Szukasz doświadczonych agentów, którzy pomogą Ci w przeprowadzeniu korzystnej transakcji na rynku nieruchomości w Zabrzu? Sprawdź naszą ofertę, chętnie Ci pomożemy! Dowiedz się, dlaczego warto zdecydować się na współpracę z naszą agencją nieruchomości i jak wygląda rynek nieruchomości w tym właśnie mieście!

Wyszukiwarka nieruchomości w Zabrzu

Co zyskujesz sprzedając nieruchomość we współpracy z biurem nieruchomości Re/Max Gold?


  • Oszczędność czasu – to my zajmiemy się stworzeniem odpowiednich ogłoszeń dotyczących Twojej nieruchomości. Pamiętaj, że rynek nieruchomości w Zabrzu zmienia się bardzo dynamicznie, dlatego dobrze dopasowane narzędzia promocyjne pozwolą Ci skrócić czas sprzedaży. Korzystając z nowoczesnych kanałów promocji masz gwarancję, że Twoje ogłoszenie dotrze do szerokiego grona potencjalnych nabywców.
  • Większy zyskHome staging, organizacja dni otwartych, wirtualny spacer po nieruchomości, to tylko kilka narzędzi z bogatego asortymentu naszych możliwości. Skuteczna promocja pozwala na negocjację ceny dlatego agenci Re/Max Gold mogą podnieść wartość Twojej nieruchomości nawet o 25%!
  • Pełne wsparcie merytoryczne - W chwilach, gdy emocje często biorą górę, tak jak podczas finalizacji transakcji, przyda Ci się osoba, która nie tylko potrafi zachować zimną krew, ale posiada również wszelkie niezbędne kompetencje. Dzięki nam możesz mieć pewność, że transakcja będzie korzystna dla Ciebie i odbędzie się z uwzględnieniem wszystkich aspektów formalno-prawnych.

Korzyści także dla tych wynajmujących i kupujących..

Nasze biuro nieruchomości z chęcią pomoże także osobom, które chcą kupić lub wynająć nieruchomość w Zabrzu. Nie musisz szukać ogłoszeń, ani wykonywać telefonów - my zrobimy to za Ciebie. Wiemy, jak ważna jest oszczędność czasu, dlatego też wyszukamy oferty najbardziej odpowiadające Twoim oczekiwaniom. Ty przedstawiasz nam swoje wymagania - my przedstawiamy Ci nieruchomości, które naszym zdaniem je spełniają.

Statystyki rynku Nieruchomości w Zabrzu


ceny nieruchomości zabrze - statystyki
* dane pochodzą z serwisu www.ceny.szybko.pl

Zalety lokalizacji


Zabrze jest jednym z pięciu największych pod względem liczby ludności miast województwa śląskiego. Jego przemysłowy charakter zmienia się wraz z rozwojem nowych technologii. Dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze, rozwiniętej infrastrukturze technicznej i drogowej, dynamicznie rozwijają się tutaj małe i średnie przedsiębiorstwa. Zabrze jest miastem turystyki przemysłowej. Pałace, zamki czy najstarsza wieża ciśnień w regionie to tylko nieliczne z wielu świadectw dawnych czasów. Guido jest jedyną zabytkową kopalnią węgla kamiennego w Europie z możliwością zjazdu na poziomy 170 i 320 metrów.

Bez wątpienia Zabrze możemy nazwać miastem zieleni. Lasy, parki i pola zajmują ponad 60 procent jego powierzchni. Miejski Ogród Botaniczny, położony w śródmieściu, słynie z najbogatszej kolekcji roślin w regionie. W Zabrzu działają znane ośrodki naukowe, doceniane nawet poza granicami kraju. Swoją siedzibę ma tutaj Centrum Materiałów Polimerowych i Węglowych PAN czy Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii, a swoje wydziały ma Politechnika Śląska oraz Śląski Uniwersytet Medyczny.

Kompleksowa promocja nieruchomości


Biuro nieruchomości Re/Max Gold Zabrze z siedzibą w Katowicach zajmuje się obrotem nieruchomości w Zabrzu i na całym Śląsku. Jesteśmy częścią globalnej sieci Re/Max, która od wielu lat jest liderem branżowych rankingów, dzięki świadczeniu profesjonalnych i skutecznych usług na rynku nieruchomości. Pomożemy Ci w sprawnym obrocie nieruchomościami na terenie Zabrza.

Skontaktuj się z naszymi specjalistami i przekonaj się, że w Re/Max Gold gwarantujemy najwyższą jakość obsługi klienta.