Mieszkania do remontu w Sosnowcu

Ceny nieruchomości stale wzrastają – i to zarówno na rynku pierwotnym, jak i na wtórnym. Jeśli jednak zależy Ci na kupnie w dobrej cenie, jest na to kilka sposobów. Możesz na przykład szukać nieruchomości w mało atrakcyjnej okolicy, np. takiej, która dopiero się rozwija. Jednak dla wielu osób jest to rozwiązanie nie do przyjęcia. 

Jeśli nie chcesz iść na kompromisy w zakresie lokalizacji, dobrym pomysłem może być mieszkanie do remontu. Sosnowiec w porównaniu do innych miast w Polsce jest raczej obfity w tego typu nieruchomości, dlatego odważni inwestorzy mogą tu trafić na prawdziwe perełki!

Samodzielnie szukanie odpowiedniej nieruchomości jest jednak czasochłonne, z tego powodu warto skorzystać z usług agencji RE/MAX Gold. To biuro nieruchomości o globalnym zasięgu działania. Oferujemy nie tylko wsparcie w zakupie, ale także podczas sprzedaży mieszkań do remontu w Sosnowcu, działek budowlanych czy nowych domów. Zatem jeśli chcesz szybko znaleźć kupca lub atrakcyjną ofertę, niezwłocznie zgłoś się do naszego biura!

Mieszkania do remontu w Sosnowcu – jak je sprzedać?

Mieszkania do remontu często są atrakcyjnymi kąskami dla inwestorów. Można je urządzić w dowolny sposób, szybko zwiększyć ich wartość i sprzedać lub wynająć, a przez to uzyskać dodatkową gotówkę. Wraz z rosnącym zainteresowaniem tego typu nieruchomościami wzrasta także liczba ogłoszeń na rynku. W rezultacie w gąszczu ofert trudno się wyróżnić. 

Masz mieszkanie do remontu w Sosnowcu i chcesz je sprzedać, ale nie wiesz, jak to zrobić? Nasza oferta jest dla Ciebie! Agenci RE/MAX Gold to prawdziwi fachowcy, którzy pomogą Ci szybko znaleźć kupca i uzyskać dobrą cenę. Wzbudzając odpowiednie zainteresowanie wśród tej grupy, można bardzo korzystnie sprzedać mieszkanie do remontu. Jak to zrobić? Powierzając swoją nieruchomość właśnie nam!

Kompleksowe wsparcie w sprzedaży mieszkania do remontu w Sosnowcu – jakie usługi oferujemy?

Jeśli powierzysz nam sprzedaż mieszkania do remontu, zapewnimy Ci naszą kompleksową pomoc. Co to oznacza? Zapewne znacznie więcej niż myślisz. Nasza praca nie ogranicza się tylko do umieszczenia ogłoszenia na znanych portalach. 

 • W pierwszej kolejności pomożemy Ci zdecydować, czy lepiej sprzedawać mieszkanie do remontu, czy też może w jakiś sposób je odnowić. 
 • Następnie wykonamy profesjonalną dokumentację fotograficzną, która pomoże w zdobyciu zainteresowania potencjalnych kupców. 
 • Potem zajmiemy się promowaniem ogłoszenia w internecie – zarówno na popularnych portalach, jak i w mediach społecznościowych. 

Setki naszych zadowolonych klientów potwierdzają, że są to metody, które działają!

Korzyści ze współpracy z biurem przy sprzedaży mieszkania do remontu w Sosnowcu

Nasze biuro może pochwalić się przede wszystkim ogromnym doświadczeniem i dużymi możliwościami. Doskonała znajomość praw, jakimi rządzi się rynek nieruchomości, pozwala nam zdobywać zaufanie coraz większego grona klientów. Współpraca z nami pomoże Ci:

 • szybciej znaleźć kupca na mieszkanie do remontu w Sosnowcu,
 • uzyskać wyższą cenę sprzedaży,
 • cieszyć się komfortem i bezpieczeństwem bez konieczności samodzielnego dbania o formalności,
 • oszczędzić mnóstwo czasu związanego z prezentowaniem mieszkania, kontaktami z potencjalnymi kupcami itd.

