Mieszkania do wynajęcia - Śląsk

Mieszkania do wynajęcia

Masz mieszkanie do wynajęcia i zastanawiasz się, jak stworzyć ofertę, dzięki której przyciągniesz potencjalnych klientów? Oczywiście mógłbyś ją stworzyć samodzielnie. Jednak ile razy na portalach ogłoszeniowych widziałeś oferty, które pomimo atrakcyjnej ceny wynajmu nie zwracają w żaden sposób uwagi osób, szukających mieszkania do wynajęcia? Aby wyróżnić swoją ofertę na tle innych i błyskawicznie znaleźć lokatorów, skontaktuj się ze specjalistami z Re/Max Gold!

Wybierając nasze biuro nieruchomości Re/Max Gold z Katowic oszczędzasz:

  • Czas – Nie musisz zajmować się tworzeniem treści ogłoszenia, zdjęć czy filmów promujących Twoje mieszkanie na wynajem. Wszystkim za Ciebie zajmie się nasz agent
  • Pieniądze – Ze względu na specyfikę portali ogłoszeniowych samodzielne promowanie nieruchomości może okazać się kosztowne. Wystarczy wspomnieć dodatkowo o kosztach dojazdu, związanych z koniecznością pokazania potencjalnym nabywcom Twojej nieruchomości. Z naszym agentem nieruchomości nie musisz zajmować się żadną z tych czynności, dzięki czemu pieniądze zostają w Twojej kieszeni.
  • Nerwy – Zawierając kontrakt z biurem nieruchomości nie musisz już przejmować się sprawami formalnymi – kontaktem z urzędami zajmie się agent, odpowiedzialny za Twoje mieszkanie do wynajęcia.

Mieszkanie do wynajęcia – w czym pomoże Ci biuro nieruchomości Re/Max Gold

  • Przygotowanie profesjonalnej i interesującej oferty - prawidłowo sporządzony opis oraz plan mieszkania pobudzą ciekawość potencjalnych klientów,
  • profesjonalne przygotowanie dokumentacji fotograficznej lub filmowej – materiały wizualne zwiększają wiarygodność oferty oraz angażują odbiorców,
  • przygotowanie wirtualnej ścieżki zwiedzania – zainteresowani Twoim mieszkaniem będą mogli zwiedzić jego wnętrze bez wychodzenia z domu,
  • home staging - sztuka przygotowania mieszkania do sprzedaży pozwala skrócić czas oczekiwania na kupca nawet o 40 procent,
  • promocję nieruchomości w internecie,
  • dedykowane działania w ramach marketingu internetowego.

Masz mieszkanie do wynajęcia? Wejdź na naszą stronę i zobacz sam, dlaczego jesteśmy tak chętnie wybierani przez właścicieli nieruchomości na pośredników transakcji!

Mieszkanie do wynajęcia – rynek nieruchomości na Śląsku

Najwięcej ofert mieszkań do wynajęcia znaleźć można w Katowicach – stanowią one ponad ¼ ofert na terenie całego województwa śląskiego. Miasto to stanowi nie tylko administracyjne i biznesowe centrum Śląska. W Katowicach znajdują się w także filie Uniwersytetu Śląskiego, Uniwersytetu Ekonomicznego oraz Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, dzięki czemu znaczna część mieszkań wynajmowana jest przez studentów. Warto jednak pamiętać o doskonałej komunikacji między miastami Górnego Śląska, dzięki czemu miasta ościenne są równie chętnie wybierane jak Katowice. Najtańsze mieszkania do wynajęcia znaleźć można w Bytomiu.

Średnia cena mieszkania do wynajęcia wynosi 959 zł, podczas gdy w żadnym z pozostałych miast parametr ten nie spada poniżej 1200 zł. Mieszkania do wynajęcia o największej powierzchni znajdują się z kolei w Jaworznie, w którym przeciętny metraż wynosi 65 m2. Tuż za tym miastem znajdują się Gliwice, w których mieszkania do wynajęcia mają średnio 60 m2, jednak ich cena zaraz za Katowicami jest najwyższa w całym regionie.

Jesteś właścicielem i masz mieszkanie do wynajęcia w: Katowicach, Chorzowie, Będzinie, Mysłowicach, Siemianowicach, Sosnowcu lub w innej lokalizacji? Szukasz biura nieruchomości, które stworzy ofertę, dzięki której szybko znajdziesz osoby zainteresowane Twoją nieruchomością? Skontaktuj się ze specjalistami z Re/Max Gold!

>

Mieszkanie do wynajęcia Katowice

Sprawdź najnowsze oferty na mieszkania do wynajęcia w Katowicach. Atrakcyjna oferta biura nieruchomości. Wynajmij mieszkanie w Katowicach!

Mieszkania do wynajęcia Chorzów

Skorzystaj z naszej oferty i tanio wynajmij mieszkanie w Chorzowie. Sprawdź pełną listę mieszkań do wynajęcia w Chorzowie z naszym biurem nieruchomości!

Mieszkania do wynajęcia Będzin

Szukasz biura nieruchomości, które pomoże Ci wynająć mieszkanie w Będzinie? Sprawdź najnowsze oferty na tanie mieszkania do wynajęcia w Będzinie!

Mieszkania do wynajęcia Mysłowice

Zajrzyj do nas i sprawdź ofertę mieszkań do wynajęcia w Mysłowicach. Tylko aktualne oferty, które są korzystne cenowo. Z nami wynajmiesz mieszkanie!

Mieszkania do wynajęcia Siemianowice

Szukasz nowych ofert mieszkań do wynajęcia w Siemianowicach Śląskich? Sprawdź naszą ofertę i szybko i bezpiecznie wynajmij mieszkanie w Siemianowicach!

Mieszkania do wynajęcia Sosnowiec

To z pomocą naszego biura nieruchomości znajdziesz idealne mieszkanie do wynajęcia w Sosnowcu. Sprawdź naszą ofertę na wynajem wygodnych mieszkań!

Mieszkania na wynajem w Będzinie

Mieszkania do wynajęcia w Gliwicach

Mieszkania do wynajęcia w Dąbrowie Górniczej

Mieszkania do wynajęcia Jaworzno

Skontaktuj się z nami