Marzysz o zakupie nowego domu w Katowicach? Skorzystaj z oferty naszego biura nieruchomości, które zatrudnia doświadczonych agentów, dzięki którym zakup Twojego wymarzonego domu będzie prawdziwą przyjemnością. Skorzystaj z naszego doświadczenia i pozwól, abyśmy pomogli Ci w nadchodzącej transakcji tak, aby była ona nie tylko szybka, ale też korzystna oraz bezpieczna. Sprawdź pełną ofertę naszego biura!

Wyszukiwarka nowych domów w Katowicach

Chcesz sprzedać nowy dom w Katowicach?

Jesteś właścicielem nowego domu w Katowicach i planujesz jego sprzedaż? A może planujesz zakup takiej nieruchomości? Statystyki wskazują, że największym zainteresowaniem na rynku cieszą się nowe, wykończone budynki, które nie wymagają dodatkowych kosztów. Jednocześnie proces sprzedaży domów jednorodzinnych jest o wiele dłuższy niż w przypadku mieszkań. Aby dotrzeć ze swoją ofertą do jak najszerszej grupy odbiorców, powinniśmy przygotować szczegółowy opis naszego domu na sprzedaż w Katowicach i kompletną dokumentację fotograficzną. Konieczne jest także uregulowanie wszystkich kwestii prawnych związanych z nieruchomością. Jeśli zależy nam na tym, by oferta sprzedaży była kompletna i rzetelna, najlepszym wyborem będzie nawiązanie współpracy z biurem nieruchomości. Decydując się na współpracę z biurem nieruchomości wybierasz:

  • oszczędność czasu - biuro nieruchomości wykona za ciebie szczegółowy opis i plan nieruchomości, zajmie się kwestiami prawnymi, będzie prowadzić komunikację z potencjalnymi klientami. Gdy agent pracuje nad promocją Twojej oferty, Ty możesz zająć się swoimi sprawami.
  • szybszą sprzedaż - dzięki odpowiedniemu przygotowaniu oferty i wdrożeniu kampanii promocyjnej, Twoja oferta szybko dotrze do szerokiego grona odbiorców. Doświadczony agent jest w stanie skrócić proces sprzedaży nieruchomości nawet o 40%.
  • wyższy zysk - dobrze przygotowana oferta i prowadzone działania promocyjne, a także umiejętności negocjacyjne agentów nieruchomości mogą zwiększyć wartość Twojego domu nawet o 25%.

Jeśli chcesz szybko i z zyskiem sprzedać nowy dom w Katowicach, skontaktuj się z naszym agentem!

Statystyki – nowe domy - Katowice - wybudowane po 2010 roku

tabela: nowe domy katowice ceny i statystyki
* dane pochodzą z serwisu www.ceny.szybko.pl

Nowe domy w Katowicach

Najwięcej nowych domów w Katowicach powstaje w dzielnicy Podlesie. Bliskość enklawy leśnej Gniotek jest atrakcją dla wszystkich, którzy marzą o spokojnej dzielnicy, umiejscowionej z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Podobnie jest zresztą z zainteresowaniem w sąsiadującym Zarzeczu – typowo wiejski charakter utrzymuje się nieprzerwanie od momentu włączenia byłej wsi w obszar miasta Katowice. Nie powinna dziwić również spora ilość nieruchomości w dzielnicy Piotrowice-Ochojec. Tereny mieszkaniowe zajmują aż 50% struktury przestrzennej tego rejonu. Rozwinięty przemysł i podmiejski charakter Kostuchny przekłada się na powstawanie nowych obszarów mieszkalnych również i w tym miejscu. Dominację południowych dzielnic Katowic, wśród domów wybudowanych w ostatnich latach, potwierdza również spora ilość ofert sprzedaży z Ligoty-Panewnik. Najmniej nowych budowli powstaje z kolei w Śródmieściu i Bogucicach, co jest całkiem zrozumiałe, biorąc pod uwagę fakt, iż są to jedne z najbardziej zabudowanych dzielnic stolicy Górnego Śląska.

Sprzedaj swój nowy dom w Katowicach z Re/Max Gold!

Katowickie biuro Re/Max Gold jest częścią międzynarodowej sieci, która dzięki doświadczeniu i profesjonalizmowi swoich pracowników regularnie zdobywa pierwsze miejsce w rankingach najlepszych agencji nieruchomości na całym świecie.

W swojej rozbudowanej palecie usług biuro Re/Max Gold oferuje swoim klientom działania z zakresu marketingu internetowego. Internet jest dziś głównym kanałem sprzedaży nieruchomości, dlatego też domy bez odpowiedniej reklamy w sieci mogą nie dotrzeć do potencjalnych klientów. Oferujemy tworzenie strony internetowej, umieszczenie ogłoszenia w największych portalach nieruchomości, kampanię promocyjną za pomocą serwisów społecznościowych czy systemu reklamowego Google AdWords.

Jeśli jesteś właścicielem nowego domu w Katowicach i zależy Ci na jego szybkiej sprzedaży, nie czekaj i już dziś skontaktuj się z agentem biura Re/Max Gold. Z nami osiągniesz sukces!