Biuro nieruchomości Tychy

 

Sprzedaż mieszkania lub domu to uciążliwy pod względem logistycznym proces, który wymaga wiedzy i znajomości trendów na rynku. Jeżeli szukasz pomocy, warto zastanowić się, czy najlepszym pomysłem nie będzie biuro nieruchomości. Tychy to jedno z najbardziej rozwijających się miast Górnego Śląska, dlatego też konkurencyjność na rynku jest ogromna. Sprzedając mieszkanie lub dom w Tychach należy zrobić wszystko, aby jak najbardziej wyróżnić swoją ofertę. Z pomocą biura nieruchomości jest to możliwe!

Do korzystania z naszych usług zachęcamy również osoby zainteresowane zakupem nieruchomości. Zachęcania do zapoznania się z naszą ofertą!

Wyszukiwarka nieruchomości

Poszukując biura nieruchomości powinieneś postawić na doświadczenie i profesjonalizm. Obie te cechy możemy zagwarantować w Re/Max Gold. Wybierając nas masz pewność następujących korzyści:

  • Wyższy zysk – skupiamy się na tym, aby oferta sprzedaży Twojej nieruchomości w Tychach dotarła szybko do każdego potencjalnego nabywcy, co prowadzi z kolei do wytworzenia między nimi konkurencji. Dzięki temu osoby zainteresowane kupnem Twojej nieruchomości są w stanie podjąć bardziej ryzykowne decyzje, ponieważ widząc zainteresowanie, zaczynają postrzegać Twoją własność jako towar luksusowy. Dodatkowo nasze biuro nieruchomości i agenci w Tychach oferują takie usługi jak home staging czy organizacja drzwi otwartych. Dzięki tym zabiegom możemy zwiększyć wartość Twojej nieruchomości nawet o 25%.
  • Oszczędność czasu – Jeżeli skorzystasz z pomocy naszego biura nieruchomości, agent weźmie na siebie wszelkie obowiązki, związane ze zleceniem zrobienia zdjęć przez profesjonalnego fotografa, stworzeniem oferty, umieszczeniem jej na wszelkiego rodzaju portalach ogłoszeniowych. Co więcej, nie musisz nawet brać udziału w spotkaniach z potencjalnymi klientami lub zajmować się skomplikowanymi sprawami formalnymi. Zamiast tego możesz w pełni skupić się na swoich sprawach, a pracownik naszego biura nieruchomości weźmie wszystkie obowiązki na siebie.
  • Szybka i bezpieczna sprzedaż – Podpisując z naszym biurem nieruchomości umowę na wyłączność możesz być pewien, że transakcja przebiegnie szybko i w pełni bezpiecznie. Za Twoją nieruchomość w Tychach, a – co za tym idzie - spokój będzie odpowiedzialna tylko jedna osoba – nasz agent. Wystarczy kontakt tylko z nim, aby w przyjemny sposób przejść przez cały proces transakcji. Wiedza i doświadczenie agenta oraz nasza struktura sprzedaży sprawią, że na Twój sukces pracuje w rzeczywistości o wiele więcej osób niż mógłbyś przypuszczać.

Biuro nieruchomości – Tychy: nasze usługi

 

W naszej ofercie można znaleźć kompleksowe usługi związane ze sprzedażą nieruchomości od zrobienia zdjęć i przygotowania nieruchomości, aż po zaawansowane działania z zakresu marketingu internetowego. Mowa tu nie tylko o umieszczeniu Twojej oferty na portalach ogłoszeniowych, ale również realizacji strategii promocyjnych, m.in. za pomocą sieci reklamowej Google AdWords i portali społecznościowych.

Jesteś właścicielem nieruchomości w Tychach, którą chciałbyś sprzedaż? Zgłoś się naszych ekspertów z Re/Max Gold!

 

biuro nieruchomoci tychy - baner reklamowy

 

O rynku nieruchomości w Tychach

 

Tychy to jedno z najbardziej atrakcyjnych miejsc na terenie Górnego Śląska. Bliskość Katowic oraz bardzo dobre skomunikowanie z największymi ośrodkami województwa wpływają na fakt wybierania tego miejsca przez osoby, które planują osiąść się w regionie na stałe. Ponadto Tychy są jednym z najbardziej zielonych miast na Śląsku. Na terenie miasta znajduje się Jezioro Paprocańskie oraz wiele parków, a do tego otoczone jest ono dużymi kompleksami leśnymi. Tychy zajmują pierwsze miejsce w Polsce pod względem powierzchni spacerowo-wypoczynkowych, dzięki czemu stanowią idealny wybór dla osób aktywnych, marzących o licznych miejscówkach, w których mogą oddać się wypoczynkowi i rekreacji. Nie można również zapomnieć o licznych inwestycjach – niedawno otwartym Nowoczesnym Stadionie Miejskim, mogący pomieścić nawet do 15 tys. kibiców czy Parku Wodnym, który ma zostać oddany do użytku w 2016 roku.

Sprzedaj swoją nieruchomość z Re/Max Gold

 

Biuro nieruchomości Re/Max Gold od kilku lat zajmuje się realizacją zleceń z zakresu obrotu nieruchomościami na terenie Tych, Katowic i całej konurbacji górnośląskiej. Nasza wiedza oraz wieloletnie doświadczenie w sprzedaży domów i mieszkań w Tychach pozwalają nam wykonywać nasze usługi na najwyższym poziomie. Dbamy o profesjonalną obsługę na każdym etapie transakcji.

Szukasz biura nieruchomości w Tychach, które pomoże Ci szybko i skutecznie sprzedaż mieszkanie lub dom? Skontaktuj się z nami!

Zobacz także oferty nieruchomości w innych miastach, w tym np. Wiśle, Mysłowicach oraz Sosnowcu.