Witaj na stronie biura nieruchomości z Katowic! W Re/Max Gold od wielu lat specjalizujemy się w pośrednictwie sprzedaży i wynajmu mieszkań, domów oraz działek. Długie doświadczenie i nieustanne obserwowanie zmian na rynku nieruchomości w Twoim mieście sprawia, że możemy pochwalić się dziesiątkami zadowolonych klientów, którzy z naszą pomocą zaoszczędzili czas i zyskali pieniądze. Jeśli nie wiesz, w jaki sposób przygotować ofertę sprzedaży domu lub mieszkania w Katowicach i okolicach, to trafiłeś pod właściwy adres. Nasi specjaliści z radością Ci pomogą, służąc fachowym i profesjonalnym wsparciem. Nasza oferta jest dedykowana osobom, którym zależy na szybkim i sprawnym przeprowadzeniu transakcji. Korzystając z usług naszego biura nieruchomości w Katowicach, możesz:

  • podwyższyć wartość domu, mieszkania lub działki,
  • przyspieszyć proces sprzedaży lub wynajmu,
  • zyskać spersonalizowaną ofertę, którą tworzymy specjalnie z myślą o Twojej nieruchomości,
  • skorzystać z możliwości promowania oferty na różnych stronach internetowych.

Serdecznie zachęcamy do poznania szczegółów!

Korzyści płynące ze sprzedaży nieruchomości w Katowicach z naszym biurem


Dla pracowników naszego biura rynek nieruchomości w Katowicach nie ma żadnych tajemnic. Nieustannie wykorzystujemy nowoczesne kanały promocji, które dopasowujemy indywidualnie, aby maksymalnie skrócić czas sprzedaży czy wynajmu. Dzięki temu nie tylko oszczędzasz czas, ale także możesz szybciej dotrzeć do potencjalnych osób zainteresowanych Twoim mieszkaniem, domem czy działką w Katowicach. Co więcej, przygotowujemy lokal na dni otwarte, oprowadzając zainteresowanych i przedstawiając wszelkie zalety obiektu. Specjalizujemy się również w tworzeniu wirtualnych spacerów. Nie bez znaczenia są także zdolności negocjacyjne naszych agentów i skuteczność prowadzonych działań promocyjnych. Dzięki nim możemy podnieść wartość nieruchomości w Katowicach i każdym innym mieście nawet o 25%. Nieustannie pozostajemy również do Twojej dyspozycji, służąc fachowym i merytorycznym wsparciem.

Katowice – jeden z głównych ośrodków Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego


Katowice są zlokalizowane w województwie śląskim i stanowią obecnie 12. największe miasto w Polsce pod względem powierzchni. W przypadku liczby ludności zajęły już miejsce 11., wyprzedzając tym samym pobliską Częstochowę. Na terenie siedziby Górnośląsko-Zagłębowskiej Metropolii znajduje się międzynarodowy port lotniczy Katowice-Pyrzowice, a samo miasto jest zlokalizowane na trasie głównych szlaków krajowych i międzynarodowych. Wśród nich nie zabrakło europejskiej E40 i E462 oraz autostrady A4. Do Katowic można również bez problemu dojechać pociągiem lub autobusem, w tym również tymi na trasie międzynarodowej. Równie dobrze jest rozbudowana komunikacja miejska – na terenie Katowic na mieszkańców czeka ponad 100 autobusowych i tramwajowych linii ZTM. Co ciekawe, miasto znalazło się również w rankingu stworzonym i opublikowanym przez Globalization and World Cities Research Network. Katowice zajęły 5. miejsce w kategorii miast o znaczeniu globalnym. Śląska miejscowość jest także jednym z największych ośrodków gospodarczych w Polsce, a poziom bezrobocia jest zaliczany do jednego z najniższych w kraju.

Mieszkania, domy i działki w Katowicach – pomożemy Ci w ich sprzedaży i wynajmie


Nasze biuro nieruchomości w Katowicach specjalizuje się nie tylko w pomocy sprzedającym. Nasze usługi są również skierowane do osób, które chcą kupić lub wynająć dom, mieszkanie lub działkę. Korzyści, które niesie za sobą współpraca z Re/Max Gold, są ogromne. Jedną i zarazem najważniejszą z nich jest oszczędność pieniędzy i czasu. Nasi przedstawiciele w Twoim imieniu poszukają odpowiedniej nieruchomości w Katowicach po wcześniejszym dokładnym omówieniu wszelkich szczegółów. Przedstawimy Ci oferty, które spełniają Twoje wymagania, a następnie pomożemy w ich zakupie lub podpisaniu oferty wynajmu. W Re/Max Gold zapewniamy kompleksowe wsparcie od początku do samego końca, jednocześnie upewniając się, że transakcja przebiega w sposób bezpieczny i szybki. W naszej ofercie znajdziesz także nieruchomości w innych miastach, np. Częstochowie czy Mysłowicach. W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem formularza, który znajdziesz poniżej.