Nowe mieszkania w Piekarach Śląskich

Nowe mieszkania w Piekarach Śląskich

Piekary Śląskie to miasto znajdujące się niedaleko centralnej części Górnego Śląska. W ciekawych, cenionych lokalizacjach powstają nowe nieruchomości. Jesteś zainteresowany trafną inwestycją? Poznaj nowe mieszkania w Piekarach Śląskich, które są naprawdę godne uwagi.

Mieszkania w stanie deweloperskim wśród zieleni

Osiedle Na Lipce to bardzo spokojna, zielona część Piekar Śląskich. Miejsce to jest wręcz idealne dla osób, które cenią sobie spokój. Zachęcająca jest obecność lasów, parków oraz zbiorników wodnych. Nieopodal osiedla znajduje się las Dioblina oraz staw Ciegielna. Niedaleko tego urokliwego miejsca mieści się równie park Świerklaniec. Okolica sprzyja obcowaniu z naturą oraz aktywnemu wypoczynkowi. Możemy cieszyć się tutaj ścieżkami rowerowymi, transami przeznaczonymi dla rolkarzy, miejscami do biegania oraz odpoczynku. Mimo tego, że osiedle znajduje się daleko od zgiełku i głównych dróg w mieście, nie występuje problem z komunikacją. Blisko nowej inwestycji znajdują się przystanki autobusowe, a osoby posiadające samochody mogą cieszyć się dobrą siecią dróg w okolicy. Blisko osiedla zlokalizowany jest wjazd na takie drogi jak: A1, DK11, DK78. Blisko opisywanych nieruchomości mieści się również lotnisko w Pyrzowicach.

Nowe mieszkania w Piekarach Śląskich – Lipkowe Zacisze

Na wspomnianym osiedlu powstaje kompleks, na który składają się 22 apartamenty. Są to niskie bloki. Lokale mieszkalne mają odmienny układ oraz powierzchnię. Niektóre posiadają dwa pokoje, inne trzy. Ich wielkość waha się od ponad 40 metrów kwadratowych, aż do 70. Lokale na piętrach posiadają obszerne balkony, parterowe zaś ogródki. Mieszkania charakteryzują się również układem, w którym jedną z ważniejszych ról gra otwarta kuchnia. Lokale są nasłonecznione. Lokatorzy posiadają wyznaczone miejsca parkingowe. Dodatkowy atut to pomieszczenia gospodarcze do dyspozycji lokatorów. Apartamenty będą nie tylko funkcjonalne, ale również elegancki.

Mieszkania w stanie deweloperskim cieszą się w Polsce dużym zainteresowanie, szczególnie wśród osób młodych. Młode pokolenie ceni sobie komfort, wygodę oraz brak awaryjności. Wiele osób jest zmotoryzowanych i może pozwolić sobie na zamieszkiwanie spokojniejszych, oddalonych od centrum terenów. Jeśli są Państwo zainteresowani nowymi mieszkaniami w Piekarach Śląskim lub innymi mieście w okolicy, zachęcamy do zapoznania się z ofertą biura nieruchomości Re/Max Gold w Katowicach.