Szukasz doświadczonych agentów, którzy pomogą Ci w przeprowadzeniu korzystnej transakcji na rynku nieruchomości w Zabrzu? Potrzebujesz wsparcia merytorycznego przy zakupie domu, mieszkania lub działki na terenie Górnego Śląska? A może masz dość samodzielnego przeglądania ofert i chcesz, żeby ktoś zajął się tym za Ciebie? Chętnie Ci w tym pomożemy. A nawet wyręczymy Cię w szukaniu potencjalnych klientów, a także idealnej nieruchomości, w której będziesz mógł stworzyć swoje „gniazdko”.

Działające na terenie Zabrza biuro nieruchomości RE/MAX Gold z siedzibą w Katowicach zajmuje się obrotem nieruchomości na całym Śląsku. Jesteśmy częścią globalnej sieci, która od wielu lat jest liderem branżowych rankingów, dzięki świadczeniu profesjonalnych i skutecznych usług na rynku nieruchomości.

Pomożemy Ci w sprawnym obrocie nieruchomościami na terenie Zabrza – z naszego biura wyjdziesz uśmiechnięty i zadowolony. Dowiedz się, dlaczego warto zdecydować się na współpracę z naszą agencją nieruchomości i jak wygląda rynek nieruchomości w tym mieście!

Wyszukiwarka nieruchomości w Zabrzu

Sprzedaż domu, mieszkania lub działki we współpracy z biurem nieruchomości RE/MAX Gold – co zyskujesz?

Zastanawiasz się, czy warto skorzystać z pomocy agencji nieruchomości? Zabrze to miejsce, gdzie potencjalny nabywcy „przebierają” w ofertach mieszkań, domów czy działek. To sprawia, że szanse na sprzedaż Twojego lokalu czy obiektu nie są zbyt duże, zwłaszcza jeśli nie masz czasu na promowanie swojego ogłoszenia.

Natomiast jeśli skorzystasz z usług naszego biura nieruchomości:

  • możesz liczyć na większy zysk – oferujemy możliwość wykonania tzw. home staging, czyli wizualnego przygotowania nieruchomości do zaprezentowania kupującym, organizacji dni otwartych, a także stworzenia nagrania w formie wirtualnego spaceru po nieruchomości. Jednakże to tylko kilka narzędzi z naszego bogatego asortymentu ofert. Dzięki tak przeprowadzonej promocji zyskujesz szansę na negocjację ceny. W rezultacie agenci RE/MAX Gold mogą podnieść wartość Twojej nieruchomości nawet o 25%!
  • zyskujesz pełne wsparcie merytoryczne – w chwilach, gdy emocje często biorą górę, tak jak podczas finalizacji transakcji, przyda Ci się osoba, która nie tylko potrafi zachować zimną krew, ale posiada również wszelkie niezbędne kompetencje. Dzięki nam możesz mieć pewność, że transakcja będzie dla Ciebie korzystna i odbędzie się z uwzględnieniem wszystkich formalno-prawnych aspektów. Znacząco redukuje to stres i obawę, że zostaniesz oszukany, a cała procedura się nie powiedzie;
  • oszczędzasz czas – to my zajmiemy się stworzeniem odpowiednich ogłoszeń dotyczących Twojej nieruchomości. Co więcej, udostępnimy je na wielu nowoczesnych kanałach. Dzięki temu będziesz mieć gwarancję, że Twoje ogłoszenie dotrze do szerokiego grona potencjalnych nabywców. Ponadto dobrze dopasowane narzędzia promocyjne pozwolą Ci skrócić czas potrzebny, aby sprzedać nieruchomość.

Pamiętaj, że rynek nieruchomości w Zabrzu zmienia się bardzo dynamicznie. Skorzystaj z naszych usług, a szybko i sprawnie zrealizujesz całą transakcję.

Statystyki rynku nieruchomości w Zabrzu – ile trzeba zapłacić za m2 mieszkania, domu lub działki? 

Nie masz pewności, czy cena wybranej nieruchomości w Zabrzu jest odpowiednia? Boisz się, że przepłacisz? A może nie wiesz, jak wycenić swój lokal, działkę czy budynek, aby szybko się sprzedały? 

Obecnie ceny za m2 nieruchomości szybko się zmieniają – dlatego warto regularnie śledzić statystyki. Dla ułatwienia przygotowaliśmy prostą tabelę, w której znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje na temat cen na rynku nieruchomości. Pozwoli Ci to podjąć rozsądną decyzję i odpowiednio wycenić mieszkanie, dom czy działkę.

Statystyki rynku Nieruchomości w Zabrzu


ceny nieruchomości zabrze - statystyki
* dane pochodzą z serwisu www.ceny.szybko.pl

Zabrze – czy warto tu zamieszkać?

