Położony w niedalekim sąsiedztwie Katowic Imielin stanowi bardzo atrakcyjne miejsce do życia. Zdarza się jednak, że nawet w takiej lokalizacji znalezienie idealnego mieszkania może być wyzwaniem, jeśli m.in. dogłębnie nie znamy lokalnego rynku oraz nie mamy orientacji w aktualnych cenach. O tym i innych problemach można zapomnieć, gdy tylko poszukiwania nowego lokum lub sprzedaż obecnego domu zleci się nam.

Biuro nieruchomości Re/Max Gold spełniło już wiele marzeń dotyczących własnych “czterech kątów”. Sporo z nich miało okazję zmaterializować się właśnie w mieście Imielin, choć należy dodać, że działamy na terenie całego Górnego Śląska. W bogatych katalogach posiadamy również oferty na wyłączność, zarezerwowane wyłącznie dla naszych klientów. Dzięki nam:

  • wypromujesz swoją nieruchomość nie na jednej, a na wielu stronach internetowych,
  • w prosty sposób zwiększysz cenę za mieszkanie lub działkę,
  • sprzedaż dom szybciej i otrzymasz profesjonalne doradztwo doświadczonych agentów,
  • znajdziesz lokale w miejscowości Imielin dokładnie dostosowane do potrzeb i mieszczące się w zakładanym budżecie.

Wyszukiwarka nieruchomości

Imielin - oaza spokoju ukryta obok serca Górnego Śląska

Imielin jest historyczną, bo liczącą sobie ponad 600 lat miejscowością, którą od Katowic dzieli zaledwie 20 km. To wystarczająco dużo, aby w swojej nieruchomości zapomnieć o wielkomiejskim rumorze, ale dość blisko, aby korzystać ze wszystkich dobrodziejstw stolicy Górnego Śląska. Miejscowość ma rozbudowaną infrastrukturę oraz bardzo aktywnie włącza się w program obniżenia emisji zanieczyszczeń. Na terenie samorządu występuje kilkadziesiąt hektarów lasów. Dzięki temu nie ma problemu, aby Imielin oferował działki w cieniu leśnego zacisza.

Imielin sprzyja rozwojowi małych oraz średnich przedsiębiorstw, dlatego sporym zainteresowaniem cieszą się miejscowe lokale, dedykowane działalności gospodarczej. Wynika to m.in. z dobrego skomunikowania miejscowości z drogami krajowymi oraz wojewódzkimi. Równie bogata jest też infrastruktura turystyczna i historyczna miasta. Niepowtarzalnego uroku miejscowości nadaje barokowa figura św. Jana Nepomucena czy też neogotycki kościół. Imielin może pochwalić się także pięknym centrum, którego domy są uroczo zdobione np. w okresie świątecznym.

Agent nieruchomości? Nasza pomoc po prostu się opłaca!

W życiu można się nauczyć wielu rzeczy, ale nie zawsze opłaca się podejmować niektóre wyzwania samodzielnie. Kupno lub sprzedaż domu można zaliczyć do tego typu spraw. Skorzystanie ze wsparcia profesjonalnego agenta nieruchomości niesie ze sobą wiele korzyści. Przede wszystkim to zaufana osoba, za którą stoi spore doświadczenie, dlatego szukając własnego mieszkania w mieście Imielin, zyskuje się doradztwo oraz wsparcie od początku poszukiwań, aż po ich finalizację. W przypadku sprzedaży dotyczy to również korzystnej, ale realnej wyceny nieruchomości, co przy tak bardzo dynamicznie zmieniającym się rynku jest naprawdę niełatwe.

Wybierając biuro nieruchomości Re/Max Gold w miejscowości Imielin, otrzymujesz ponadto pakiet dodatkowych korzyści. Agent redaguje atrakcyjny opis domu, następnie umieszcza go na wysoko pozycjonowanych stronach internetowych. Odpowiada też za wykonanie przyciągających uwagę zdjęć. To bardzo ważne, bo wielu klientów już na tym etapie dokonuje wstępnej selekcji pod kątem swoich potrzeb i odrzuca mniej interesujące propozycje. Biuro nieruchomości odpowiada także za działania marketingowe oraz kontakt z potencjalnymi kupcami lub sprzedającymi. Zakres usługi obejmuje również negocjację ceny.

Najlepsze biuro nieruchomości w Imielinie

Nasze biuro nieruchomości w miejscowości Imielin tworzą ludzie, którzy od lat dokładnie śledzą wszystkie trendy deweloperskie oraz zmiany na rynku wtórnym. W swoim fachu jesteśmy prawdziwymi profesjonalistami, co wynika z historii i obecnej sytuacji firmy. Re/Max Gold stanowi część międzynarodowej sieci będącej światowym liderem wśród agencji nieruchomości. Chętnie korzystamy z najnowszych osiągnięć techniki, oferując np. dedykowane strony internetowe czy też wirtualne zwiedzanie domów i mieszkań. Znacznie zwiększa to szansę na ich sprzedaż, ułatwiając kupującym odnalezienie własnych czterech kątów.

W trosce o najwyższe dobro klientów nie akceptujemy półśrodków. Jeśli odpowiadamy za sprzedaż nieruchomości, zawsze walczymy o maksymalnie wysoką stawkę np. działki w Imielinie. Gdy natomiast za pośrednictwem Re/Max Gold kupujesz mieszkanie, sprawimy, że wraz ze swoimi wymaganiami zmieścisz się w wyznaczonym budżecie. Branża nieruchomości nie ma przed nami żadnych tajemnic. Znamy najlepsze domy zarówno w mieście Imielin, jak i w pozostałych miejscowościach Górnego Śląska. Skontaktuj się z nami, a przekonasz się, że znalezienie idealnego miejsca do życia jest prostsze, niż myślisz.