Szukasz atrakcyjnej nieruchomości w Chorzowie? A może liczysz na pomoc fachowego biura nieruchomości w zakresie sprzedania Twojego domu lub mieszkania? Nie czekaj, ale już dziś zapoznaj się z ofertą naszej agencji, a przekonasz się, że transakcja kupna/sprzedaży nieruchomości może być szybka, przyjemna i korzystna!

Oferty nieruchomości w Chorzowie:

Wyszukiwarka nieruchomości w Chorzowie

Jesteś właścicielem i rozważasz sprzedaż nieruchomości? Chorzów i liczba ogłoszeń podobnych nieruchomości przyprawia Cię o ból głowy? Prawdopodobnie pierwsze o czym pomyślałeś, to samodzielne stworzenie oferty i wrzucenie jej na jakiś portal internetowy. To w końcu nic trudnego, prawda? Ale sprzedaż nieruchomości na tak konkurencyjnym rynku jak Chorzów, często okazuje się być procesem żmudnym i czasochłonnym. Stały kontakt z potencjalnymi klientami, bezskuteczne umieszczanie oferty na kolejnych portalach branżowych - mało kto ma na to czas. Dlatego optymalnym rozwiązaniem jest nawiązanie współpracy z biurem nieruchomości. Dzięki temu zyskujesz więcej czasu dla siebie, a dodatkowo:

  • sprzedasz korzystniej - doświadczony agent dzięki wykorzystaniu swojej wiedzy i narzędzi promocyjnych może podnieść cenę Twojej nieruchomości nawet o 25% jej pierwotnej wartości, a to oznacza dla Ciebie większy zysk;
  • sprzedasz szybciej – agenci nieruchomości wiedzą, że czas to bezcenna waluta. Profesjonalne przygotowanie nieruchomości , zintensyfikowane działania promocyjne i efektywne negocjacje są kluczem do szybkiej sprzedaży;
  • sprzedasz bezpiecznie – dzięki szerokiej wiedzy agentów z zakresu prawa i doradztwa finansowego, a także umiejętnościom negocjacyjnym możesz być pewien, że Twoja transakcja przebiegnie tak, jak powinna.

Jeśli chcesz szybko i z zyskiem sprzedać swoją nieruchomość w Chorzowie, nie zastanawiaj się i już dziś zgłoś się do profesjonalnego agenta nieruchomości.

Statystyki rynku nieruchomości w Chorzowie - sprzedaż / wynajem


ceny nieruchomości Chorzów - statystyki
* dane pochodzą z serwisu www.ceny.szybko.pl

Miasto stawiające na rozwój


Chorzów znajduje się w samym centrum Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Jest ośrodkiem przemysłu hutniczego, metalowego i energetycznego, miastem atrakcyjnym dla inwestorów, ale również centrum kultury i wypoczynku. Znajdujący się na terenie Chorzowa Park Śląski, zwany „zielonymi płucami Górnego Śląska”, pełni rolę kulturalno-rekreacyjną na wielu mieszkańców całego regionu. Ogród Zoologiczny, Wesołe Miasteczko, Planetarium czy Park Etnograficzny to tylko jedne z wielu atrakcji, które znajdziemy na jego rozległym terenie. Chorzowskie Centrum Kultury oraz Teatr Rozrywki dzięki swojej bogatej ofercie muzycznej i teatralnej ściągają do miasta miłośników wydarzeń kulturalnych z całego Śląska.

Chorzów sąsiaduje z Katowicami – ważnym ośrodkiem biznesu, nauki i kultury. Dobre skomunikowanie ze stolicą Górnego Śląska i innymi regionami zapewnia rozwinięta sieć dróg i komunikacji miejskiej.

Sprzedaj swoją nieruchomość w Chorzowie z biurem Re/Max Gold


Biuro nieruchomości z Chorzowa Re/Max Gold od ponad pięciu lat działa na terenie Chorzowa i całego Górnego Śląska. Jest częścią globalnej sieci, która od lat utrzymuje się czołówce branżowych rankingów na całym świecie. 40-letnie doświadczenie zdobyte przez lata pracy w branży nieruchomości, współpraca z ekspertami oraz sukcesy naszych pracowników dają gwarancję świadczenia najwyższej jakości usług.

Proponowane przez nas usługi podniosą atrakcyjność Twojej oferty. Interesujący opis oraz szczegółowy plan nieruchomości odgrywają kluczowe znaczenie przy sprzedaży nieruchomości. Dodatkowo proponujemy organizację drzwi otwartych, a także szeroką promocję Twojej oferty w internecie. Możemy stworzyć stronę internetową dedykowaną Twojemu mieszkaniu w Chorzowie, a także przeprowadzić kampanię marketingową Google AdWords.

Już dziś skontaktuj się z pracownikami naszego biura nieruchomości Re/Max Gold Chorzów niezależnie od tego czy chcesz kupić czy wynająć mieszkanie w Chorzowie. Gwarantujemy fachowe doradztwo oraz profesjonalną obsługę Twojego zlecenia.

Skontaktuj się z nami