Oferta mieszkaniowa w Tychach

Oferta mieszkaniowa w Tychach
Marta Kulawik

Śląski rynek nieruchomości rządzi się swoimi, specyficznymi prawami. Wiele osób chce inwestować w nieruchomości w tym regionie. Popularnością cieszą się także umowy wynajmu mieszkań w rozwojowych śląskich miastach. Chcemy przybliżyć Państwu jak wygląda oferta mieszkaniowa w Tychach w naszym biurze nieruchomości.

Nieruchomości w Tychach

Tychy są miastem, które cieszy się dobrą renomom wśród mieszkańców. Skutkuje to rosnącą liczbą osób interesujących się lokalami mieszkalnymi w okolicy tego miasta. Jeśli chodzi oferty możemy nabyć tutaj mieszkania jednoosobowe, kilkuosobowe, domy, działki i lokale użytkowe. Obok rynku wtórnego rozwija się również pierwotny rynek nieruchomości. Tychy posiadają aż siedemnaście dzielnic. Niektóre z nich są zabudowane w dużej mierze przez domy lub zamknięte osiedla mieszkaniowe. Powstały tutaj również wyznaczone osiedla, które cieszą się zainteresowaniem. W Tychach zainwestować można również w wysokiej jakości apartamenty. Ceny mieszkań na sprzedaż w Tychach są korzystne jeśli bierzemy pod uwagę lokalizację i ich standard. Mieszkania w Tychach posiadają różne metraże i rozkład pomieszczeń. Ceny są zróżnicowane. Zaczynają się od 100 tysięcy, a kończą w znacznie wyższych kwotach. W przedziale od 160 tysięcy do 200 tysięcy złotych mieści się najwięcej polecanych ofert mieszkania z możliwością wykupu. W ofertach nieruchomości znajdziemy lokale do remontu oraz takie, które go nie wymagają.

CZYTAJ TAKŻE – PLUSY MIESZKANIA NA ŚLĄSKU

Oferta mieszkaniowa w Tychach – lokalizacja

Tychy to miejscowość, która leży na Górnym Śląsku. Sąsiaduje z miastem wojewódzkim czyli Katowicami. Ta oraz inne cechy, o których zaraz wspomnę, czynią z Tychów bardzo korzystną lokalizację. To miasto łączy w sobie zalety aglomeracji i dużego miasta z walorami spokojnej okolicy. Wybierając lokalizację dla inwestycji zwracamy uwagę kwestię komunikacji i transportu. Na Śląsku drogi są bardzo zadbane, a środki transportu spełniają wszelkie standardy. W Tychach funkcjonują linie tramwajowe, trolejbusowe oraz kolejowe. Za pomocą środku komunikacji miejskiej możemy poruszać się w obrębie miasta i okolic. W Tychach znajduje się szeroka i atrakcyjna oferta rekreacja. Edukacja w tyskich szkołach jest na dobrym poziomie.