Sprzedaż nieruchomości na Śląsku

Nieruchomości Śląsk


Potrzebujesz pomocy na rynku nieruchomości? Śląsk wydaje się obszarem, gdzie trudno sprzedać swoją nieruchomość? To wcale nie jest takie trudno jeżeli posiadasz doświadczenie i narzędzia, a także znasz mechanizmy, które pozwolą Ci sprzedać nieruchomości na Śląsku szybko i z zyskiem.

Nieruchomości Śląsk – czy warto korzystać z agenta?


Zachęcamy do skorzystania z pomocy profesjonalnego biura nieruchomości na Śląsku jakim jest Re/Max Gold, co pozwoli Ci zaoszczędzić mnóstwo czasu, nerwów, a przede wszystkim pieniędzy - oto w jaki sposób:

 • Oszczędzasz czas – my zajmiemy się stworzeniem odpowiednich, profesjonalnych ogłoszeń dotyczących Twojej nieruchomości. Przygotujemy profesjonalne zdjęcia i plan nieruchomości. Dzięki skutecznej kampanii promocyjnej dla Twojej nieruchomości, pierwsi potencjalni nabywcy mogą się z Tobą skontaktować już pierwszego dnia!
 • Większy zysk – odpowiednie przygotowanie nieruchomości oraz nasze działania promocyjne owocują rosnącym zainteresowaniem wśród nabywców. Agenci Re/Max Gold mogą podnieść wartość Twojej nieruchomości nawet o 25%!
 • Fachowe doradztwo – sprzedaż oraz zakup nieruchomości to proces skomplikowany, wymaga wiedzy z zakresu prawa, finansów oraz sztuki negocjacji. Nasi profesjonalnie przygotowani agenci pomogą Ci na wszystkich etapach realizacji sprzedaży lub zakupu nieruchomości na Śląsku. Zadbamy o Twoje nerwy, aby wszystko było załatwione szybko i zgodnie z prawem

Statystyki rynku nieruchomości - Śląsk


tabela: nieruchomości Śląsk - ceny i statystyki
* dane pochodzą z serwisu www.ceny.szybko.pl

Śląsk – zalety lokalizacji dla nieruchomości


Kojarzony z fabrykami i kopalniami Śląsk, jest najważniejszym terenem przemysłowym w Polsce. Województwo jest niezwykle atrakcyjny dla inwestorów. Katowicka Strefa Ekonomiczna, w której do tej pory zatrudnienie znalazło ponad pięćdziesiąt tysięcy osób, w rankingu europejskich stref ekonomicznych plasuje się na drugim miejscu. Kojarzony głównie z przemysłem w rzeczywistości Górny Śląsk jest bardzo różnorodnym regionem. Wyróżniają go wyjątkowe tereny przyrodnicze, na przykład Beskid Śląski i Jura Krakowsko-Częstochowska. Szlak Zabytków Techniki i Szlak Architektury Drewnianej oraz ważne obiekty kultu religijnego, takie jak Jasna Góra w Częstochowie, sprzyjają rozwojowi turystyki. Śląsk wyróżnia również dobrze rozwinięta sieć dróg krajowych i autostrad. Jego mocną stroną jest sąsiedztwo z Czechami i Słowacją oraz bliskość ważnych stolic europejskich, Wiednia czy Berlina. Ważnym ośrodkiem kulturowym, akademickim i biznesowym są Katowice. Swoją siedzibę ma tutaj między innymi Muzeum Górnośląskie, Międzynarodowe Centrum Kongresowe czy zajmujące wysoką pozycję w rankingach Akademia Muzyczna i Uniwersytet Śląski.

Kompleksowa promocja nieruchomości na Śląsku


Od ponad 5 lat dbamy o wysoką jakość oferowanych usług. Zajmiemy się przygotowaniem profesjonalnego planu nieruchomości i oferty. Uzupełnienie ich o ciekawą dokumentację filmową i fotograficzną czy wirtualny spacer po nieruchomości, podniesie atrakcyjność ogłoszenia. Przygotowana oferta będzie ciekawa i wiarygodna. Dodatkowo proponujemy również kompleksowe działania z zakresu marketingu internetowego, promocję nieruchomości w mediach społecznościowych, czy organizację dni otwartych, które pozwolą potencjalnym kupcom poczuć atmosferę Twojej nieruchomości.

Nieruchomości śląskie


Szukasz dobrego i sprawdzonego biura nieruchomości? Śląskie województwo jest obszarem, na którym panuje duża konkurencja, jeżeli chodzi o rynek nieruchomości, dlatego warto nawiązać współpracę z najlepszymi. Trzeba pamiętać, że transakcja kupna czy sprzedaży domu lub mieszkania nie jest sprawą łatwą, jakby wydawało się to w pierwszym momencie. Warto rozważyć skorzystanie z pomocy doświadczonych fachowców, którzy pomogą Ci przejść cały proces z korzyścią dla Ciebie.

