Home staging

Średni czas oczekiwania na kupca nieruchomości wydłuża się i wynosi teraz nawet 4,5 miesiąca. W niektórych przypadkach czas ten jednak jest znacznie dłuższy – co doprowadza sprzedających do frustracji.

Mamy jednak na to rozwiązanie – tzw. home staging. Home staging to sztuka przygotowania nieruchomości do sprzedaży tak, by wizualnie prezentowała się bez zarzutu. Home staging może polegać nie tylko na remoncie wnętrza czy generalnych porządkach, ale także na udekorowaniu mieszkania czy domu, stworzeniu miłej, ciepłej atmosfery, która udzieli się odwiedzającym nieruchomość potencjalnym kupcom już do progu. Ta niezwykła siła pierwszego wrażenia – zgodnie z amerykańskimi badaniami – podnosi wartość obiektu nawet o 10%. I skraca także czas oczekiwania na klienta średnio o 40%. Polskie doświadczenia na tym polu sugerują, że w niektórych przypadkach odpowiednio wdrożony home staging potrafi sprzedać mieszkanie nawet dzień po zastosowaniu zmian! I to nawet w tzw. ciężkich przypadkach. Dlatego zainwestuj w home staging pod okiem naszych fachowców, który profesjonalnie doradzą Ci, co warto zrobić.

Podsumowanie:

  • Home staging polega na wizualnym przygotowaniu nieruchomości do sprzedaży przy zachowaniu minimalnych kosztów
  • Lepiej wyglądająca nieruchomość = większe zainteresowanie
  • Czas oczekiwania na klienta skraca się statystycznie o 40%, a cena obiektu rośnie nawet o 10%

Główne korzyści z home stagingu:

  • Skrócimy czas sprzedaży swojej nieruchomości nawet o 40% - bywa, że nieruchomości czekające na kupca od wielu miesięcy sprzedają się nawet w ciągu tygodnia
  • Zaprezentujemy klientom Twoją nieruchomość tak, że będziesz z niej dumny
  • Zwiększymy wartość Twojej nieruchomości nawet o 10%

Polecamy również