Szukasz w Bytomiu domu, działki lub interesującego mieszkania? A może już taką posiadasz i właśnie rozważasz sprzedaż takiej nieruchomości? Koniecznie sprawdź ofertę nieruchomości w Bytomi, które nabyć możesz za pośrednictwem naszego biura. Gwarantujemy miłą, szybką, przyjemną i korzystną transakcję!

Nieruchomości Bytom - oferty:

Wyszukiwarka nieruchomości w Bytomiu

Bytom nie jest miastem, w którym sprzedaż nieruchomości w atrakcyjnej cenie jest łatwe, szybkie i przyjemne. Jednak praktyka pokazuje, że proces sprzedaży nieruchomości w zadowalającej nas cenie może być powolne i czasochłonne, a to bywa bardzo frustrujące dla sprzedającego. Nawiązanie współpracy z profesjonalnym biurem nieruchomości takim jak Re/Max Gold Bytom może znacząco skrócić czas sprzedaży, a dodatkowo uzyskać wiele korzyści:

  • wyższy zysk - wykorzystując home staging oraz dostępne narzędzia promocyjne, agent nieruchomości może zwiększyć wartość nieruchomości nawet o 1/4 jej pierwotnej ceny!;
  • wsparcie merytoryczne - agenci nieruchomości mają szeroką wiedzę z zakresu prawa, doradztwa finansowego i rynku nieruchomości, dlatego są w stanie szybko i sprawnie stworzyć niezbędną dokumentację, a dzięki odpowiedniemu przeszkoleniu i umiejętnościom negocjacyjnym kompleksowo zajmą się obsługą klientów i finalizowaniem transakcji;
  • bezpieczeństwo i troska o klienta - promocją i sprzedażą Twojej nieruchomości zajmuje się jedna, kompetentna osoba, dla której najważniejszym celem jest wypracowanie dla Ciebie jak najkorzystniejszego rozwiązania.

Jeśli chcesz bezpiecznie i z zyskiem sprzedać swoją nieruchomość w Bytomiu, już dziś skontaktuj się z agentem nieruchomości i rozpocznij współpracę.

Statystyki rynku nieruchomości Bytom


ceny nieruchomości bytom - statystyki
* dane pochodzą z serwisu www.ceny.szybko.pl

Bytom – najstarsze miasto Górnego Śląska


Bytom jest jednym z największych i najstarszych miast Górnego Śląska. Jego historia sięga okresu średniowiecza, czego materialnym świadectwem jest zachowany unikatowy układ urbanistyczny oraz liczne obiekty zabytkowe. W Bytomiu znajdziemy budynki poprzemysłowe i zabytki techniki. Co ważne, ponad 20 procent miasta zajmują rozległe lasy, między innymi rezerwat buków Segiet czy zespół przyrodniczo-krajobrazowy Żabie Doły. Bytom jest ważnym, lokalnym ośrodkiem kultury. Swoją siedzibę ma tutaj Muzeum Górnośląskie, Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK, Opera Śląska oraz liczne galerie sztuki. Miasto jest bardzo dobrze skomunikowane z Katowicami. Mocną stroną Bytomia jest bliskość autostrady A4 i A1 oraz Międzynarodowego Portu Lotniczego Katowice w Pyrzowicach. Miasto dba również o wysoką atrakcyjność inwestycyjną regionu. W tym celu została utworzona między innymi Bytomska Strefa Aktywności Gospodarczej, którą chętnie wybierają inwestorzy krajowi jak i zagraniczni.

Sprzedaj nieruchomość w Bytomiu z Re/Max Gold


Biuro nieruchomości Re/Max Gold jest częścią międzynarodowej sieci agencji nieruchomości, która od lat zajmuje pierwsze miejsca w branżowych rankingach. Katowicki oddział Re/Max Gold od pięciu lat działa na terenie Bytomia i innych miast Górnego Śląska. Rozległa wiedza i doświadczenie naszych agentów oraz regularna współpraca ze specjalistami w obrocie nieruchomościami dają gwarancję najwyższej jakości i efektywności sprzedaży.

Biuro nieruchomości Bytom Re/Max Gold posiada w swojej ofercie szeroką gamę usług, które wyróżnią Twoją nieruchomość na rynku i znacząco przyspieszą finalizację transakcji. Przygotujemy szczegółową wycenę Twojej nieruchomości, a także plan wraz ze szczegółowym opisem, dzięki czemu oferta stanie się bardziej wiarygodna i interesująca. Dodatkowo wykonamy profesjonalną sesję zdjęciową poprzedzoną wcześniejszym przygotowaniem nieruchomości tak, by prezentowała się wyjątkowo atrakcyjnie dla potencjalnych klientów.

Nie zwlekaj i już dziś nawiąż współpracę z naszym agentem, który pomoże Ci sprzedać Twoje mieszkanie w Bytomiu. Razem z Re/Max Gold osiągniesz sukces!

Skontaktuj się z nami