Szukasz w Bytomiu domu, działki lub interesującego mieszkania? A może już posiadasz taką nieruchomość i właśnie rozważasz jej sprzedaż? Koniecznie sprawdź ofertę nieruchomości w Bytomiu. Gwarantujemy miłą, szybką, przyjemną i korzystną transakcję zarówno dla kupujących, jak i sprzedających! Priorytetem jest zadowolenie obu stron.

Bytom - oferty:

Wyszukiwarka nieruchomości w Bytomiu

Bytom nie jest miastem, w którym sprzedaż nieruchomości w atrakcyjnej cenie jest łatwa, szybka i przyjemna. Jednak praktyka pokazuje, że proces sprzedaży w zadowalającej nas cenie może być powolny i czasochłonny, a to bywa bardzo frustrujące dla sprzedającego. Nawiązanie współpracy z profesjonalnym biurem nieruchomości takim jak Re/Max Gold może znacząco skrócić czas sprzedaży, a dodatkowo pomóc uzyskać wiele korzyści, jak np.:

  • wyższy zysk - wykorzystując home staging oraz dostępne narzędzia promocyjne, agent może zwiększyć wartość nieruchomości nawet o 1/4 jej pierwotnej ceny!;
  • wsparcie merytoryczne - agenci nieruchomości mają szeroką wiedzę z zakresu prawa, doradztwa finansowego i rynku nieruchomości, dlatego są w stanie szybko i sprawnie stworzyć niezbędną dokumentację, a dzięki odpowiedniemu przeszkoleniu i umiejętnościom negocjacyjnym kompleksowo zajmą się obsługą klientów i finalizowaniem transakcji;
  • bezpieczeństwo i troska o klienta - promocją i sprzedażą Twojej nieruchomości zajmuje się jedna, kompetentna osoba, dla której najważniejszym celem jest wypracowanie dla Ciebie jak najkorzystniejszego rozwiązania.

Jeśli chcesz bezpiecznie i z zyskiem sprzedać swoją nieruchomość w Bytomiu, już dziś skontaktuj się z agentem i rozpocznij współpracę.

Statystyki rynku nieruchomości w Bytomiu


ceny nieruchomości bytom - statystyki
* dane pochodzą z serwisu www.ceny.szybko.pl

Poznaj najstarsze miasto Górnego Śląska


Bytom to miasto, które może cieszyć się mianem jednego z największych i jednocześnie najstarszych miast Górnego Śląska. Bogata historia sięgająca średniowiecza sprawia, że miasto może się pochwalić także ciekawą architekturą, w tym unikatowym układem urbanistycznym i wyjątkowymi zabytkami. Jeżeli jesteś fanem klimatycznych kamienic z pewnością Bytom będzie miał dla Ciebie sporo do zaoferowania. Miasto to nie tylko historyczne budynki, ale także liczne obszary zielone, w tym około 20% terenów leśnych. Fani spędzania czasu na świeżym powietrzu bez problemu znajdą dla siebie wiele alternatyw, jak np. rezerwat buków Sieget czy chociażby Żabie Doły. Osoby ceniące kulturę również znajdą coś dla siebie. Opera Śląska i Teatr Tańca i Ruchu Rozbark to tylko nieliczne z rozrywek, jakie ma do zaoferowania Bytom. Miasto może się także pochwalić bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturą drogową, dzięki której łatwo dotrzemy nie tylko do innych miast na terenie Górnego Śląska, ale także np. do Krakowa dzięki bliskości autostrady A4.

Sprzedaj nieruchomość w Bytomiu z Re/Max Gold


Biuro Re/Max Gold jest częścią międzynarodowej sieci agencji nieruchomości, która od lat zajmuje pierwsze miejsca w branżowych rankingach. Katowicki oddział Re/Max Gold od pięciu lat działa na terenie Bytomia i innych miast Górnego Śląska. Rozległa wiedza i doświadczenie naszych agentów oraz regularna współpraca ze specjalistami w obrocie nieruchomościami dają gwarancję najwyższej jakości i efektywności sprzedaży.

Biuro nieruchomości Re/Max Gold w Bytomiu posiada w swojej ofercie szeroką gamę usług, które wyróżnią Twoją nieruchomość na rynku i znacząco przyspieszą finalizację transakcji. Przygotujemy szczegółową wycenę, a także plan wraz ze szczegółowym opisem, dzięki czemu oferta stanie się bardziej wiarygodna i interesująca. Dodatkowo wykonamy profesjonalną sesję zdjęciową poprzedzoną wcześniejszym przygotowaniem nieruchomości tak, by prezentowała się wyjątkowo atrakcyjnie dla potencjalnych klientów.

Nie zwlekaj i już dziś nawiąż współpracę z naszym agentem, który pomoże Ci sprzedać Twoje mieszkanie w Bytomiu. Razem z Re/Max Gold osiągniesz sukces!

Skontaktuj się z nami