Relacja ze szkolenia dla profesjonalnych agentów – Katowice

Relacja ze szkolenia dla profesjonalnych agentów – Katowice
Marta Kulawik

Agenci Re/Max Gold nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje, aby w sposób profesjonalny i skuteczny prowadzić działania na rynku nieruchomości. 1 grudnia w Katowicach mieli okazję uczestniczyć w niezwykle wartościowym szkoleniu dla całej branży nieruchomości, które prowadził guru branży szkoleń agentów nieruchomości na świecie – Gil Li-ran.

agenci-szkolenie

Gil Li-ran, z pochodzenia Izraelczyk posiada ponad 13-letnie doświadczanie w prowadzeniu szkoleń z branży nieruchomości, jest Dyrektorem Israel Real Estate School oraz wice-dyrektorem marketingu w RE/MAX Israel. W trakcie szkolenia, w którym mogli wziąć udział wszyscy agenci nieruchomości w Polsce poruszone zostało wiele niezwykle ważnych elementów dla agentów nieruchomości – począwszy od psychologii przez marketing aż po sprzedaż. Głównym celem szkolenia było podniesienie kompetencji agentów na rynku nieruchomości, co musi się przełożyć na rozwój rynku nieruchomości i wzrost poziomu zadowolenia klientów.

Podczas szkolenia podkreślone zostało, że kluczową wartością w obrocie nieruchomości nie jest wysokość prowizji, a zadowolenie klienta z dobrze przeprowadzonej transakcji. Niestety sprzedający nieruchomości nadal nie zdają sobie sprawy, że profesjonalne podejście i zaawansowane narzędzia pozwalają im uzyskać dodatkowy zysk, mimo prowizji niż udałoby się im uzyskać we własnym zakresie przy zaangażowaniu ogromnej ilości czasu.

Jeżeli poszukujesz profesjonalnego agenta nieruchomości w Katowicach, skontaktuj się z agentami z biura nieruchomości Re/Max Gold z Katowic!