Biuro nieruchomości Re/Max Gold świadczy najwyższą jakość usług i oferuje niezawodną pomoc w kupnie i sprzedaży nieruchomości na terenie całego województwa śląskiego. Nasze doświadczenie oraz zaangażowanie są gwarancją:

 • stworzenia najlepszej oferty kupna lub sprzedaży, która wyróżni się na tle pozostałych ogłoszeń i przyciągnie najlepszych klientów,
 • sprzedaży nieruchomości po najlepszej cenie,
 • przygotowania wszystkich niezbędnych dokumentów niezbędnych w trakcie kupna lub sprzedaży nieruchomości.

Statystyki rynku nieruchomości Województwo Śląskie


tabela: nieruchomości Śląskie - ceny i statystyki
* dane pochodzą z serwisu www.ceny.szybko.pl

Śląskie – atrakcyjne województwo dla nieruchomości


Województwo śląskie jest najważniejszym terenem przemysłowym na terytorium Polski, jednym z 3 największych ośrodków w Polsce, razem z Warszawą i Krakowem. Kojarzone jest przede wszystkim z fabrykami i kopalniami, jednak w rzeczywistości jest regionem bardzo różnorodnym. Znajdują się tutaj rozległe tereny rolnicze, ważne miejsca kultu religijnego, jak Jasna Góra w Częstochowie. Piękne tereny przyrodnicze, na przykład Beskid Śląski i Jura Krakowsko-Częstochowska oraz Szlak Zabytków Techniki i Szlak Architektury Drewnianej sprzyjają rozwojowi turystyki.

Śląskie jest najbardziej atrakcyjnym regionem inwestycyjnym w Polsce. Katowicka Strefa Ekonomiczna, która stworzyła ponad pięćdziesiąt tysięcy miejsc pracy, zajmuje drugie miejsce w rankingu europejskich stref ekonomicznych. Śląskie to także najlepiej skomunikowany region w Polsce dzięki najgęstszej sieci dróg krajowych i autostrad (A4, A1). Międzynarodowy Port Lotniczy Katowice w Pyrzowicach jest także liderem w ruchu cargo wśród krajowych lotnisk regionalnych. Stolica województwa śląskiego - Katowice, jest ważnym ośrodkiem kulturowym, akademickim i biznesowym. Swoją siedzibę ma tutaj między innymi Muzeum Górnośląskie, Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia, Międzynarodowe Centrum Kongresowe czy doceniane w rankingach Akademia Muzyczna i Uniwersytet Śląski.

Kompleksowa promocja nieruchomości – województwo śląskie


Zależy Ci na współpracy z profesjonalnym biurem nieruchomości, które pomoże Ci w sprawnym obrocie nieruchomościami na Śląsku? Dobrze trafiłeś! Służymy pomocą w szybkim i bezpiecznym kupnie, wynajmie lub sprzedaży domu, mieszkania, kawalerki, działki, lokalu czy innej śląskiej nieruchomości. Katowickie biuro Re/Max Gold należy do globalnej sieci, plasującej się na pierwszym miejscu wśród agencji nieruchomości na całym świecie. Współpraca z najlepszymi specjalistami i wieloletnie doświadczenie naszych pracowników są gwarancją profesjonalnej obsługi.

Zapewniamy wysoką jakość naszych usług. Oferty, które przygotowujemy, są zawsze wiarygodne i atrakcyjne. Zadbamy o przygotowanie atrakcyjnego opisu, uzupełnienie go o atrakcyjne zdjęcia i filmy promocyjne, oraz o przygotowanie szczegółowego planu nieruchomości. W naszej ofercie znajdziesz usługę home staging, czyli przygotowania wnętrza nieruchomości do ekspozycji, organizację drzwi otwartych oraz kompleksową obsługę kampanii promocyjnych w internecie.

nieruchomości


Rynek nieruchomości na Śląsku to dynamicznie rozwijająca się branża. Niestety, wraz z rozwojem rynku pojawia się duża konkurencyjność wśród ofert sprzedaży. Wydawałoby się, że sprzedanie nieruchomości to tylko zrobienie zdjęć i umieszczenie oferty na portalach ogłoszeniowych. Ile razy jednak trafiłeś na „wiszące” oferty, których zainteresowanie wydaje się znikome i to nawet pomimo atrakcyjnej ceny? Kluczem do sukcesu jest więc wyróżnienie swojej oferty nieruchomości. Jak to najłatwiej zrobić? Skontaktować się z biurem nieruchomości Re/Max Gold, które wykona całość prac za Ciebie!

Decydując się na współpracę z Re/Max Gold otrzymujesz takie korzyści jak:

 • Szybsza sprzedaż nieruchomości – dzięki profesjonalnym działaniom promocyjnym, dostępowi do nowoczesnych narzędzi oraz odpowiedniemu przygotowaniu nieruchomości do sprzedaży, jesteśmy w stanie skrócić czas oczekiwania na klienta nawet o 40%!
 • Bezpieczeństwo nieruchomości – zawierając z nami umowę na wyłączność powierzasz klucze do swojej nieruchomości tylko jednej osobie, która jest w pełni odpowiedzialna za Twoją nieruchomość i powodzenie transakcji.
 • Wsparcie merytoryczne – nasi agenci posiadają wiedzę i umiejętności z zakresu prawa, negocjacji, doradztwa finansowego i psychologii. Dzięki nabytym kompetencjom bez żadnych problemów przeprowadzą Cię przez wszystkie elementy transakcji z uwzględnieniem wszystkich aspektów formalno-prawnych.

