Chcesz sprzedać nieruchomość w dobrym stanie w Mikołowie lub sąsiednich miastach? Nie masz pomysłu na jej promocję? A może szukasz idealnego mieszkania, domu lub działki w tej części Górnego Śląska, ale nie masz czasu na samodzielne przeglądanie ofert? Zamiast eksperymentować i czekać na doskonałą propozycję weź sprawy w swoje ręce i skorzystaj z pomocy doświadczonej, lokalnej agencji nieruchomości. Mikołów to miasto, w którym RE/MAX Gold pomoże Ci kupić lub sprzedać mieszkanie, dom albo działkę – bez żadnych problemów!

Dobry marketing to klucz do sukcesu. Użycie odpowiednich narzędzi pozwala m.in. zwiększyć popularność Twojej oferty, a tym samym zwiększyć szanse na pozytywne zakończenie transakcji. Jednak ważną kwestią jest także wycena i planowanie konkretnych działań. Firma RE/MAX Gold korzysta ze sprawdzonych narzędzi, posiada bazy kontaktów oraz partnerów finansowych. Zaufaj specjalistom i skontaktuj się z nami.

Biuro nieruchomości Mikołów - sprawdź aktualne oferty w tym mieście

Oferta biura nieruchomości z Mikołowa:

Wyszukiwarka nieruchomości w Mikołowie

Współpraca z biurem nieruchomości przy sprzedaży w Mikołowie – jakie są jej korzyści?

Wiele osób często narzeka na brak czasu i natłok obowiązków. W takich warunkach niewielu ma „głowę” do tego, żeby zająć się w 100% sprawą sprzedaży nieruchomości – co sprawia, że cały proces przebiega wolniej. Do tego łatwo popełnić błąd i sprzedać mieszkanie, działkę czy dom za znacznie mniejszą cenę w zamian za pozbycie się kłopotu.

Zamiast traktować sprawę sprzedaży nieruchomości po macoszemu, pozwól się tym zająć specjalistom z biura nieruchomości. Mikołówjest im bardzo dobrze znany. Wiedzą o jego walorach i potrafią przekonująco opowiadać o jego zaletach, czym zachęcają klientów do skorzystania z oferty.  Co więcej, doskonale znają także lokalny rynek i potrzeby mieszkańców. Dzięki temu mogą dopasować treść ogłoszenia, cenę, opis nieruchomości oraz inne istotne elementy do wymagań potencjalnych nabywców. Dodatkowo:

 • nasi pośrednicy mogą reprezentować Cię podczas spotkań z klientami, jeśli nie masz na nie czasu. Ich zadanie polega między innymi na rozmowie z zainteresowanymi, zarówno osobiście, jak i przez telefon, udzielaniu im informacji na wszystkie pytania związane z rynkiem nieruchomości, reklamowaniu nieruchomości, dopełnieniu wszystkich formalności, a także podwyższaniu zysków ze sprzedaży, jeśli jest to możliwe;
 • doświadczeni agenci nie boją się nowych form promocji i chętnie z nich korzystają. Zatem Twoja nieruchomość może być promowana nie tylko na licznych portalach internetowych, ale także w mediach społecznościowych. Co więcej, pośrednicy wiedzą, jak zaprezentować mocne strony, które ma dom czy mieszkanie, tak aby nie brzmiało to zbyt nachalnie. Tym samym mogą sprawić, że sprzedasz swoją nieruchomość szybko oraz w korzystnej cenie;
 • agenci nieruchomości, którzy działają na terenie Mikołowa, pomogą Ci w łatwiejszym załatwieniu wielu spraw formalnych, gdy już zdecydujesz się na dokonywanie transakcji na rynku obrotu nieruchomościami. Zajmą się przygotowaniem warunków umowy tak, aby były dopasowane do potrzeb zainteresowanych. W ten sposób doświadczeni pośrednicy zapewnią pomyślny, szybki i przede wszystkim bezpieczny przebieg sprzedaży.

Wiemy, że czas dokonywanej transakcji jest bardzo istotny. Dlatego dla osób zainteresowanych przygotowaliśmy możliwość wykonania profesjonalnej sesji zdjęciowej czy nagrania filmu z wnętrza nieruchomości. Dzięki temu potencjalni nabywcy będą mogli ocenić, czy Twoje mieszkanie, dom lub działka spełnia ich oczekiwania. To także świetny sposób na to, żeby zaprezentować wszystkie walory wybranej nieruchomości.

Poznaj nasze pozostałe propozycje i wybierz rozwiązanie idealne dla Ciebie. Pamiętaj – zaoszczędzisz czas i zyskasz więcej tylko, jeśli dobrze wypromujesz swoją ofertę!