Zabrze jest jednym z jedenastu największych pod względem liczby ludności miast województwa śląskiego. To sprawia, że można poczuć się tam bardzo swobodnie. Jednocześnie dzięki temu można spotkać osoby z różnych klas społecznych – od prezesów najlepiej zarabiających spółek po początkujących pracowników hal produkcyjnych. Tym samym nigdy nie wiesz, kogo możesz przypadkowo spotkać w sklepie i jak ta znajomość dalej się rozwinie.

Zabrze jest również:

  • miastem turystyki przemysłowej, chociaż jego przemysłowy charakterzmienia się wraz z rozwojem nowych technologii. Dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze oraz rozwiniętej infrastrukturze technicznej i drogowej – dynamicznie rozwijają się tutaj małe i średnie przedsiębiorstwa;
  • pełne śladów przeszłości. Pałace, zamki czy najstarsza wieża ciśnień w regionie to tylko nieliczne z wielu świadectw dawnych czasów. Szczególną uwagę przyciąga Guido, która jest jedyną zabytkową kopalnią węgla kamiennego w Europie z możliwością zjazdu na poziomy 170 i 320 metrów;
  • miastem zieleni – choć wielu osobom trudno w to uwierzyć, ponad 60% jego powierzchni zajmują lasy, parki i pola. Dzikie tereny są chętnie zamieszkiwane przez zwierzynę, zatem nie brakuje tu licznych gatunków ptaków czy ssaków. Co więcej, w obszarze śródmiejskim zlokalizowany jest Miejski Ogród Botaniczny, który słynie z najbogatszej kolekcji roślin w regionie. Spacerowanie po nim to prawdziwa przyjemność – zwłaszcza dla zapalonych ogrodników i osób ceniących kontakt z naturą.

Dodatkowo w Zabrzu działają znane ośrodki naukowe, doceniane nawet poza granicami kraju – obecne są tam siedziby Centrum Materiałów Polimerowych i Węglowych PAN czy Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii, a swoje wydziały ma Politechnika Śląska oraz Śląski Uniwersytet Medyczny. Wysoki poziom kształcenia sprawia, że w Zabrzu można spotkać wielu studentów.

W mieście nie brakuje także wielu wiekowych zabytków. Zabrze ma niezwykle bogatą historię, co sprawia, że zwykły spacer po pobliskim osiedlu może stać się okazją do bliższego poznania historii tego terenu i odkrycia czegoś niezwykłego. Z pewnością nie będziesz się tutaj nudzić!

Niewątpliwą zaletą dla osób aktywnych zawodowo i studentów jest dobra komunikacja z innymi miastami Górnego Śląska. Przez miasto biegną aż cztery główne ulice m.in. autostrada A4 oraz drogi krajowe nr 202, 88 i 78. Dzięki temu z łatwością można przemieszczać się po terenie metropolii i być wszędzie na czas.

Zakup i wynajem domu lub mieszkania w Zabrzu z biurem nieruchomości – korzyści także dla kupujących i wynajmujących

Nasze biuro nieruchomości z chęcią pomaga także osobom, które chcą kupić lub wynająć nieruchomość w Zabrzu. Nie musisz szukać ogłoszeń ani wykonywać żadnych telefonów – wszystko to zrobimy za Ciebie. Ustalimy szczegóły oferty oraz sprawdzimy, czy jest ona legalna, abyś nie musiał się o nic martwić.

Co więcej:

  • wyszukujemy oferty, które najbardziej odpowiadają Twoim oczekiwaniom – wiemy, jak ważna jest oszczędność czasu, dlatego też wystarczy, że przedstawiasz nam swoje wymagania, a my pokażemy Ci nieruchomości, które naszym zdaniem je spełniają. Dzięki temu nie będziesz musiał zapoznawać się z wszystkimi dostępnymi ofertami na rynku, a otrzymasz dostęp wyłącznie do tych najlepszych;
  • dysponujemy szeroką bazą danych z informacjami o nieruchomościach nie tylko z całego Górnego Śląska, ale 120 różnych krajów – to sprawia, że możesz znaleźć u nas idealną nieruchomość do zakupu lub wynajmu, nawet jeśli jest oddalona o tysiące kilometrów.

Dodatkowo zapewniamy wsparcie podczas ubiegania się o kredyt hipoteczny. Współpracujemy z osobami, które zajmują się tym na co dzień, dzięki czemu mogą zaproponować Ci atrakcyjne warunki – pomogą także dopełnić wszystkich formalności niezbędnych do złożenia wniosku. Dzięki temu cała procedura będzie przebiegać szybciej, a Ty za niedługo będziesz mógł wprowadzić się do wymarzonej nieruchomości.

Skontaktuj się z naszymi specjalistami i przekonaj się, że w RE/MAX Gold gwarantujemy najwyższą jakość obsługi klienta.