Witaj na stronie internetowej Re/Max Gold – biura nieruchomości działającego na terenie miasta Żywiec i okolic. Nasza firma składa się z grona specjalistów z branży, którzy mają na swoich kontach dziesiątki pozytywnie zakończonych transakcji sprzedaży, kupna i wynajmu mieszkań, działek i domów w Żywcu. Doskonale wiemy, w jaki sposób szybko i bezpiecznie doprowadzić do podpisania umowy lub aktu notarialnego i chętnie dzielimy się tą wiedzą z naszymi klientami. Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Znamy kilka powodów:

  • w Re/Max Gold promujemy nieruchomość w Żywcu na różnych stronach internetowych,
  • dajemy naszym klientom szansę na zwiększenie wartości sprzedawanego domu, mieszkania lub działki,
  • korzystamy z nowoczesnych narzędzi promocyjnych,
  • przygotowujemy dedykowaną ofertę, w której podkreślamy wszystkie mocne strony nieruchomości.

Wyszukiwarka nieruchomości

Zaufały nam już setki klientów, którym pomogliśmy w sprzedaży lub wynajmie domu czy mieszkania w Żywcu. Chcesz dołączyć do ich grona? Wystarczy, że skontaktujesz się z nami telefonicznie lub za pośrednictwem formularza, który znajdziesz poniżej.

Oferta biura nieruchomości Re/Max Gold w Żywcu


Nasza oferta powstała specjalnie z myślą o osobach, którym zależy na szybkim i bezpiecznym zakończeniu transakcji. Zespół Re/Max Gold nieustannie śledzi zmiany na rynku nieruchomości w Żywcu, dzięki czemu możemy dopasować nasze usługi nie tylko do Twoich potrzeb, ale także do oczekiwań potencjalnych nabywców. W tym celu korzystamy w nowoczesnych kanałów promocji i narzędzi reklamowych, jednocześnie tworząc ogłoszenia, które zwracają uwagę. Dzięki promowaniu ich na odpowiednich stronach internetowych możemy dotrzeć do szerokiego grona potencjalnych kupców lub lokatorów. Na tym jednak nie koniec! W Re/Max organizujemy dni otwarte w mieszkaniach i domach w Żywcu, a także przygotowujemy wirtualny spacer po nieruchomości. A to wszystko przy jednoczesnym zapewnieniu kompleksowego wsparcia, w tym także z zakresu aspektów formalno-prawnych, które gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo zakończonej transakcji.

Żywiec – wszystko, co warto wiedzieć przed przeprowadzką


Żywiec leży w województwie śląskim, w Kotlinie Żywieckiej. Przepływają przez niego dwie rzeki: Koszarawa i Soła. Miasto może pochwalić się licznymi stanowiskami bardzo rzadkich gatunków roślin, np. obuwika pospolitego czy tojadu lisiego, torfowiskiem, parkiem zamkowym oraz rezerwatem przyrody Grapa. Na terenie miejscowości znajduje się 8 dzielnic, a obecna liczba mieszkańców wynosi ponad 32 tysiące. Oprócz atrakcyjnych nieruchomości Żywiec ma do zaoferowania wiele zabytków, wśród których znajdują się: Stary Zamek, Nowy Zamek, konkatedra Narodzenia NMP, zespół dworski w Moszczanicy, Siejba czy cmentarz żydowski. Na terenie miasta produkuje się znane w całej Polsce piwo marki Żywiec, którego ważenie rozpoczęło się już w średniowieczu. Nie brakuje również licznych zakładów przemysłowych i produkcyjnych oraz placówek kulturalnych. W Żywcu działa także Beskidzka Wyższa Szkoła Umiejętności, 7 szkół średnich, 7 szkół podstawowych, 3 przedszkola publiczne i 7 niepublicznych.

Z nami kupisz lub sprzedasz mieszkanie i dom w Żywcu!


Rynek nieruchomości w mieście Żywiec jest dość dynamiczny. Każdego roku przybywają tu kolejni mieszkańcy, którzy decydują się zostać tu już na stałe. Jesteś jednym z nich i szukasz swoich własnych czterech kątów? A może planujesz zmienić lokal mieszkalny na większy lub w innej okolicy? Z radością Ci w tym pomożemy! W Re/Max Gold specjalizujemy się również w pośrednictwie w kupnie domów, mieszkań i działek w Żywcu oraz oferujemy wsparcie w znalezieniu lokalu na wynajem. Współpraca z naszym biurem to przede wszystkim gwarancja oszczędności czasu i bezpieczeństwa transakcji. Nasz zespół znajdzie ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować i oczywiście spełniają Twoje wymagania, a następnie potowarzyszy Ci w ich oglądaniu czy rozmowie z potencjalnym sprzedawcom. A to wszystko przy zachowaniu atrakcyjnych warunków współpracy! Wspólnie znajdziemy dla Ciebie wymarzoną nieruchomość w Żywcu. Zapraszamy!