Kompleksowa promocja nieruchomości – Re/Max Gold


Zależy nam, by rynek nieruchomości był bardzo dobrym interesem dla obu stron transakcji. Dbamy o najwyższą jakość wszystkich oferowanych usług. Dzięki proponowanym przez nas rozwiązaniom, Twoja oferta będzie bardziej atrakcyjna i wiarygodna, a Ty szybciej dokonasz sprzedaży swojej nieruchomości:

 • prawidłowo sporządzony opis oraz plan nieruchomości pobudzą ciekawość potencjalnych klientów,
 • profesjonalnie przygotowana dokumentacja fotograficzna lub filmowa podniesie atrakcyjność oferty,
 • home staging, czyli sztuka przygotowania nieruchomości do sprzedaży, pozwala skrócić czas oczekiwania na nabywcę nawet o 40 procent,
 • przygotowanie wirtualnej ścieżki zwiedzania umożliwi potencjalnym kupcom poznanie wnętrza nieruchomości bez wychodzenia z domu,
 • dzięki profesjonalnym działaniom marketingowym, promocji oferty w mediach społecznościowych i przeprowadzeniu kampanii reklamowych, szybciej dotrzesz do grona zainteresowanych.

Jesteś właścicielem nieruchomości, którą chcesz sprzedać? Skontaktuj się z agencją Re/Max Gold! Należymy do globalnej sieci, która od lat odnosi ogromne sukcesy i plasuje się na pierwszym miejscu wśród agencji nieruchomości na całym świecie. Nasze wieloletnie doświadczenie i współpraca z najlepszymi specjalistami przekładają się na profesjonalną obsługę na każdym etapie sprzedaży nieruchomości.

Katowickie biuro Re/Max Gold należy do globalnej sieci, która od lat odnosi ogromne sukcesy i plasuje się na pierwszym miejscu wśród agencji nieruchomości na całym świecie. Nasze wieloletnie doświadczenie i współpraca z najlepszymi specjalistami przekładają się na profesjonalną obsługę na każdym etapie sprzedaży lub kupna nieruchomości w Katowicach, a także w każdym innym mieście.

Rynek nieruchomości – Śląsk


Liczba ofert sprzedaży nieruchomości (sprzedaż mieszkań, sprzedaż domów, wynajem mieszkań) w wybranych miastach Górnego Śląska.

Śląsk nieruchomości - tabela

*źródło: morizon.pl

Pod względem liczby ofert, związanych z obrotem nieruchomości, na tle pozostałych miast Górnego Śląska zdecydowanie wybijają się Katowice. Już samych ofert sprzedaży mieszkań (4358) jest znacznie więcej niż w sumy wszystkich ofert w drugich w kolejności Gliwicach (3614). Stosunkowo dużą liczbę ofert znajdziemy również w Bytomiu i w Sosnowcu, jednak udział ogłoszeń, związanych ze sprzedażą domów jest stanowi zaledwie niewielki procent wszystkich ofert. Najmniej ofert znajduje się w Jaworznie oraz w Rudzie Śląskiej – w pierwszym mieście dodatkowo znaleźć można zaledwie 10 ogłoszeń o wynajmie mieszkania, w drugim tylko 8.

Nasi doświadczeni specjaliści są gwarancją profesjonalnej obsługi na każdym etapie współpracy. Skontaktuj się z biurem nieruchomości Re/Max Gold, a osiągniesz sukces na rynku nieruchomości!

Nieruchomości - oferty

Nieruchomości - Śląsk

Nieruchomości - Śląsk! Sprawdź dlaczego warto zainwestować w nieruchomości na Śląsku i poznaj nasze usługi z nimi związane.

Nieruchomości - Mysłowice

Nieruchomości w Mysłowicach! Planujesz zakup, sprzedaż lub wynajem mieszkania, czy domu? Skorzystaj z porad biura nieruchomości w Mysłowicach!

Nieruchomości - Katowice

Nieruchomości w Katowicach! Szukasz pomocy w sprzedaży nieruchomości w Katowicach? Skorzystaj z usług biura nieruchomości z Katowic! Zapraszamy!

Nieruchomości - Sosnowiec

Nieruchomości w Sosnowcu! Istotne informacje dotyczące zakupu nieruchomości w Sosnowcu! Sprawdź ceny oraz zalety lokalizacji!

Nieruchomości Piekary Śląskie

Nieruchomości Świętochłowice

Nieruchomości Wodzisław Śląski

Nieruchomości Knurów

Nieruchomości Czechowice-Dziedzice

Nieruchomości Czerwionka-Leszczyny

Nieruchomości Łaziska Górne

Nieruchomości Rydułtowy

Nieruchomości Kłobuck

Nieruchomości Czeladź

Nieruchomości Łazy

Nieruchomości Siewierz

Nieruchomości Żarki

Nieruchomości Będzin

Nieruchomości w Dąbrowie Górniczej

Skontaktuj się z nami