Opinie naszych klientów

Wcześniej kilkakrotnie korzystaliśmy z usług biur nieruchomości i nasze doświadczenia nie były dobre. Tym razem postanowiliśmy znaleźć kogoś nowego i nasz wybór padł na biuro Pani Marty Kulawik. Już pierwszy kontakt z Panią Martą bardzo nas zachęcił do skorzystania z pomocy właśnie tego biura. Informacje o sposobie zebrania dokumentów do wystawienia oferty sprzedaży, o promowaniu oferty na stronach internetowych, szybkie reakcje na wszelkie zapytania świadczyły o doświadczeniu i zaangażowaniu biura. Nasza oferta sprzedaży domu ukazała się wieczorem i już tego samego dnia, i następne dni od wczesnego rana spływały kolejne anonse. Zainteresowanie było tak duże, że w przeciągu dwóch dni od pojawienia się ogłoszenia mogliśmy finalizować transakcję. Ktoś mógłby powiedzieć, że oferta była atrakcyjna. Tak, została przez Panią Martę profesjonalnie przygotowana i przedstawiona. Naszym zdaniem należy uważnie słuchać wskazówek Pani Marty i precyzyjnie formułować swoje potrzeby, by znaleźć dobry środek realizacji marzeń. Pani Marto - Bardzo Pani dziękujemy.

Krzysztof i Barbara

Pani Marto, dziękuję za sprawną, fachową i miłą współpracę. Pozdrawiam

Andrzej Jackowski

Mateusz Faber helped me finding a flat to rent in Katowice. I couldn't be more happy, he did a great job helping me with everything I need. Strongly recommend him, great guy!

Pedro Marques Mendes

Witam Pani Marto, Bardzo dziękujemy za owocną współpracę zakończoną sprzedażą naszego mieszkania. Każda Pani wskazówka w tym czasie była cenna i trafna. Pani profesjonalizm oraz dbałość o klienta sprawiają, że jest Pani osobą godną polecenia.

Serdecznie pozdrawiamy. Adela i Marek

Gratuluję Pani Marto i dziękuję za profesjonalną i szybką Sprzedaż! Polecam i pozdrawiam!!!

Magdalena Sędzimir

Współpraca w zakresie sprzedaży nieruchomości z Firmą "RE/MAX Gold" - Pośrednik w Obrocie Nieruchomości przebiegła szybko i pomyślnie. Usługa świadczona przez Panią Martę Kulawik była profesjonalna i fachowa. Polecamy wszystkim ceniącym wysoką jakość usług.

Z poważaniem. Wspólnik SIGMA-Li, mgr Magdalena Fuchs

Witam, W imieniu własnym i brata chciałam wyrazić podziękowanie Firmie RE/MAX Gold Katowice za skuteczną i fachową sprzedaż naszej nieruchomości, położonej w Chudowie przy ul. Topolowej. W szczególny sposób chcieliśmy wyrazić słowa uznania dla agentki, Pani Aleksandry Zalewskiej za jej pełne zaangażowanie, szeroki zakres kompetencji i profesjonalizm. Współpraca z Panią Aleksandrą zapewniła nam pełny komfort i poczucie bezpieczeństwa w osiągnięciu celu, jakim była sprzedaż nieruchomości. Postrzegamy Państwa agentkę nie tylko jako fachowca wysokiej klasy ale również jako osobę wyjątkowo ciepłą i wykazującą wiele empatii w stosunku do ludzi. Mamy jak najlepsze zdanie o Firmie, która zatrudnia takich pracowników jak Pani Aleksandra i będziemy ją polecać naszym znajomym.

Z wyrazami szacunku i uznania. Gabriela Kuta i Grzegorz Macha

Pan Krzysztof Grzesiak jest osobą kompetentną w wykonywanym zawodzie i godną polecenia. Rzetelnie wykonuje zleconą mu pracę. Bardzo szybko organizuje zlecenie i skutecznie wyszukuje najemcę. Polecam usługi Pana Krzysztofa.

Zadowolona klientka. Beata Łopocz

Szanowni Państwo, Pragniemy Państwu ogromnie podziękować za współpracę w zakresie sprzedaży działki budowlanej w Katowicach Podlesiu nr umowy UZW/2016/10/MP/1. Z dużą satysfakcją musimy stwierdzić, że już dawno nie spotkaliśmy się z takim profesjonalizmem, poziomem kompetencji, znajomością tematyki i wysoką organizacją pracy, ale też zrozumieniem i zwykłą ludzką życzliwością jakie reprezentowała Państwa Pracownica - Pani Mariola Palion. Chcielibyśmy za Państwa pośrednictwem jeszcze raz serdecznie podziękować Pani Marioli za Jej opiekę, wyrozumiałość, sprawność w działaniu i serdeczność.