Ponadto gwarantujemy, że Twoje ogłoszenie trafi do naszego ogólnoświatowego systemu działającego w aż 125 krajach świata.Dzięki temu każdy, kto będzie szukać nieruchomości do zakupu w Sosnowcu, trafi na Twoją ofertę. 

Mieszkanie do remontu w Sosnowcu – jak znaleźć atrakcyjną ofertę?

Aby zwiększyć swoje szanse na znalezienie atrakcyjnego mieszkania do remontu w Sosnowcu, należy nieustannie śledzić zmiany na rynku. Jest to jednak czasochłonne i wyczerpujące zajęcie, dlatego najlepiej powierzyć je komuś doświadczonemu, np. naszym pośrednikom. Agenci postarają się spełnić wszystkie Twoje oczekiwania i znaleźć dla Ciebie idealną nieruchomość. 

Jednak wielu inwestorów zadaje sobie wówczas pytanie, czy warto kupić mieszkanie do remontu? Tego typu nieruchomości rzadko są w stanie odpowiednim do użytku, do tego wiele z nich wymaga generalnego remontu. Zatem nie jest to rozwiązanie dla każdego, jednak we właściwych okolicznościach taka oferta może okazać się bardzo korzystna. 

Mieszkania do remontu w Sosnowcu – dlaczego warto zdecydować się na takie oferty?

Korzyści płynących z zakupu mieszkania do remontu w Sosnowcu jest całkiem sporo. Dzięki temu możesz zyskać możliwość:

 • zamieszkania w bardzo atrakcyjnej okolicy – np. w centrum, gdzie nie powstają nowe mieszkania. Stamtąd pochodzi najwięcej ofert nieruchomości do remontu w Sosnowcu,
 • urządzenia mieszkania po swojemu i to w każdym detalu – aby doprowadzić nieruchomość do stanu używalności, w wielu przypadkach trzeba oczyścić je do „gołych murów”. Pozwala to np. poprowadzić instalację elektryczną czy wodną według własnego pomysłu,
 • zwiększenia wartości nieruchomości – mieszkania do remontu to często świetne inwestycje. W niektórych przypadkach wystarczy odrobina pracy, aby móc sprzedać nieruchomość z zyskiem lub wynająć ją, a tym samym uzyskać dobre źródło dochodu pasywnego.

Ostatnią, ale nie mniej ważną zaletą zakupu mieszkania do remontu w Sosnowcu, są oszczędności – tego typu nieruchomość zwykle jest tańsza, nawet jeśli do ceny zakupu zostaną wliczone koszty niezbędnych prac.

Zakup mieszkania do remontu w Sosnowcu – co należy zrobić przed?

Zanim z radością podpiszesz akt notarialny, najpierw weź pod uwagę zagrożenia związane z takim wyborem.

 • Po pierwsze jeśli zdecydujesz się na mieszkanie do remontu, powinieneś mieć pewne pojęcie o sprawach budowlanych – dzięki temu będzie można przeprowadzić całość lub część prac samodzielnie. Wiedza może przydać się także wtedy, gdy dysponujesz zaufaną ekipą remontową. Wówczas możesz sprawdzać na bieżąco, czy prace są wykonywane zgodnie ze sztuką budowlaną. Dzięki temu można nie tylko wiele zaoszczędzić, ale także znacznie zmniejszyć stres związany z remontem.
 • Po drugiedobrze jest mieć wiedzę na temat designu lub skorzystać z usług projektant wnętrz – urządzanie mieszkania od podstaw nie jest bowiem łatwe! 
 • Po trzecie skontaktuj się ze sprawdzonym kierownikiem budowy i dokładnie przeanalizuj dokumenty techniczne – inwestycja nie zawsze musi się okazać udana. Mieszkanie do remontu może mieć pewne ukryte wady, co znacząco zwiększy koszty jego renowacji – dlatego lepiej jest zaufać fachowcom niż kierować się emocjami.

Jeśli zdecydujesz się na współpracę z RE/MAX Gold, chętnie pomożemy Ci znaleźć właściwy lokal i upewnić się, że to dobry wybór dla Ciebie.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi usługami. Możesz się mile zaskoczyć, jak szybko potrafimy znaleźć zdecydowanego kupca lub atrakcyjne mieszkanie do remontu. Sprawdź sam!