Bieruń to urokliwe miasteczko znajdujące się w obrębie województwa śląskiego. Blisko stąd do większych metropolii, nic dziwnego, że wiele osób kupujących mieszkanie czy dom na miejsce do życia wybiera właśnie tę lokalizację. Również w Bieruniu działa nasze biuro nieruchomości posiadające bogatą bazę ofert ekskluzywnych – wiele z nich mamy na wyłączność!

Re/Max Gold to agencja, która nie tylko pośredniczy w obrocie budynkami czy gruntem, lecz również zespół ekspertów świadczących usługi home staging, kręcących filmy promocyjne 3D, przygotowujących wirtualne prezentacje oraz organizujących dni otwarte.

Przygotowujemy obiekty na sprzedaż, sprawiając, że:

  • czas sprzedaży skraca się nawet o 40%,
  • wartość nieruchomości zwiększa się nawet o 25%.

Jak widzisz, współpraca z naszym biurem nieruchomości to konkretne i realne korzyści. Przy okazji unikasz też stresu związanego z przeprowadzeniem całego procesu, a także oszczędzasz mnóstwo czasu!

Jak wygląda współpraca z biurem nieruchomości?

Jak to działa? Kontaktujesz się z nami i przedstawiasz swoje mieszkanie, dom, budynek lub działkę na sprzedaż czy wynajem. My opracowujemy plan, robimy fotoprezentację, a nawet nagrywamy filmik dronem czy organizujemy dni otwarte. Cały czas aktywnie działamy w mediach, promując Twoją ofertę tak, aby dotarła do jak najszerszego grona osób potencjalnie zainteresowanych. A jest no ogromne – funkcjonujemy w 125 krajach!

Dbamy o marketing internetowy, sprzedajemy za pomocą Google Ads, zakładamy i utrzymujemy stronę www poświęconą obiektowi, a także wykonujemy wirtualne ścieżki spacerowe. Doceniasz znaczenie nowych technologii w procesie sprzedaży? Zostaw nam swoje dane i zobacz, co możemy zrobić dla Ciebie!