Z wyrazami szacunku Ewa i Bogdan Ostrouch

Pani Marto, bardzo dziękujemy za szybką sprzedaż naszego mieszkania. Transakcja przebiegła w sposób profesjonalny, a wszystkie rady, które otrzymaliśmy okazały się cenne i trafne. Polecamy firmę RE/MAX Gold oraz panią agent Martę Kulawik. Od momentu nawiązania współpracy i pierwszej wymiany maili i telefonów wszystko przebiegało bez zarzutu. Pani Marta udzieliła również pomocy i wskazówek stronie kupującej. Wielkim plusem była sesja fotograficzna, która pozwoliła na ukazanie wszystkich zalet nieruchomości. Wynik transakcji stanowi najlepszą rekomendację - mieszkanie zostało zarezerwowane w ciągu pierwszego miesiąca sprzedaży.

Karolina i Piotr Grzesiczak

Pani Joanna jest osobą godną zaufania, profesjonalną. Polecamy

Ewa i Bolesław Pawlak

Szanowna Pani Marto! Proszę przyjąć moje bardzo serdeczne podziękowania za pomyślne zakończenie transakcji sprzedaży moich obydwu mieszkań. Z wyrazami poważania

Paweł Zielnik

Chciałabym podziękować Pani za skuteczną sprzedaż nieruchomości, profesjonalne podejście do sprzedaży oraz za profesjonalizm. ŻYCZĘ PANI wielu udanych transakcji i klientów. Z pewnością będę polecać Pani biuro. I niech Pani będzie dalej tak energiczna jak jest.

Izabela Arciuch

Dziękujemy Pani Marcie Kulawik za profesjonalną i rzetelną pomoc w sprzedaży naszej nieruchomości pod naszą nieobecność. Polecamy w 100% firmę REMAX Pozdrawiamy i jeszcze raz dziekujemy

Gabriela i Dawid

Witam serdecznie, Z początkiem tego roku, mieliśmy przyjemność poprzez Pani Biuro Nieruchomości, nabyć lokal w Zabrzu przy ulicy Wolności 237, Restaurację Mexicana. Dzięki Pani profesjonalizmowi i podejściu do klienta dziś cieszymy się własnym lokalem za co składamy na Pani ręce oraz całego zespołu ogromne podziękowania.

Z pozdrowieniami, Joanna Mierzwa

Pani Marto, specjalnie dla Pani przesyłam nasze podziękowania. Proszę podziękować również Panu który robił zdjęcia, bo naprawdę były profesjonalne na wysokim poziomie. Jeszcze raz za wszystko dziękujemy, gdyby się Pani nie zgodziła zająć naszą nieruchomością do dzisiaj byśmy jej nie sprzedali! Myślę, że miło będzie Pani nas wspominać i pobyty u nas z klientami."

PODZIĘKOWANIA
Bardzo dziękujemy i gorąco polecamy Panią Martę Kulawik z RE/MAX Gold – Agentkę Nieruchomości z prawdziwą pasją. To kompetentna , fachowa i rzetelna osoba, a na dodatek bardzo sympatyczna. Życzymy wszystkim aby mieli takiego opiekuna przy swoich transakcjach!
Jeszcze raz GORĄCO POLECAMY!

Karolina i Łukasz

Pani Marta Kulawik to bardzo rzetelna, sumienna i odpowiedzialna agentka. Ma świetny kontakt z klientami, a także jest dostępna o każdej porze dnia. Wynajęła mój lokal szybko i sprawnie. Oby wszyscy agenci nieruchomości byli tacy

Polecam i pozdrawiam, Adamczyk Katarzyna "Apteka Aloes"

Pani Marto, Chcę niniejszym podziękować Pani za pośrednictwo w sprzedaży mojego mieszkania. Cały proces przebiegł bardzo gładko dzięki Pani energii i zdecydowaniu. Podobał mi się Pani sposób prowadzenia negocjacji z klientami: spokojny, inteligentny i efektywny. Chwilami miałem wrażenie, że to klienci sami podnoszą cenę, oczywiście ku mojemu zadowoleniu. Mieszkanie zostało sprzedane nadspodziewanie szybko, właściwie bezproblemowo i korzystnie. Zawdzięczam to Pani doświadczeniu i kompetencjom. Jestem zadowolony że właśnie Remax był firmą z której usług skorzystałem.

Pozdrawiam, Marek Adamiec

Niesamowita skuteczność działania, dwa miesiące i działka jest sprzedana. Brawo pani Marto

Marcel Koźlik

Ze skorzystania z usług Pani Marty Kulawik namówił mnie syn, mówiąc że jest to osoba kompetentna. Pomyślałam wówczas, następne biuro nieruchomości i następne wielkie NIC. Ku mojemu zdziwieniu nieruchomość sprzedałam bardzo szybko. Pani Marta to osoba zaangażowana w to co robi, o wysokiej kulturze osobistej. Gdybym kiedykolwiek miała w przyszłości skorzystać z usług biura nieruchomości, na pewno byłoby to owe biuro.

