Chcesz wybudować dom i szukasz działki na sprzedaż? Mikołów może być idealnym miejscem na poszukiwania. Ta niewielka, stosunkowo spokojna miejscowość jest położona na uboczu Aglomeracji Katowickiej, ale jednocześnie dobrze skomunikowana zarówno z Katowicami, jak i z Gliwicami oraz wieloma innymi miejscowościami regionu. Wszystko to sprawia, że działki w Mikołowie cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Ciebie również interesuje to miejsce? Skontaktuj się z biurem nieruchomości Re/Max Gold, by uzyskać pomoc w znalezieniu idealnej działki na swój przyszły dom!

Jako eksperci w zakresie obrotu nieruchomościami pomagamy naszym klientom w ziszczeniu ich marzeń o nowym domu. Doskonale wiemy, jak ważny jest dla nich wybór działki. Mikołów może być bardzo dobrą lokalizacją również dla Ciebie. Jeśli chcesz się o tym przekonać, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Możesz również zapoznać się samodzielnie z dostępnymi ogłoszeniami – być może znajdziesz tu coś, co Cię zaciekawi. Warto jednak wiedzieć, że najciekawsze propozycje często nie trafiają do Internetu. Dlatego też zatrudnienie agenta nieruchomości jest bardzo dobrym pomysłem, jeśli poszukujesz okazji lub masz specyficzne wymagania co do działki.

Działki na sprzedaż w Mikołowie – w czym możemy Ci pomóc?

Agencja Re/Max Gold kieruje swoją ofertę zarówno do sprzedających, jak i do poszukujących działki na sprzedaż w Mikołowie. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży, co pozwala nam zachować pełen profesjonalizm i kompleksowo wspierać każdego klienta. Zawsze reprezentujemy tylko jedną stronę transakcji, walcząc o jak najlepsze warunki umowy. To dlatego cieszymy się tak dużym uznaniem klientów!

Jako przedstawiciele kupujących starannie monitorujemy rynek i poszukujemy najlepszych ofert, biorąc pod uwagę indywidualne wymagania klienta. Przedstawiamy tylko wyselekcjonowane ogłoszenia i zajmujemy się kontaktem ze sprzedającym, minimalizując udział klienta w formalnościach. Dzięki temu jest to niezwykle wygodny sposób na poszukiwanie działki w Mikołowie.

Szukając kupca działki, podpisujemy z właścicielem umowę na wyłączność. Daje nam to możliwość utworzenia precyzyjnego planu sprzedaży i zastosowania wszelkich zasadnych narzędzi dla jak najlepszego wypromowania oferty. Co ważne – jako klient nie musisz płacić prowizji aż do momentu realizacji transakcji! Oznacza to, że całe ryzyko związane ze sprzedażą nieruchomości spoczywa na naszych barkach. Dlatego też możesz mieć pewność, że w pełni wykorzystamy potencjał Twojej oferty i postaramy się uzyskać dla Ciebie jak najwyższą cenę.

Wsparcie przy sprzedaży działki w Mikołowie

W szukaniu kupców dla działek w Mikołowie wspierają nas również dodatkowe usługi. Stosujemy je wedle potrzeb przy każdej sprzedaży nieruchomości. Obejmują one m.in.:

  • zaawansowaną dokumentację foto/video – np. zdjęcia z drona, filmy 3D,
  • porównanie nieruchomości z innymi podobnymi ofertami na rynku w celu oszacowania optymalnej ceny sprzedaży,
  • promowanie ogłoszeń na portalach i w mediach społecznościowych,
  • organizacja oględzin działki osobiście lub online.

Zastanawiasz się, co możesz dzięki temu zyskać? Wszystkie nasze działania dążą do maksymalizowania zainteresowania nieruchomością. Większe zainteresowanie to więcej ofert, a wówczas Ty, jako sprzedający, możesz sam wybrać, komu sprzedasz swoją działkę w Mikołowie. Kilka ofert otwiera również pole do negocjowania ceny – tym również możemy się zająć w Twoim imieniu. W efekcie Re/Max Gold możesz sprzedać swoją działkę:

  • szybciej,
  • w bardziej atrakcyjnej cenie,
  • bez niepotrzebnego wysiłku i stresu,
  • bezpieczniej.

Zadbamy o każdy detal, również podczas podpisywania umowy i realizacji transakcji. Zapraszamy do kontaktu, jeśli jesteś zainteresowany!