Działki budowlane w Chorzowie

Działki budowlane w Chorzowie
Marta Kulawik

Działki budowlane to inwestycja w przyszłość. Na takim gruncie można wybudować dowolny lokal mieszkaniowy lub usługowy. Ważne jednak jest cena działki, warunki umowy oraz lokalizacja gruntu. Jeśli ziemia znajduje się w dobrym otoczeniu mamy wręcz gwarantowany sukces. Dowiedz się jakie działki budowlane w Chorzowie znajdują się w ofercie firmy Re/Max Gold, biura nieruchomości w Chorzowie.

Chorzów – opis lokalizacji

Opisywaliśmy już to cieszące się powodzeniem miasto przy okazji innych tekstów. Chorzów to miasto leżące na Górnym Śląsku. Sąsiaduje z Katowicami, Bytomiem, Siemianowicami, Świętochłowicami, Rudą Śląską. Znajduje się w centrum Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Dużym atutem tego miasta jest usprawniona komunikacja miejska oraz poruszanie się po drogach. Przez Chorzów przebiega droga ekspresowa, a tak że znajdziemy tutaj wjazd na autostradę A4. Po mieście możemy poruszać się liniami autobusowymi, tramwajowymi, kolejowymi. Miasto zostało podzielone na dzielnice administracyjne aby ułatwić mieszkańcom komunikację.

Chorzów Centrum

Centrum Chorzowa to obszar najbardziej znany i reprezentacyjny. Znajdziemy tutaj deptak przy ulicy Jagiellońskiej, urząd miasta, wiele szkół, oddziały uczelni wyższych, kościoły, ośrodki rekreacyjny, wyremontowane boiska, dworzec główny. Centrum miasta cieszy się popularnością jeśli chodzi o mieszkańców. Jego zabudowa jest z różnicowana i ciekawa. Dojazd stąd do wszystkim sąsiednich miast zajmuje zaledwie kilka minut.

Chorzów II

Chorzów drugi bezpośredni graniczy z centrum miasta, a także sąsiedni Bytomiem. Jeśli chodzi o zabudowę przeważają tutaj kamienicę. Przez dzielnicę przebiegają tory tramwajowe. Od Bytomia dzieli nas stąd tylko jeden przystanek autobusowy. Ceny gruntów oraz mieszkań są w tej okolicy bardzo korzystne.

Chorzów Batory

Warto zwrócić uwagę na tą dzielnicę, gdyż znajdziemy tutaj sporo działek budowlanych. W Chorzowie Batorym znajdują się osiedla domów jednorodzinnych. Tutaj znajduje się wjazd na autostradę A4. Jeśli chodzi o edukację, ta dzielnica obfituje w szkoły podstawowe, gimnazjalne oraz średnie. Znajdziemy tutaj placówki publiczne oraz prywatne. W tej dzielnicy mamy możliwość rozpoczęcia podróży pociągiem.

Chorzów Stary

Chorzów Batory stał się na nowo rozpoznawalna kompleksowi Sztygarka. W tej dzielnicy znajduje się kolejny dworzec kolejowy w mieście. W tym regionie zostały postawione bloki mieszkalne z nowego projektu.

CZYTAJ TAKŻE – ZALETY MIESZKANIA W CHORZOWIE

Działki budowlane w Chorzowie – poznaj ofertę

W niemal każdej dzielnicy Chorzowa znajdziemy działki budowlane. Tak nieruchomość pozwala nam od początku zrealizować konkretny plan inwestycyjny. Grunt możemy wykorzystać na stworzenie sklepu, mieszkań, domu, garaży, lokalu usługowego. Warto zapoznać się z ofertą firmy Re/Max Gold, która wybiera jedynie pewne, bezpieczne transakcje. Proponowane działki mają różne wymiary oraz kształtu, wybierz taką nieruchomość, która spełnia Twoje wymagania.