Szukasz doświadczonych agentów nieruchomości, którzy pomogą Ci w przeprowadzeniu korzystnej transakcji zakupu, sprzedaży lub wynajmu nieruchomości w Zabrzu? Sprawdź naszą ofertę, chętnie Ci pomożemy!

Wyszukiwarka nieruchomości w Zabrzu

Miasto Zabrze od lat utrzymuje się na pozycji jednego z najprężniej rozwijających się - na Górnym Śląsku - rynków nieruchomości. Zabrze obok Katowic i Gliwic stanowi jeden z najważniejszych ośrodków aglomeracji śląskiej. Jeżeli myślisz o sprzedaży nieruchomości na tym niezwykle konkurencyjnym rynku, powinieneś zastanowić się nad wyborem doświadczenia i profesjonalizmu, Nasze biuro nieruchomości Re/Max Gold w Zabrzu pomoże Ci skutecznie przygotować do sprzedaży i wypromować mieszkanie na sprzedaż w Zabrzu, dzięki czemu przyspieszysz sprzedasz i zwiększysz zysk z transakcji. Gwarantujemy profesjonalną obsługę na każdym etapie współpracy.

Co zyskujesz dzięki współpracy z biurem nieruchomości Re/Max Gold?


  • Oszczędność czasu – to my zajmiemy się stworzeniem odpowiednich ogłoszeń dotyczących Twojej nieruchomości. Pamiętaj, że rynek dostępnych nieruchomości w Zabrzu zmienia się bardzo dynamicznie, dlatego dobrze dopasowane narzędzia promocyjne pozwolą Ci skrócić czas sprzedaży. Korzystając z nowoczesnych kanałów promocji masz gwarancję, że Twoje ogłoszenie dotrze do szerokiego grona potencjalnych nabywców.
  • Większy zyskHome staging, organizacja dni otwartych, wirtualny spacer po nieruchomości, to tylko kilka narzędzi z bogatego asortymentu naszych możliwości. Skuteczna promocja pozwala na negocjację ceny dlatego agenci Re/Max Gold mogą podnieść wartość Twojej nieruchomości nawet o 25%!
  • Pełne wsparcie merytoryczne - W chwilach, gdy emocje często biorą górę, tak jak podczas finalizacji transakcji, przyda Ci się osoba, która nie tylko potrafi zachować zimną krew, ale posiada również wszelkie niezbędne kompetencje. Dzięki nam możesz mieć pewność, że transakcja będzie korzystna dla Ciebie i odbędzie się z uwzględnieniem wszystkich aspektów formalno-prawnych.

Statystyki rynku Nieruchomości - Zabrze


ceny nieruchomości zabrze - statystyki
* dane pochodzą z serwisu www.ceny.szybko.pl

Nieruchomości - Zabrze - zalety lokalizacji


Zabrze jest jednym z pięciu największych pod względem liczby ludności miast województwa śląskiego. Jego przemysłowy charakter zmienia się wraz z rozwojem nowych technologii. Dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze, rozwiniętej infrastrukturze technicznej i drogowej, dynamicznie rozwijają się tutaj małe i średnie przedsiębiorstwa. Zabrze jest miastem turystyki przemysłowej. Pałace, zamki czy najstarsza wieża ciśnień w regionie to tylko nieliczne z wielu świadectw dawnych czasów. Guido jest jedyną zabytkową kopalnią węgla kamiennego w Europie z możliwością zjazdu na poziomy 170 i 320 metrów.

Bez wątpienia Zabrze możemy nazwać miastem zieleni. Lasy, parki i pola zajmują ponad 60 procent jego powierzchni. Miejski Ogród Botaniczny, położony w śródmieściu, słynie z najbogatszej kolekcji roślin w regionie. W Zabrzu działają znane ośrodki naukowe, doceniane nawet poza granicami kraju. Swoją siedzibę ma tutaj Centrum Materiałów Polimerowych i Węglowych PAN czy Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii, a swoje wydziały ma Politechnika Śląska oraz Śląski Uniwersytet Medyczny.

Kompleksowa promocja nieruchomości - Zabrze


Biuro nieruchomości Re/Max Gold Zabrze z siedzibą w Katowicach zajmuje się obrotem nieruchomości w Zabrzu i na całym Śląsku. Jesteśmy częścią globalnej sieci Re/Max, która od wielu lat jest liderem branżowych rankingów, dzięki świadczeniu profesjonalnych i skutecznych usług na rynku nieruchomości. Pomożemy Ci w sprawnym obrocie nieruchomościami na terenie Zabrza.

Skontaktuj się z naszymi specjalistami i przekonaj się, że w Re/Max Gold gwarantujemy najwyższą jakość obsługi klienta.