Mieszkania do remontu na Śląsku

Mieszkania do remontu na Śląsku

Lubisz urządzać nieruchomości od podstaw – „po swojemu”? Uwielbiasz dawną architekturę, a może nie masz zbyt dużo oszczędności i szukasz taniego mieszkania do remontu na Śląsku? Skontaktuj się z pracownikami biura nieruchomości Re/Max GOLD. 

Świadczymy usługi z zakresu zakupu nieruchomości na terenie województwa śląskiego. Dysponujemy dużą bazą ogłoszeń, więc możemy zaoferować Ci różne mieszkania do remontu w cenie, która Ci odpowiada. Co więcej, doskonale znamy rynek nieruchomości na Śląsku. Wystarczy, że podasz nam swoje potrzeby, a my znajdziemy mieszkanie w lokalizacji, która spełni wszystkie Twoje wymagania.

Mieszkania remontowe na Śląsku – dlaczego warto je wybrać?

Zakup mieszkania do remontu na Śląsku stanowi świetną inwestycję zgromadzonych oszczędności. Dlaczego?

  • Są tańsze niż nowe nieruchomości – aby doprowadzić mieszkanie do idealnego stanu, trzeba w to włożyć sporo gotówki, dlatego ich cena jest odpowiednio obniżona. Dzięki temu mogą sobie na nie pozwolić osoby z nieco mniejszym budżetem.
  • Znajdują się w starym budownictwie – budynki z dawnych lat wyróżniają się niepowtarzalnym charakterem. Grube ściany, szerokie klatki schodowe ze zdobionymi poręczami, wysokie okna, przestronne pomieszczenia i wyjątkowa sztukateria to tylko kilka elementów, którymi charakteryzują się mieszkania remontowe. Śląsk to zatem idealne miejsce dla osób, które uwielbiają dawny design i chcą mu przywrócić dawną świetność.
  • Mają atrakcyjną lokalizację – większość mieszkań remontowych znajduje się w centrum miast, blisko głównych węzłów komunikacyjnych czy zielonych terenów. Dzięki temu nie ma problemów np. z dotarciem do szkoły czy pracy.
  • Mają liczne udogodnienia – wiele mieszkań na Śląsku ma balkony lub patio, które pozwala zażywać świeżego powietrza bez opuszczania budynku. Zdarzają się także nieruchomości z piwnicą lub schowkiem, gdzie można ukryć sprzęt sportowy lub przetwory na zimę. 

Chcesz zapoznać się z ofertą mieszkań do remontu? Śląsk to miejsce, gdzie świadczymy nasze usługi. Skontaktuj się z nami, a zaproponujemy Ci nieruchomości, które będą odpowiadać  Twoim potrzebom i będą zlokalizowane w przyjemnej okolicy.

Niezależnie od tego, czy jesteś singlem, rodzicem, pracownikiem czy seniorem. W naszej bazie danych znajdziemy coś odpowiedniego. Pamiętaj także, że mamy dostęp do ogłoszeń, które nie są jeszcze opublikowane na rynku. Oznacza to, że możemy zaproponować Ci prawdziwe perełki architektoniczne w niezwykle atrakcyjnych cenach. W ten sposób nie tylko znajdziesz idealne mieszkanie, ale także za nie nie przepłacisz.

Sprzedaż mieszkania do remontu

Śląsk to miejsce, gdzie znajduje się wiele ogłoszeń z nieruchomościami na sprzedaż. Zatem samo wrzucenie oferty na znane portale społecznościowe czy strony miasta może sprawić, że Twoja propozycja „utknie” niezauważona pomiędzy innymi. W ten sposób szybkie znalezienie kupca stanie się utrudnione.

Aby nie tracić czasu, skontaktuj się z biurem nieruchomości. Wykonujemy wiele różnych usług, dzięki którym nie tylko sprzedasz swój lokal w krótszym czasie, ale także możesz wiele zyskać.

  • Zajmujemy się tworzeniem atrakcyjnych ogłoszeń ze zdjęciami, nagrań i tzw. wirtualnego spaceru – szczegółowy opis pomieszczeń i przedstawienie ich kondycji może podnieść zainteresowanie Twoimi ogłoszeniem o nawet 40%. To znacznie zwiększa szanse na znalezienie kupca.
  • Organizujemy drzwi otwarte mieszkania remontowego – Śląsk jest chętnie odwiedzany przez fanów designu, zatem drzwi otwarte to doskonały sposób na to, żeby przedstawić potencjał mieszkań do remontu i pomóc kupcom wyobrazić sobie, jak nieruchomość może wyglądać po odnowieniu.
  • Negocjujemy cenę w profesjonalny sposób – wszystko odbywa się bez emocji i nerwów, co pozwala uniknąć nieprzyjemnych konfliktów.

Będziemy towarzyszyć Ci aż do podpisania aktu notarialnego, abyś miał pewność, że wszystko przebiega zgodnie z prawem.

Powiedz nam o swoich planach odnośnie do mieszkania remontowego na Śląsku, a my pomożemy Ci je zrealizować.

Mieszkania do remontu Katowice

Chcesz kupić mieszkanie do remontu w Katowicach? Sprawdź ofertę naszego biura nieruchomości na sprzedaż mieszkań do remontu w Katowicach!

Mieszkania do remontu w Sosnowcu

Skontaktuj się z nami