Witaj na stronie nieruchomości Re/Max Gold – biura nieruchomości w Raciborzu, w którym pomogliśmy do tej pory setkom klientów z różnych miast. Naszą specjalizacją są nieruchomości – oferujemy wsparcie w sprzedaży i kupnie domów, mieszkań czy działek nie tylko w Raciborzu, ale także na terenie wielu innych miejscowości. Doskonale znamy realia branży, nieustannie monitorujemy zmieniający się rynek i podwyższamy nasze kwalifikacje – to wszystko po to, aby pomóc Ci w bezpiecznej i szybkiej transakcji. Naszym klientom oferujemy:

  • profesjonalne wsparcie merytoryczne na każdym etapie transakcji – od rozpoczęcia współpracy, aż do podpisania aktu notarialnego,
  • pomoc w zwiększeniu wartości nieruchomości w Raciborzu,
  • promocję ogłoszenia na różnych stronach internetowych,
  • przygotowanie dedykowanej oferty, w której wyeksponujemy wszystkie mocne strony posiadanego domu, mieszkania lub działki.

Nieruchomości Siemianowice Śląskie - oferty:

Wyszukiwarka nieruchomości

A to wszystko przy zapewnieniu szybkości sprzedaży lub wynajmu. Masz pytania na temat oferty naszego biura nieruchomości w Raciborzu? Skontaktuj się z nami mailowo, telefonicznie lub za pośrednictwem formularza, który znajdziesz poniżej. Zapraszamy do współpracy!

Oferta biura nieruchomości Re/Max Gold w Raciborzu


Oferta naszego biura nieruchomości w Raciborzu powstała przede wszystkim z myślą o osobach, którym zależy na zaoszczędzeniu czasu i szybkim doprowadzeniu do zakończenia transakcji. Sprawna realizacja zleceń to nasza specjalność, czego najlepszym dowodem są setki zadowolonych klientów z różnych miast. W Re/Max Gold zajmujemy się przygotowywaniem odpowiednich i atrakcyjnych dla potencjalnych nabywców ogłoszeń, które następnie reklamujemy na różnych stronach, wykorzystując nowoczesne narzędzia promocyjne. Dodatkowo pomagamy w zwiększeniu wartości nieruchomości w Raciborzu – nasze działania i zdolności negocjacyjne mogą sprawić, że sprzedasz ją za cenę wyższą nawet o 25% od kwoty wyjściowej. W tym celu organizujemy wirtualne spacery po lokalach mieszkalnych i dni otwarte oraz przygotowujemy domy, mieszkania i działki w Raciborzu do wizyty potencjalnych kupców. A to wszystko przy oszczędności czasu i pełnym wsparciu merytorycznym.

Racibórz – bliski sąsiad Opola


Racibórz leży w województwie śląskim i znajduje się tuż obok Opola. Właśnie dlatego jest doskonałą lokalizacją dla osób, które pracują w pobliskim mieście, jednak szukają domu lub mieszkania z uroczej, zacisznej okolicy. Miejscowość jest historyczną stolicą Górnego Śląska i jako pierwsza w Europie otrzymała certyfikat Systemu Zarządzania Środowiskowego. W Raciborzu znajdują się takie zabytki jak gotycki kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi, rynek z kolumną Matki Boskiej, zamek książąt raciborskich, mury obronne czy statua Zgody. Nie brakuje również zieleni miejskiej, w tym 5 parków – Zamkowego czy im. Miasta Roch, oraz skwerów. Na terenie miasta działa muzeum, kino Bałtyk, Raciborskie Centrum Kultury czy Niezależne Centrum Kultury ASP oraz odbywają się liczne imprezy kulturalne – Dni Raciborza, Konwent Miłośników Fantastyki i RPG Goblikon czy Festiwal Podróżniczy Wiatraki. Co więcej, na terenie działa komunikacja miejska i znajduje się dworzec kolejowy. Przez Racibórz przebiegają takie drogi krajowe i wojewódzkie jak nr 45, 416, 917 czy 935.

Sprzedaż i kupno mieszkania, domu i działki w Raciborzu


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, w Re/Max Gold oferujemy pomoc nie tylko w sprzedaży, ale także kupnie mieszkań, domów i działek w Raciborzu. Równie chętnie pośredniczymy w wynajmie lokali usługowych. Do korzyści ze skorzystania z naszych usług można zaliczyć przede wszystkim oszczędność czasu. Kupując lub wynajmując nieruchomość na własną rękę, musisz samodzielnie wyszukiwać ogłoszenia, a następnie kontaktować się z ich autorami. W przypadku rozpoczęcia współpracy z naszym biurem jeden z pracowników Re/Max Gold zrobi to wszystko za Ciebie, oczywiście uwzględniając Twoje oczekiwania i potrzeby. Dzięki temu będziemy mogli zaprezentować Ci gotową listę domów lub mieszkań w Raciborzu, które spełniają Twoje wymagania, a następnie pomóc w szybkim i bezpiecznym zakończeniu transakcji. Wierzymy, że wspólnie uda nam się znaleźć wymarzoną nieruchomość w sam raz na Twoją kieszeń. Do usłyszenia!

Skontaktuj się z nami