum Śląskie, siedzibę Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia oraz Międzynarodowe Centrum Kongresowe. Katowice są również miastem wydarzeń. Odbywają się tutaj duże festiwale muzyczne, filmowe i imprezy sportowe.

W mieście znajdziemy również piękne tereny zielone. Rozległe lasy i parki miejskie stwarzają idealne warunki do odpoczynku i rekreacji. Korty tenisowe, kąpieliska, baseny, kluby fitness czy drogi rowerowe są doskonałą alternatywą dla osób preferujących aktywny wypoczynek. Co ważne, Katowice są jednym z bardziej nowoczesnych miast w regionie. Ich dobre położenie, bliskość Międzynarodowego Portu Lotniczego Katowice w Pyrzowicach, sąsiedztwo autostrad A4 i A1 oraz ważnych tras europejskich i dróg krajowych są kolejnymi atutami, które przyciągają inwestorów. W mieście rozwijają się międzynarodowe korporacje i lokalne firmy, a uznana w całej Europie Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna gwarantuje ponad pięćdziesiąt tysięcy miejsc pracy, stale tworząc kolejne.

Lokale do wynajęcia przy współpracy z katowickim biurem nieruchomości Re/Max Gold!

Biuro nieruchomości Re/Max Gold to część międzynarodowej sieci, która na rynku działa już 40 lat i regularnie plasuje się na pierwszych miejscach branżowych rankingów. Nasz katowickie biuro działa na terenie Górnego Śląska od ponad 5 lat i stale się rozwija osiągając kolejne sukcesy. Dzięki ogromnemu doświadczeniu i zdobytej wiedzy oraz stałej współpracy ze specjalistami w branży rynku nieruchomości, świadczymy naszym klientom usługi najwyższej jakości.

Podstawą szybkiego i skutecznego wynajmu jest sporządzenie szczegółowego opisu i planu nieruchomości, gdyż są to pierwsze informacje, na które natyka się potencjalny klient. Aby podnieść atrakcyjność lokalu, przeprowadzimy profesjonalny home staging, aby Twoja nieruchomość sprawiała na klientach jak najlepsze wrażenie. Chcąc promować lokal w internecie i mediach społecznościowych, konieczne będzie wykonanie profesjonalnej sesji fotograficznej, gdyż oferty bez zdjęć są przez klientów pomijane.

Z pomocą Re/Max Gold - biura nieruchomości z Katowic z łatwością znajdziesz klientów i wynajmiesz swój lokal w Katowicach. Jeszcze dziś skontaktuj się z naszym przedstawicielem, by rozpocząć owocną współpracę.