Korzyści ze współpracy

Masz dom lub mieszkanie na sprzedaż? Na pewno zastanawiasz się, jaki jest sens zgłaszania się do biura nieruchomości, skoro wszystko możesz załatwić sam. Nawet nie wiesz, jak bardzo się mylisz!

Sprawdź listę najważniejszych korzyści ze współpracy z nami!

Wyższy zysk

Wyższy zysk

Zwiększymy wartość Twojej nieruchomości nawet o 25%!
Szybka sprzedaż

Szybka sprzedaż

Wiedza rynkowa oraz profesjonalne, kompleksowe działanie przyspieszy sprzedaż nawet o 40%.
Jedna skuteczna oferta

Jedna skuteczna oferta

Wypromujemy Twoją nieruchomość kompleksowo i skutecznie przy wykorzystaniu jednej, fachowej oferty.
Wsparcie merytoryczne

Wsparcie merytoryczne

Nasi agenci posiadają wszelkie niezbędne kompetencje z zakresu prawa, negocjacji, doradztwa finansowego oraz psychologii.
Odpowiednie przygotowanie nieruchomości

Odpowiednie przygotowanie nieruchomości

Uporządkowanie oraz zmiana dekoracji nieruchomości zwiększa jej wartość i skraca czas sprzedaży nawet o 40%!
Profesjonalna wiedza i narzędzia

Profesjonalna wiedza i narzędzia

Nasi agencji mają dostęp do specjalistycznych analiz rynkowych, dzięki czemu lepiej dopasują ogłoszenie do wymogów rynku.
Doświadczenie i skuteczność

Doświadczenie i skuteczność

Nasze biuro należy do sieci działającej ponad 40 lat i zrzeszającej niemal sto tysięcy agentów – takie pochodzenie zobowiązuje do efektywnych działań!
Oszczędność czasu

Oszczędność czasu

Stworzenie, promocja ogłoszenia oraz dopełnienie spraw formalnych? – zrobimy to wszystko za Ciebie!
Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Klucze do swojej posiadłości powierzasz jednej osobie, która jest w pełni odpowiedzialna za Twój majątek oraz spokój.
Troska o klienta

Troska o klienta

Dzięki umowie na wyłączność nasi agenci zaangażują w sprzedaż posiadłości maksymalną ilość czasu i środków.
Skuteczna promocja

Skuteczna promocja

Aby skutecznie i szybko dokonać transakcji stosujemy szereg zaawansowanych form promocji ze szczególnym uwzględnieniem Internetu.
Znajomość rynku

Znajomość rynku

Nasi agencji nieustannie obserwują i analizują rynek, aby móc służyć radą przy sprzedaży nieruchomości.
Struktura sprzedaży

Struktura sprzedaży

Zgłaszając się do naszego agenta, uruchamiasz całą listę powiązań w ramach globalnej sieci Re/Max, co umożliwia szerszy zakres działań.

Wyższy zysk

Wyższy zysk
Jesteśmy w stanie zwiększyć wartość Twojej nieruchomości nawet o 25%. Prowadzone przez nas działania promocyjne owocują szerokim i szybkim dotarciem do potencjalnych nabywców oraz stworzeniem między nimi konkurencji. To z kolei otwiera możliwości negocjacyjne, które prowadzić mogą do sprzedaży nieruchomości po znacznie wyższej cenie. Wybierz nas, a udowodnimy, że będzie to najbardziej opłacalna decyzja w Twoim życiu!

Oszczędność czasu

Oszczędność czasu
Wiesz, ile czasu łącznie zajmuje zrobienie zdjęć, stworzenie ogłoszenia, umieszczenie go na portalach, promocja nieruchomości i załatwianie spraw w urzędach? Dzięki nam, nie musisz zajmować się żadną z tych czynności i zaoszczędzisz wiele cennego czasu. Co więcej, nie musisz nawet spotykać się z potencjalnymi klientami. Nasi agenci zadbają o to, by transakcja była bezpieczna, a nabywca Twojej nieruchomości uczciwy.

Szybsza sprzedaż

Szybsza sprzedaż
Wiedza rynkowa, profesjonalizm działań, umiejętności negocjacyjne, odpowiednie narzędzia promocji to tylko niektóre aspekty mające wpływ na przygotowanie nieruchomości do sprzedaży i dotarcie z nią do jak najszerszego grona potencjalnych kupców. Nasze biuro nieruchomości z Katowic sprawi, że proces sprzedaży nieruchomości będzie kilkukrotnie krótszy niż w przypadku działań we własnym zakresie.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo
Wyłączność pracy z nami daje Ci niesamowity komfort. Dzięki niej kontaktujesz się tylko z jedną osobą, którą w dodatku obowiązuje jedna umowa. Klucze do Twojej nieruchomości posiada również tylko jeden osoba i to ona jest odpowiedzialna za Twój majątek i spokój.