Serdecznie polecam, Wiesława B. z Sosnowca

RE/MAX profesjonalna marka w zakresie obrotu nieruchomościami, to dla mnie był powód do powierzenia czynności pośrednictwa w zakresie sprzedaży obiektu magazynowego w Mysłowicach. Los sprawił, że do tej profesjonalnej marki dołączyła się profesjonalna obsługa transakcji zrealizowana przez Panią Martę Kulawik - pośrednika w obrocie nieruchomościami. Wizerunek, Public Relations? To znane mi pojęcia, ale wystarczyło kilkanaście minut, żebym całkowicie zaczął dostrzegać jej mocne strony, i wierzyć w jej skuteczność. W przystępny, ciekawy i przede wszystkim przebojowy sposób sprawiła, że pojawili się niebawem potencjalni nabywcy i zaczęła „sprzedawać” swój / nasz obiekt. Działania doprowadziły do oczekiwanego finału. Wielkie dzięki za mistrzowską pracę!

Polecam gorąco wszystkim, ceniącym sobie najwyższą jakość usług, profesjonalizm i świetny klimat, który niewątpliwie Marta potrafiła stworzyć.

Włodzimierz Kotaniec - G.P.H. Folwark Jankowice

Wiedza, profesjonalne przygotowanie, odpowiednia oprawa tematu, wdzięk i urok osobisty sprawiają, że sprzedaż jest przeprowadzona fachowo i szybko. To są atuty Marty Kulawik. Serdecznie polecam i bez kozery rekomenduję

Bogusław Mandla

Jestem pod wrażeniem tempa i efektywności pracy Pani Marty Kulawik. Mogę tylko ubolewać, że tak późno zostałem klientem Pani Marty. Cieszę się ogromnie, że poszło tak sprawnie. Mam nadzieję, że trafiłem wreszcie na wiarygodnego najemcę. Z wyrazami szacunku i poważania dla profesjonalizmu Pani Marty Kulawik.

Paweł Zielnik

Chcieliśmy sprzedać mieszkanie, więc daliśmy ogłoszenie. W pierwszym tygodniu zgłosiło się pięciu agentów nieruchomości. Podpisali z nami umowy i... nic! Przez cztery miesiące przyprowadzili dwie pary. Wtedy postanowiliśmy podpisać umowę na wyłączność z agencją REMAX. Przyjechała Pani Marta Kulawik i już na pierwszym spotkaniu wiedzieliśmy, że mamy do czynienia nie tylko z miłą i uśmiechniętą osobą, ale – co najważniejsze – z profesjonalistką w każdym calu! Od razu oszacowała wartość mieszkania i podała realną cenę, jaką możemy za nie uzyskać. Oczywiście posłuchaliśmy rady Pani Marty i w ciągu dwóch miesięcy mieszkanie znalazło nowych właścicieli, a my polecamy usługi Pani Marty znajomym. Jesteśmy przekonani, że każda nieruchomość, którą zajmie się Pani Marta zostanie sprzedana/wynajęta, a obie strony transakcji będą zadowolone, doceniając gruntowną znajomość rynku naszej (pozwalam sobie tak napisać!) agentki.

Polecamy firmę REMAX wszystkim, którzy potrzebują agencji nieruchomości.

Pozdrawiam i raz jeszcze dziękuję Pani Marto!

Ela z mężem

Rekomendujemy Firmę RE/MAX jako solidną, wiarygodną i w pełni przygotowaną do wykonywania powierzonych zleceń. Doświadczona kadra - Marta Kulawik gwarantuje wysoki poziom usług, o czym mogliśmy się przekonać kupując nasze mieszkanie. Pani Marta wykazała się ogromnym doświadczeniem i osobistym zaangażowaniem za co jeszcze raz bardzo dziękujemy.

Agnieszka Hanusek, Marcin Kuśmider

Mieszkania do kupienia szukałam od maja 2014 roku. We wrześniu, natrafiłam na ofertę prowadzoną przez Panią Martę Kulawik z biura RE/MAX Gold. Mając za sobą spotkania z kilkoma pośrednikami, mam porównanie i widzę różnicę. Pani Marta to osoba konkretna, rzeczowa a przy tym nienachalna. Szybko skonfrontowała oczekiwania sprzedających z moimi i po 2 tygodniach od obejrzenia lokalu spisaliśmy już umowę przedwstępną. W każdej chwili mogłam liczyć na pomoc w załatwieniu wszystkich formalności, a także fachową poradę.

Serdecznie polecam!

Alicja Krzyk

Gratuluję kolejnego sukcesu zawodowego. Zesłały mi Panią Martę Kulawik Niebiosa :-)

Dziękuję Paweł Zielnik