Szukasz oferty zaufanego biura nieruchomości z Dąbrowy Górniczej? Jesteś zainteresowany zakupem, wynajmem lub też sprzedażą mieszkania, działki czy domu w Dąbrowie Górniczej? Świetnie trafiłeś! Serdecznie zachęcamy Cię do tego, abyś już teraz zapoznał się z naszą ofertą, a następnie skontaktował się z jednym z agentów naszego biura nieruchomości, który pomoże Ci w dokonaniu szybkiej, bezpiecznej i satysfakcjonującej atrakcji. Nie czekaj, ale już dziś postaw na ofertę naszej agencji!

Nieruchomości Dąbrowa Górnicza - oferty:

Wyszukiwarka nieruchomości w Dąbrowie Górniczej

Zagłębie Dąbrowskie charakteryzuje się atrakcyjnym, ale bardzo konkurencyjnym rynkiem nieruchomości, Dąbrowa Górnicza jest po Sosnowcu drugim największym miastem regionu, w którym zarówno sprzedaż jak i kupno nieruchomości nie jest procesem łatwym. Jeśli szukasz biura, które pomoże Ci w szybkim i bezpiecznym kupnie, nieruchomości trafiłeś na odpowiednią stronę! Katowickie biuro Re/Max Gold działa na lokalnym rynku już od ponad pięciu lat, niezmiennie świadcząc usługi najwyższej jakości. Korzystając z naszych usług nie tylko zaoszczędzisz mnóstwo czasu, ale również podniesiesz wartość Twojej nieruchomości.

Co zyskujesz korzystając z naszego biura nieruchomości?


  • Większy zysk – Dzięki przygotowaniu odpowiednich materiałów promocyjnych, jesteśmy w stanie podnieść wartość sprzedawanej nieruchomości nawet o 25%! Rynek w okolicach Dąbrowy Górniczej rozwija się bardzo prężnie, dlatego tak ważna jest skuteczna promocja nieruchomości.
  • Skuteczne narzędzia promocji – Nasi agencji mają dostęp do specjalistycznych raportów i analiz rynkowych, pozwalających na szybkie zapoznanie się z aktualnymi preferencjami klientów, zmienną sytuacją rynkową, czy poziomem cen nieruchomości na rynku. Zaawansowane narzędzia pomogą w szybkim dotarciu Twojego ogłoszenia do szerokiego grona potencjalnych kupców, co pozwoli sprzedać nieruchomość szybciej i w korzystniejszej cenie.
  • Bezpieczeństwo sprzedaży - Klucze do Twojej nieruchomości w Dąbrowie Górniczej posiada tylko jeden osoba i to ona jest odpowiedzialna za Twój majątek i spokój. Dbamy również by proces sprzedaży nieruchomości odbywał się z poszanowaniem wszelkich przepisów formalno – prawnych.

Statystyki rynku nieruchomości – Dąbrowa Górnicza


ceny nieruchomości Dąbrowa Górnicza - statystyki
* dane pochodzą z serwisu www.ceny.szybko.pl

Nieruchomości – Dąbrowa Górnicza, miastem możliwości


Dąbrowa Górnicza jest największym pod względem powierzchni miastem województwa śląskiego. Kojarzona przede wszystkim z przemysłem ciężkim, ale dzięki wysiłkom władz miasta w ostatnich latach zmieniła swój charakter. Centrum Dąbrowy Górniczej ciągle jest silnie zurbanizowane, jednak nowoczesne obiekty rekreacyjne, silnie rozwijające się firmy i rewitalizowane tereny zielone znacznie zmieniły oblicze miasta. Hala sportowa, aquapark, szlaki rowerowe i piesze szlaki turystyczne są jednymi z wielu atrakcji dla aktywnych. Rozległe tereny zielone, parki, unikatowa Pustynia Błędowska czy zespół jezior Pogoria stwarzają idealne warunki do odpoczynku nawet dla najbardziej wymagających.

Dąbrowa Górnicza dysponuje atrakcyjnymi terenami inwestycyjnymi. Przedsiębiorcy rozwijają tutaj nowe zakłady pracy i inwestują w już istniejące. W mieście znajdują się zakłady związane z przemysłem hutniczym i koksowniczym, branżą budowlaną, motoryzacyjną i elektroniczną, a także tysiące małych, często rodzinnych przedsiębiorstw.

Kompleksowa promocja nieruchomości – Dąbrowa Górnicza


Wśród usług naszego biura nieruchomości Re/Max Gold z Dąbrowy Górniczej znajdziesz między innymi opracowanie interesującego opisu i sporządzenie planu nieruchomości, które możemy uatrakcyjnić materiałami wizualnymi – zdjęciami, dokumentacją filmową czy wirtualną ścieżką zwiedzania. Organizujemy również drzwi otwarte nieruchomości i dbamy o przygotowanie wnętrza do prawidłowej ekspozycji, aby potencjalni klienci mogli zachwycić się sprzedawaną nieruchomością.

Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci w sprawnym obrocie nieruchomościami. Działamy na terenie Dąbrowy Górniczej i całego Górnego Śląska. Należymy do globalnej sieci, która od lat zajmuje pierwsze miejsce wśród agencji nieruchomości na całym świecie. Nie zwlekaj!

Skontaktuj się z nami