Jedna skuteczna oferta

Jedna skuteczna oferta
Przygotujemy specjalną dedykowaną ofertę dla Twojej nieruchomości, która pozwoli pokazać ją w dobrym świetle we wszystkich miejscach. Dzięki temu unikniesz bałaganu na rynku wokół Twojej oferty, kiedy Twoja nieruchomość byłaby wystawiona wielokrotnie w jednym serwisie ogłoszeniowym z różnymi cenami, informacjami, metrażem, czy niekorzystnymi zdjęciami. Taki bałagan jest widoczny przy ofertach, przy których właściciele, licząc na zwiększoną sprzedaż, angażują więcej biur. W rzeczywistości przynosi to odwrotny skutek powodując spadek zainteresowania, ponieważ budzi w poszukujących jedynie pytanie: skoro jest tyle ofert – to co jest nie tak z tą nieruchomością, że jeszcze się nie sprzedała?”.

Troska o klienta

Troska o klienta
Nadrzędnym celem dla naszych pracowników jest wypracowanie jak najlepszego rozwiązania dla klientów, dlatego możesz liczyć na pełne zaangażowanie agenta. Dzięki umowie na wyłączność, nasi agenci zaangażują maksymalną ilość czasu i środków, aby spełnić Twoje oczekiwania i korzystnie sprzedać Twoją nieruchomość. Wybierając RE/MAX będziesz miał pewność, że Ty i Twoje zdanie będzie dla pośrednika najważniejsze.

Wsparcie merytoryczne

Wsparcie merytoryczne
Sprzedaż nieruchomości wymaga wiedzy z zakresu prawa, negocjacji, doradztwa finansowego, a nawet psychologii. Nie musisz się jednak niczym martwić, dzięki profesjonalnym szkoleniom, nasi pracownicy posiadają odpowiednią wiedzę i umiejętności w każdej z tych dziedzin. W chwilach, gdy emocje często biorą górę, tak jak podczas finalizacji transakcji, przyda Ci się osoba, która nie tylko potrafi zachować zimną krew, ale posiada również wszelkie niezbędne kompetencje. Dzięki nam możesz mieć pewność, że transakcja będzie korzystna dla Ciebie i odbędzie się z uwzględnieniem wszystkich aspektów formalno-prawnych.

Skuteczna promocja

Skuteczna promocja
Dzisiaj, aby sprzedać nieruchomość nie wystarczy tylko umieścić ogłoszenie na portalu nieruchomości. Aby skutecznie i szybko dokonać transakcji wielokrotnie trzeba wykorzystać szereg zaawansowanych form promocji ze szczególnym uwzględnieniem Internetu. Warto wspomnieć m.in. o promocji przez media społecznościowe, czy wyszukiwarki internetowe. Daj nam szansę, a dla Twojej nieruchomości zrobimy o wiele więcej niż wydawałoby się konieczne, aby proces sprzedaży przebiegł szybko i z korzyścią dla Ciebie.

Odpowiednie przygotowanie nieruchomości

Odpowiednie przygotowanie nieruchomości
Pierwsze wrażenie potencjalnych kupców jest najważniejsze, dlatego tak istotny jest proces home stagingu. Wiele osób proces ten kojarzy z kosztownym remontem, ale często wystarczy tylko odpowiednie uporządkowanie mieszkania i zmiana dekoracji, aby zaprezentować nieruchomość w lepszym świetle i stworzyć miła, ciepłą atmosferę dla zwiedzających. Z doświadczenia wiemy, że odpowiednie przygotowanie nieruchomości pozwala skrócić czas sprzedaży nawet o 40% i zwiększyć wartość swojej nieruchomości nawet o 10%.

Znajomość rynku

Znajomość rynku
Nie można sprzedać domu, mieszkania czy działki bez znajomości specyfiki branży. Ty musiałbyś poświęcić swój wolny, jakże cenny czas – dla naszych agentów to wiedza, której używają w codziennej pracy. Nieustannie obserwują i analizują rynek, aby móc służyć radą przy sprzedaży w takich obszarach, jak odpowiednia wycena, przygotowanie opisu czy planu nieruchomości. Dzięki tym działaniom sprzedaż nieruchomości będzie dużo łatwiejsza i skuteczniejsza.

Profesjonalna wiedza i narzędzia

Profesjonalna wiedza i narzędzia
Nasi agencji mają dostęp do specjalistycznych raportów i analiz rynkowych, pozwalających na szybkie zapoznanie się z aktualnymi preferencjami klientów, zmienną sytuacją rynkową, czy poziomem cen nieruchomości na rynku. Zaawansowane narzędzia pomogą w szybkim dotarciu Twojego ogłoszenia do szerokiego grona potencjalnych kupców, co pozwoli sprzedać nieruchomość szybciej i w korzystniejszej cenie.

Struktura sprzedaży

Struktura sprzedaży
Kiedy zgłaszasz się do naszego przedstawiciela, w rzeczywistości uruchamiasz całą listę powiązań, na którą składają się pozostali pracownicy agencji, ale również inne firmy w całej globalnej sieci RE/MAX. Przepływ informacji sprawia, że w rzeczywistości na Twój sukces pracuje o wiele więcej osób niż mógłbyś przypuszczać.

Doświadczenie i skuteczność

Doświadczenie i skuteczność
Należymy do największej sieci biur nieruchomości na świecie, działającej od ponad 40 lat i zrzeszającej niemal sto tysięcy agentów. Regularnie zajmujemy pierwsze miejsca w międzynarodowych rankingach. Nasi pracownicy współpracują ze sobą w ramach globalnej sieci, by jeszcze szybciej i efektywniej sprzedać Twoją nieruchomość.