Zabrze to miasto, które ma wiele atutów. Jeśli i Ty chcesz się nimi cieszyć mieszkając właśnie tutaj, to koniecznie skorzystaj z oferty naszego biura nieruchomości, które pomoże Ci w odnalezieniu mieszkania na sprzedaż w Zabrzu, które spełni wszelkie Twoje oczekiwania. Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z naszym agentem!

Szukaj mieszkania w Zabrzu

Sprzedajesz mieszkanie w Zabrzu?

Chcesz wystawić mieszkanie na sprzedaż w Zabrzu, ale nie wiesz jak wycenić nieruchomość? Zgłoś się do specjalisty! Profesjonalne biuro nie tylko oszacuje wartość Twojego mieszkania, ale także zajmie się przygotowaniem nieruchomości do sprzedaży oraz stworzy kompleksowy plan promocji oferty. Zatrudniając agenta nieruchomości zyskujesz pewność, że Twoja posiadłość jest w dobrych rękach, a bezpieczeństwo transakcji zostanie zachowane.

Pozwól profesjonalitom zająć się Twoim mieszkaniem!

Wiele osób, które decydują się na samodzielną sprzedaż mieszkania nie zdaje sobie na początku sprawy z tego, iloma kwestiami muszą się zająć. Samodzielne przygotowanie mieszkania do sprzedaży, wykonanie zdjęć, napisanie oferty, promocja na portalach ogłoszeniowych, a także spotkania z potencjalnymi nabywcami i dopełnienie formalności spędzają im sen z powiek. Nasze biuro nieruchomości w Zabrzu zrobi to wszystko za Ciebie! Sprawdź co możesz zaoszczędzić zatrudniając nasze biuro do sprzedaży mieszkania?

  • Czas! - Agent, któremu powierzasz mieszkanie zorganizuje cały pakiet działań za Ciebie, jednocześnie uwzględniając Twoje sugestie i starając się odciążyć Cię jak najbardziej w procesie sprzedaży mieszkania.
  • Nerwy! – Współpracując z biurem nieruchomości, klient nie musi przejmować się już wszelkimi kwestiami prawnymi i formalnościami. Wszystkie sprawy urzędowe i proceduralne przejmuje osoba, która ma w nich doświadczenie i doskonale wie co, gdzie jak i kiedy zorganizować.
  • Pieniądze! - Wbrew pozorom, zamieszczanie ogłoszeń i ich samodzielna promocja w Internecie jest kosztowna. Nie dość, że ogłoszenia zazwyczaj są płatne, to dodatkowo osoba sprzedająca mieszkanie traci czas i pieniądze na dojazd, gdy chce przedstawić posiadłość potencjalnym nabywcom. Zatrudniając agenta nieruchomości, wszystkie te czynności powierzasz profesjonaliście!

Statystyki – mieszkania na sprzedaż w Zabrzu

tabela: mieszkania na sprzedaż Zabrze - ceny i statystyki
* dane pochodzą z serwisu www.ceny.szybko.pl

Kompleksowa promocja mieszkań na sprzedaż

W ofercie firmy Re/Max Gold znajdziesz szeroką paletę rozwiązań, które usprawnią i przyspieszą sprzedaż Twojej nieruchomości. Przygotujemy szczegółowy opis i plan nieruchomości, wzbogacimy go profesjonalnymi materiałami fotograficznymi i filmowymi. Dzięki temu Twoja oferta będzie atrakcyjna i wiarygodna, a w efekcie przyciągnie więcej klientów. Aby dotrzeć do szerszej liczby odbiorców, kompleksowo zajmiemy się marketingiem internetowym.

Biuro nieruchomości Re/Max Gold mieści się w Katowicach. Jest częścią międzynarodowej sieci Re/Max, która od lat świadczy usługi najwyższej jakości i jest liderem w branży nieruchomości. Katowickie biuro od ponad pięciu lat działa na całym rynku śląskim. Dzięki ogromnemu doświadczeniu oraz współpracy ze specjalistami z całego świata możemy świadczyć usługi najwyższej jakości.

Skontaktuj się z jednym z naszych agentów. Pomożemy Ci w wyborze odpowiednich usług, które przyspieszą sprzedaż mieszkania w Zabrzu!

Sprawdź inne oferty na Śląsku

Sprawdź oferty innych mieszkań na sprzedaż na Śląsku: Bytom, Chorzów, Gliwice, Jaworzno, Katowice, Mysłowice, Sosnowiec, Świętochłowice, Tychy.