Nieruchomości Gliwice

 

Posiadasz nieruchomość w Gliwicach, którą chciałbyś sprzedać? Zastanawiasz się, gdzie umieścić ogłoszenie, jak ustalić cenę, do kogo skierować ofertę? A może myślisz o korzystnym i bezpiecznym zakupie wybranej nieruchomości w Gliwicach? Nie mogłeś trafić lepiej!

Nieruchomości Gliwice - oferty

Wyszukiwarka nieruchomości w Gliwicach

Wybierając profesjonalne biuro nieruchomości Re/Max Gold pozbędziesz się wszystkich problemów związanych ze sprzedażą nieruchomości:

  • szybka sprzedaż – wiedza rynkowa, odpowiednie narzędzia promocji, profesjonalizm i umiejętności negocjacyjne – to tylko niektóre aspekty mające wpływa na przygotowanie nieruchomości do sprzedaży. Dzięki wiedzy jak dotrzeć do klienta nasi agenci skrócą czas sprzedaży nieruchomości kilkukrotnie
  • bezpieczeństwo – decydując się na wyłączną współpracę z Re/Max Gold kontaktujesz się wyłącznie z jedną osobą i na podstawie jednej umowy. Tylko ta osoba ma klucze do Twojej nieruchomości i jest osobiście odpowiedzialna za Twój majątek i spokój
  • home staging – to bardzo istotny proces w sprzedaży nieruchomości, który zwykle zamyka się w uporządkowaniu mieszkania i drobnej zmianie dekoracji, pozwala jednak skrócić czas sprzedaży nawet o 40% i podnieść cenę nieruchomości o 10%!
  • oszczędność czasu – nie można sprzedać nieruchomości bez znajomości specyfiki branży – Ty musiałbyś poświęcić swój wolny czas, aby zgłębić temat. Dla naszych agentów to wiedza, której używają na co dzień w pracy – znacznie prościej będzie im wycenić nieruchomość, przygotować jej opis i plan, dzięki czemu sprzedaż będzie o wiele łatwiejsza

Jeśli chcesz szybciej sprzedać swój dom w Gliwicach lub jakąkolwiek inną nieruchomość zgłoś się do naszych agentów nieruchomości w Gliwicach!

Statystyki - nieruchomości Gliwice

 

ceny nieruchomoci Gliwice - statystyki * dane pochodzą z serwisu www.ceny.szybko.pl

Gliwice - nieruchomości - wady i zalety lokalizacji

 

Gliwice to atrakcyjne miasto do prowadzenia interesów. Jest to jedna z największych podstref Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej – fabryki przemysłu chemicznego, motoryzacyjnego oraz logistyka. Środowisko akademickie Gliwic stoi na wysokim poziomie za sprawą jednej z największych uczelni technicznych w Polsce – Politechnice Śląskiej. Na terenie miasta znajdują się również placówki Polskiej Akademii Nauk. Jeśli chodzi o kulturę i rekreacje Gliwice posiadają liczne tereny zielone, Palmiarnie Miejską, Gliwicki Teatr Muzyczny, Ruiny Teatru Miejskiego czy najwyższa wzniesioną w całości z drewna budowlę – Radiostację Gliwicką, a to tylko nieliczne przykłady. Doskonałą komunikację z innymi miastami regionu oraz resztą kraju zapewnia bezpośrednie sąsiedztwo autostrad A4 i A1 – największe skrzyżowanie w Polsce węzeł Gliwice-Sośnica – oraz bliskość portu lotniczego miejskiego aeroklubu(planowana rozbudowa) oraz Międzynarodowego Portu Lotniczego Katowice w Pyrzowicach.

Dlaczego Re/Max Gold?

 

Biuro nieruchomości Re/Max Gold działa na terenie Gliwic i całego Górnego Śląska. Należy do największej sieci biur nieruchomości na świecie Re/Max skupiającej ponad 100 000 agentów. Dzięki 40-letniemu doświadczeniu nasi agencji posiadają ogromną wiedzę i narzędzia, których wykorzystanie pomoże w sprzedaży Twojej nieruchomości w Gliwicach.

Zadbamy o opracowanie interesującego opisu i sporządzenie planu nieruchomości, które są podstawą skutecznej sprzedaży domu czy mieszkania w Gliwicach. W naszej ofercie znajdziesz również usługi z zakresu marketingu i promocji nieruchomości w mediach społecznościowych. Pomożemy zorganizować drzwi otwarte, a dzięki usłudze home staging, czyli odpowiedniemu przygotowaniu wnętrza do ekspozycji, Twoja nieruchomość będzie prezentować się idealnie dla potencjalnych klientów.

Zapewnij sobie spokój i szybką sprzedaż Twoich nieruchomości w korzystnej cenie! Skontaktuj się z agentem Re/Max Gold, a my załatwimy za Ciebie wszystkie formalności!

Skontaktuj się z nami