Posiadasz nieruchomości w Bielsko-Białej na sprzedaż lub wynajem? A może marzysz, aby tu zamieszkać i poszukujesz odpowiedniego lokum? Niezależnie od tego, czy jesteś sprzedawcą czy kupującym doskonałym rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty sprawdzonego biura nieruchomości, który poprowdzi Cię przez cały proces transakcji. Bielsko-Biała to jedno z miast podlegających pod działalność agencji Re/Max Gold. Firma ma do zaoferowania szeroką gamę usług w zakresie sprzedaży, zakupu lub wynajmu. Ze względu na bogate doświadczenie w zakresie szybkiej sprzedaży działki, mieszkania lub domu w Bielsko-Białej i na terenie całego Górnego Śląska gwarantujemy maksymalną satysfakcję! Jakie są zalety skorzystania z naszej oferty?

  • możliwość zwiększenia wartości danej nieruchomości,
  • błyskawiczny proces sprzedaży lub wynajmu mieszkania w Bielsko-Białej,
  • stworzenie idealnie skrojonej oferty nieruchomości z podkreśleniem jej największych atutów,
  • skuteczna promocja nieruchomości na portalach internetowych.

Wyszukiwarka nieruchomości

Zachęcamy do kontaktu z nami, aby uzyskać więcej informacji!

Bielsko-Biała - miasto przyjazne biznesowi


Bielsko-Biała to miasto położone w Beskidach na Pogórzu Śląskim nazywane często “małym Wiedniem”. Posiada wiele zalet, takich jak niskie bezrobocie, dynamicznie rozwijająca się lokalna gospodarka czy bogata oferta kulturalna. To wszystko sprawia, że uważane jest za atrakcyjne miejsce do życia. W Bielsko-Białej znaleźć można szeroki wybór ofert pracy w zróżnicowanych branżach. Co więcej miejscowość ta zajęła wysoką pozycję w rankingu Miasta Przyjazne dla Biznesu przygotowanego przez “Forbes” wraz z Centralnym Ośrodkiem Informacji Gospodarczej. W samym 2016 roku powstało tam aż 367 nowych firm. Wśród miast od 150 do 299 tysięcy Bielsko-Biała zajęła piąte miejsce - wyższe niż większe miasta, takie jak Kielce, Częstochowa czy Białystok. Poza pracą niewątpliwą zaletą jest możliwość skorzystania z licznych aktywności, takich jak rower, bieganie czy nawet lot szybowcem oraz innych atrakcji. Ze względu na bogactwo pubów i kawiarnii, a także liczne wydarzenia kulturalne nie sposób się tu nudzić!

Dlaczego warto zamieszkać w Bielsko-Białej?


Istnieje wiele powodów, dla których warto zamieszkać w Bielsko-Białej. Przede wszystkim jest to miasto, które znacząco różni się od stereotypowego Śląska kojarzącego się z ciężkim przemysłem. Nie ma tutaj wielkich kopalni węgla czy fabryk z dymiącymi kominami. Bielsko-Biała to doskonałe miejsce dla osób poszukujących złotego środka pomiędzy spokojem i naturą a tętniącym życiem miastem. Jedną z niewątpliwych zalet jest bliskość gór ze dobrze rozwiniętymi szlakami turystycznymi i trasami rowerowymi, dzięki czemu z łatwością można uciec od codziennego zgiełku. Z kolei osoby pozostające w centrum z pewnością docenią piękno architektury w wiedeńskim stylu - wąskie uliczki, średniowieczne mury, podcienie i łuki oraz zamek w otoczeniu malowniczych wzgórz. Dla miłośników miejskich rozrywek również Bielsko-Biała ma wiele do zaoferowania. Znajduje się tam wiele kawiarenek, knajpek i pubów, w których można miło spędzić czas. Co więcej odbywa się wiele różnorodnych wydarzeń kulturalnych - muzycznych, teatralnych czy artystycznych, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.

Sprawdź bogatą ofertę biura nieruchomości Re/Max Gold!


Dla każdego, kto pragnie kupić lub sprzedać mieszkanie, dom lub działkę w Bielsko-Białej doskonałym rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty biura nieruchomości Re/Max Gold. Przede wszystkim nasza firma to część międzynarodowej sieci działającej od ponad 40 lat, co nie tylko gwarantuje efektywne działania, ale też zwiększa zakres działań. Wykwalifikowana kadra ma stały dostęp do specjalistycznych analiz rynkowych, co pozwala dużo łatwiej przygotować odpowiednie ogłoszenie do aktualnych wymogów. W ramach naszych usług między innymi tworzymy indywidualny plan nieruchomości i atrakcyjny opis, prowadzimy działania marketingowe w internecie, w tym tworzenie dedykowanej strony internetowej czy wirtualnej wizualizacji. Dodatkowo zajmujemy się organizacją drzwi otwartych. Korzystając z pomocy biura nieruchomości Re/Max Gold możesz zaoszczędzić czas i pieniądze! Nie tylko dopełnimy wszelkich formalności za Ciebie i przyspieszymy proces sprzedaży, ale też zwiększymy wartość nieruchomości o nawet 25%.