Poszukujesz atrakcyjnej nieruchomości w Tarnowskich Górach? A może posiadasz dom na sprzedaż i chciałbyś szybko oraz na przystępnych warunkach dokonać transakcji? Jeśli tak, to w obu przypadkach warto skorzystać z pomocy profesjonalnego biura nieruchomości. Tarnowskie Góry to jedno z miast, na terenie którego działalność prowadzi agencja Re/Max Gold. W ofercie znajduje się szeroki wachlarz usług zarówno dla sprzedających nieruchomość, jak i kupujących. Ze względu na bogate doświadczenie w skutecznej i błyskawicznej sprzedaży lokali na terenie Górnego Śląska gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie. Jakie są korzyści współpracy z nami?

  • możliwość podwyższenia wartości własnej nieruchomości,
  • szybka sprzedaż lub wynajem domu / mieszkania w Tarnowskich Górach,
  • indywidualna oferta nieruchomości dostosowana do potrzeb wraz z największymi zaletami danej nieruchomości,
  • skuteczna promocja nieruchomości na odpowiednich stronach internetowych

Nieruchomości Tarnowskie Góry - oferty:

Wyszukiwarka nieruchomości

Niezależnie od tego, czy chcesz sprzedać, czy kupić dom w Tarnowskich Górach zachęcamy do kontaktu z nami, aby dowiedzieć się, co możemy dla Ciebie zrobić!

Tarnowskie Góry - urocze miasto z wyjątkową atmosferą


Tarnowskie Góry to miasto w województwie śląskim na północnym krańcu Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego uważane za jedno z najładniejszych w tym regionie. Już w XVI wieku ukształtowało się jako ośrodek miejski, co potwierdza dobrze zachowany zabytkowy układ urbanistyczny śródmieścia z malowniczym rynkiem w centralnym położeniu. Niewątpliwą zaletą są urokliwe wąskie uliczki i reprezentacyjne kamienice, a także liczne kawiarenki i sklepy, które razem tworzą niepowtarzalną atmosferę. W Tarnowskich Górach mamy do czynienia z dobrze rozwiniętą infrastrukturą społeczną - znajdują się tam szkoły, szpitale oraz obiekty kulturalne i sportowe. Według licznych badań lokalni mieszkańcy chwalą sobie także ogólną otwartość i życzliwy stosunek do przyjezdnych. Dużą część obszaru miasta zajmują lasy i tereny zielone, takie jak rezerwat przyrody Segiet, Dolina Dramy, Park w Reptach czy parki miejskie. W pobliżu znajduje się również Sztolnia Czarnego Pstrąga czy Kopalnia Rud Srebronośnych pozwalające poznać uroki podziemnego świata.

Dlaczego warto zamieszkać w Tarnowskich Górach?


Dla każdego, kto poszukuje wyjątkowego miejsca do życia w samym sercu Śląska doskonałą propozycją mogą być Tarnowskie Góry. Choć miasto do tej pory kojarzone było głównie z gospodarką opartą na przemyśle, to w ostatnich latach znacząco zmienił swój wizerunek. Aktualnie zalicza się do jednego z 18 najbardziej atrakcyjnych inwestycyjnie miejscowości w Polsce. Tarnowskie Góry dynamicznie się rozwijają - powstaje tu wiele nowych przedsiębiorstw i obiektów usługowych wykorzystujących nowe technologie. Niewątpliwą zaletą jest również świetna komunikacja drogowa z innymi regionami - mamy tutaj skrzyżowanie dróg krajowych 11 i 78, a w pobliżu znajduje się również autostrada A1. Blisko stąd także do Międzynarodowego Portu Lotniczego Katowice w Pyrzowicach oferujących blisko 100 kierunków regularnych. Połączenie przyrody i malowniczych krajobrazów ze świetną infrastrukturą społeczną sprawia, że Tarnowskie Góry gwarantują optymalne warunki do życia zarówno dla młodych, rodzin z dziećmi jak i seniorów.

Zachęcamy do skorzystania z oferty biura nieruchomości Re/Max Gold!


Jeśli interesują Cię lokale lub działki w Tarnowskich Górach lub masz na sprzedaż własną nieruchomość doskonałym rozwiązaniem jest skorzystanie z profesjonalnej pomocy agencji Re/Max Gold. Wyróżniamy się bogatym, ponad 40-letnim doświadczeniem w branży, dzięki czemu gwarantujemy maksymalną satysfakcję klientów oraz szybką i w pełni bezpieczną realizację zlecenia. Jesteśmy częścią międzynarodowej sieci, która do tej pory osiągnęła wiele sukcesów przynosząc tysiące zadowolonych osób, które kupiły wymarzone mieszkanie lub sprzedały lokal po korzystnych warunkach. Mamy do zaoferowania szeroki wachlarz usług, takich jak przygotowywanie planu nieruchomości wraz z zachęcającym opisem, działania z zakresu marketingu internetowego, w tym stworzenie dedykowanej witryny i wirtualnej wizualizacji, a także organizacja drzwi otwartych i dopełnienie wszelkich formalności. Wszystkie zlecenia realizowane są z wykorzystaniem fachowej wiedzy i bieżących analiz rynkowych. Współpracując z nami możesz być pewien, że zaoszczędzisz czas i pieniądze!

Skontaktuj się z nami