4 kroki skutecznej sprzedaży

Działania wstępne

Działania wstępne
Nie można sprzedać nieruchomości bez uprzedniej wyceny i stworzenia planu sprzedaży. Nie musisz jednak zaprzątać sobie głowy: nasi agenci doskonale się na tym znają, a Ty w każdym momencie będziesz miał możliwość weryfikacji ich działań.

Home staging

Działania wstępne
Aby sprzedać produkt, należy pokazać go z jak najlepszej strony. Nie inaczej jest z nieruchomością. Trudno to jednak zrobić samemu bez znajomości trendów na rynku i zaawansowanej wiedzy na co klienci zwracają uwagę. Zmienimy wystrój Twojego domu w taki sposób, że ten będzie rozchwytywany przez potencjalnych kupców, a jego cena będzie wyższa

Home branding

Działania wstępne
Kluczem do osiągnięcia sukcesu w sprzedaży domu jest zbudowanie pozytywnego wizerunku nieruchomości i przygotowanie odpowiedniej oferty. Jak jednak sprawić, by to właśnie Twój dom postrzegany był jako ten wyjątkowy? Tego typu zabiegi to nie tylko zrobienie zdjęć. Doskonała znajomość profesjonalnych narzędzi, służących wyróżnieniu nieruchomości, to jedna z wielu cech agentów RE/MAX. Daj nam się wykazać, a Twoja nieruchomość stanie się pożądaną „gwiazdą” wśród innych konkurencyjnych ofert.

Skuteczna promocja

Działania wstępne
Dodanie ogłoszenia na portale internetowe to zaledwie początek całego szeregu pracochłonnych działań marketingowych, które powinny być prowadzone kompleksowo według wcześniej opracowanego planu. Nasi agenci doskonale wiedzą, gdzie zaprezentować Twoją ofertą, by ta trafiła do każdej osoby, która mogłaby się nią zainteresować. Co więcej, zajmą się tym za Ciebie, a Ty zaoszczędzisz swój cenny czas!

Odpowiednio prowadzone działania przy uwzględnieniu powyższych informacji pozwalają kilkukrotnie przyspieszyć sprzedaż nieruchomości oraz jednocześnie zwiększyć wartość sprzedaży nawet o 25%

Masz pytania? Chcesz skonsultować się przed podjęciem decyzji? Skontaktuj się z naszym biurem nieruchomości w Katowicach!