Od dłuższego czasu próbujesz sprzedać nieruchomość w Siemianowicach Śląskich? Właśnie podjąłeś decyzję o wyprowadzce i zastanawiasz się, jak znaleźć potencjalnego kupca? A może szukasz atrakcyjnej propozycji mieszkania, domu lub działki do wynajmu bądź zakupu? Wiemy, jak Ci pomóc. Jesteśmy agencją nieruchomości, która od lat funkcjonuje na terenie Siemianowic Śląskich.Zajmujemy się sprzedażą domów, mieszkań oraz lokali usługowych, a także ich poszukiwaniem i wynajmowaniem. Chcesz dowiedzieć się więcej? Poznaj nasze oferty oraz działania.

Z pomocą agencji RE/MAX Gold możesz kupić, sprzedać oraz wynająć nieruchomość. To naprawdę proste! Szczególnie jeśli działania podejmują doświadczeni pośrednicy. W naszej pracywykorzystujemy takie formy promocji, jak home staging, filmy o konkretnej nieruchomości, a także informowanie o ofercie na portalach internetowych oraz w social mediach. 

Co więcej, dostosowujemy naszedziałania do lokalnego rynku i panujących trendów. Jeśli promocja będzie przeprowadzona skutecznie, nieruchomość zostanie przekazana szybko, a zysk można nawet zwiększyć. Przekonaj się, że to możliwe.

Nieruchomości Siemianowice Śląskie - sprawdź aktualne oferty dostępne w naszym biurze!

Oferta biura nieruchomości z Siemianowic:

Wyszukiwarka nieruchomości w Siemianowicach

Sprzedaż we współpracy z biurem nieruchomości RE/MAX Gold – jakie niesie ze sobą korzyści? 

Obecnie na rynku dostępnych jest wiele atrakcyjnych propozycji. Dlatego trzeba pokazać odbiorcom, że Twoja nieruchomość się wyróżnia, jest wyjątkowa i warto w nią zainwestować. Jak to zrobić? 

Na początku zwróć uwagę na szczegóły. Popularność Twojej oferty zależy od wielu czynników, takich jak dobre zdjęcia, ciekawy opis czy element, który przyciągnie uwagę – np. filmik z wnętrza nieruchomości. Jeśli nie wiesz, jak to wszystko przygotować,zwróć się dodoświadczonych agentów biura nieruchomości RE/MAX Gold.

Zajmujemy się transakcjami na rynku obrotu nieruchomościami w Siemianowicach Śląskich i okolicach od kilku lat. Doskonale znamy obowiązujące tutaj zasady oraz trendy. Taka wiedza ułatwia pozyskiwanie klientów, wybór odpowiednich ofert oraz przygotowanie lokalu po sprzedaży. Nie boimy się wyzwań, dlatego korzystamy z różnych form promocji nieruchomości,takich jak:

 • home staging, czyli poprawa wyglądu mieszkania lub domu, aby prezentował się atrakcyjniej;
 • wykonanie filmów promujących mieszkanie/dom i sesji zdjęciowych pomieszczeń – dzięki temu nabywcy mogą od razu ocenić, czy to nieruchomość dla nich;
 • promocja ogłoszenia na portalach internetowych i mediach społecznościowychoraz tworzenie strony internetowej oferty – z naszą pomocą sprawisz, że wszyscy usłyszą o Twoim ogłoszeniu.

Zajmujemy się niemal każdym etapem transakcji na rynku obrotu nieruchomościami. Zaczynamy od stworzenia planu sprzedaży konkretnej nieruchomości. Organizujemy i przeprowadzamy spotkania z zainteresowanymi. Dbamy o to, aby dostosować podejmowane działania do każdego klienta oraz jego wymagań. Ten sposób pozwala osiągać szybko dobre wyniki i z sukcesem sprzedać lub wynająć nieruchomość.

Chcesz sprzedać dom, mieszkanie lub działkę w Siemianowicach Śląskich z pomocą biura nieruchomości? Skontaktuj się z nami za pomocą strony internetowej lub telefonicznie.

Poznaj Siemianowice Śląskie – miasto, w którym warto zamieszkać

Większe miasta na Górnym Śląsku cieszą się rosnącą popularnością. Wiąże się to z rozwijającą się gospodarką, a co za tym idzie – licznie powstającymi nowymi miejscami pracy. Jednak to nie jedyne ich zalety. Miasta skupione wokół Katowic są świetnie ze sobą skomunikowane. Przez Siemianowice Śląskie przebiegają m.in.:

 • droga krajowa nr 94, która łączy Bytom i Kraków,
 • towarowa linia kolejowa nr 161, która przebiega od stacji Chorzów Stary do stacji Katowice Szopienice Północne.