Mikołów – dlaczego warto wybrać to miasto?

Mikołów daje wiele możliwości, ponieważ bezpośrednio graniczy z takimi miastami jak Katowice czy Tychy. Wyjątkowe położenie sprawia, że lokalami mieszkalnymi i usługowymi w jego okolicy interesuje się wiele osób o różnych preferencjach. To miasto jest atrakcyjne zwłaszcza dla osób, które:

 • pracują w okolicznych miejscowościach, ale nie chcą w nich mieszkać na stałe –  Mikołów oferuje świetnie połączenia z miastami na niemal całym Śląsku. Można do nich dojechać nie tylko własnym samochodem, ale także środkami komunikacji miejskiej. Dodatkowo okolica prężnie się rozwija pod względem gospodarczym. Możesz zatem wielokrotnie zmieniać pracę, zdobywać cenne doświadczenie i uczyć się wielu nowych rzeczy bez konieczności opuszczania Mikołowa i okolic; 
 • chcą założyć rodzinę i zamieszkać tam na stałe – w Mikołowie można cieszyć się terenami zielonymi, które zapewnią mieszkańcom ciszę i spokój. Na szczególną uwagę zasługuje Śląski Ogród Botaniczny, który jest największym tego typu obiektem w Polsce.Działa tu również kilkanaście przedszkoli i szkół, w których najmłodsi mieszkańcy otrzymują stosowne wykształcenie;
 • szukają spokojnego miejsca na starość – w Mikołowie znajduje się wiele atrakcji turystycznych, zwłaszcza szlaków pieszych i rowerowych, na których można przyjemnie spędzić wolny czas i zadbać o swoją kondycję;
 • są fanami zabytków architektonicznych – Mikołów ma bardzo bogatą historię, czego pamiątką są wspaniałe kamienice, ratusz i kościoły. Zwiedzanie ich to ciekawa przygoda, a także doskonały sposób na to, żeby dowiedzieć się więcej o najbliższej okolicy.

Miasto zostało podzielone na dzielnice, sołectwa i osiedla. Najgęściej zaludnionymi obszarami są Kamionka i Borowa Wieś. To idealne miejsce dla osób, które uwielbiają towarzystwo innych ludzi i chętnie spędzają z nimi czas. Dla tych, którzy wolą ciche życie w odosobnieniu lepszym wyborem będą nieruchomości w Śmiłowicach i Paniowach.

Zakup/wynajem domu, działki lub mieszkania w Mikołowie z agencją nieruchomości – oferta

Dla osób zainteresowanych zakupem lub wynajmem nieruchomości w Mikołowie oferujemy lokale mieszkalne w blokach, lub kamienicach, a także domy jednorodzinne i działki w atrakcyjnych lokalizacjach – dobrze skomunikowanych z centrum miasta.

Do każdego ogłoszenia np. mieszkania na sprzedaż w Mikołowie, przygotowaliśmy szczegółowy opis, w którym zostały podkreślone wszystkie walory danej nieruchomości. Dodatkowo stworzono krótkie nagrania przedstawiające rzeczywisty stan lokali i budynków. Dzięki temu nie trzeba kontaktować się z właścicielem ani umawiać na spotkanie, żeby sprawdzić, czy wybrana nieruchomość jest dla Ciebie odpowiednia.

Nie chcesz samodzielnie zajmować się poszukiwaniami mieszkania lub domu w Mikołowie? Agencja nieruchomości RE/MAX Gold zajmie się Twoją transakcją – od samego początku do jej zakończenia. Wystarczy, że wskażesz:

 • jaki ma być metraż nieruchomości,
 • jaka powinna być liczba pokoi,
 • czy potrzebne są dodatkowe udogodnienia,
 • jaki może być stan pomieszczeń,
 • jaka lokalizacja będzie najlepsza.

W przypadku domów istotny jest również rodzaj ogrzewania, sposób odprowadzania ścieków i pobierania wody.

W agencji nieruchomości wyselekcjonujemy najlepsze oferty z Mikołowa i przedstawimy Ci wyłącznie takie, które spełniają Twoje oczekiwania. Do Ciebie należy decyzja, którą wybierzesz. Następnie pomożemy w skompletowaniu wszystkich niezbędnych dokumentów i sporządzeniu umowy. W przypadku ubiegania się o kredyt hipoteczny możemy udzielić wsparcia merytorycznego podczas załatwiania wszystkich formalności.

Zobacz także oferty nieruchomości w innych miastach, w tym np. Szczyrku, Jaworznie oraz Siemianowicach Śląskich.

Skontaktuj się z nami