20 km od centrum Siemianowic Śląskich znajduje się port lotniczy Katowice-Pyrzowice. Miasto to stanowi także idealną bazę dla osób, które dojeżdżają do pracy do Katowic, Sosnowca, Chorzowa, Bytomia czy Zabrza. Oprócz doskonale rozwiniętej infrastruktury, Siemianowice Śląskie wyróżniają długa historia i bogata kultura. Miasto składa się z jedenastu dzielnic, które dawniej były osobnymi wsiami. Z tego powodu każda z nich zachowuje pewną odrębność, co dodatkowo uatrakcyjnia miasto pod względem turystycznym.

Szczególną uwagę przyciągają stare kamienice z okresu od XVII do XX wieku. Są one wybudowane w stylach: neogotyckim, neobarokowym, a także eklektycznym z elementami secesji. Mimo wielu różnic pomiędzy nimi doskonale wyglądają obok siebie i zachwycają ciekawymi fasadami. Można poczuć w nich ducha dawnych czasów! Dodatkowo w Siemianowicach Śląskich znajdują się również nowoczesne nieruchomości – w tym bloki i domy jednorodzinne. W przestrzeni publicznej nie brakuje również:

 • świetnie zagospodarowanych terenów zielonych – rodziny z dziećmi, a także miłośnicy sportów czy seniorzy docenią obecność licznych parków. Można tam miło spędzić czas z bliskimi, podziwiać przyrodę oraz obserwować życie drobnych zwierząt;
 • licznych atrakcji kulturowych – na terenie Siemianowic działają Siemianowickie Centrum Kultury, Muzeum Miejskie, a także Miejska Biblioteka Publiczna, gdzie zajęcia prowadzi Uniwersytet Trzeciego Wieku. W tym mieście nie będziesz się nudzić;
 • ośrodków sportowych – w mieście działają liczne kluby sportowe, w tym hokejowy, futsalowy czy piłki ręcznej, więc osoby chętne mogą śmiało rozwijać swoje pasje.

Rodziny z dziećmi z pewnością zainteresuje fakt, że na terenie Siemianowic działa kilkadziesiąt przedszkoli i szkół. Miasto dokłada wszelkich starań, aby najmłodsi otrzymywali możliwie najlepszą edukację, która zapewni im dobry start w przyszłość.

Poznaj Siemianowice Śląskie

Wynajem lub zakup mieszkania w Siemianowicach Śląskich – agencja nieruchomości zapewnia kompleksową obsługę

Szukasz nieruchomości w Bańgowie, Centrum czy Michałkowicach? A może chcesz kupić dom na obrzeżach np. na Przełajce lub w Bytkowie? Niezależnie od tego, gdzie chcesz zamieszkać, do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, aby spełnić wszystkie jego wymagania.

Nasze biuro nieruchomości, działające m.in. w Siemianowicach Śląskich, świadczy usługi na zasadach umowy ekskluzywnej. Ponadto każdy nasz agent reprezentuje wyłącznie jedną ze stron transakcji. To pozwala nam zapewnić każdemu klientowi jak najlepszy poziom obsługi, a Tobie daje pewność, że działamy wyłącznie na Twoją korzyść. Osobom, które pragną kupić lub wynająć nieruchomość, oferujemy:

 • mieszkania pochodzące z rynku wtórego,
 • domy jednopiętrowe oraz wielopiętrowe,
 • lokale użytkowe,
 • działki budowalne.

Niektóre lokale są wyremontowane, inne wymagają odświeżenia lub remontu. Dlatego zachęcamy do kontaktu z agentem, który zainteresuje się każdą sprawą indywidualnie oraz przedstawi wszystkie szczegóły dotyczące wybranych nieruchomości. Dzięki temu nie stracisz czasu na zapoznawanie się z każdą ofertą dostępną na rynku, a szybko i bez wychodzenia z biura wyselekcjonujesz wyłącznie te, które według Ciebie są warte uwagi.

Warto pamiętać, że nasza agencja nieruchomości działa nie tylko na terenie Siemianowic Śląskich, ale także pozostałych miastach Górnego Śląska i województwa śląskiego. Co więcej – mamy dostęp do bazy danych z ponad 120 krajów! Pozwala nam to zaoferować nieruchomości w różnych rejonach świata i w różnorodnym standardzie. To Ty decydujesz, która z nich jest najlepsza. 

Oferujemy także wsparcie podczas załatwiania kredytu hipotecznego. Od lat współpracujemy z licznymi partnerami, dzięki temu możemy zapewnić Ci umowę na bardzo korzystnych warunkach dostępnych wyłącznie u nas. Bliska współpraca ułatwia także skompletowanie dokumentów wymaganych do uzyskania kredytu, co znacznie przyspiesza cały proces.

Zachęcamy do zapoznania się nie tylko z ofertą biura nieruchomości z Siemianowic Śląskich, ale także ofertami z innych miast, w tym np. Ustronia, Mikołowa oraz Tych. Sprawdź je już dziś!

Skontaktuj się z nami