Poszukujesz atrakcyjnej nieruchomości w Koniecpolu? A może masz tam lokal na sprzedaż? Jeśli tak, to doskonałym rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty profesjonalnego biura nieruchomości, które pomoże przeprowadzić transakcję na korzystnych warunkach. Koniecpol to jedno z miast położonych w obrębie działalności agencji Re/Max Gold. Świadczymy kompleksowe usługi zarówno dla sprzedających czy wynajmujących, jak i zainteresowanych kupnem mieszkania w Koniecpolu. Bogate doświadczenie w obrocie nieruchomościami na Górnym Śląsku oraz dobra znajomość lokalnego rynku pozwala obsługiwać klientów na najwyższym poziomie. Jakie są zalety korzystania z naszych usług?

  • możliwość zwiększenia wartości posiadanej nieruchomości,
  • szybka sprzedaż lub wynajem domu w Koniecpolu,
  • indywidualnie skonstruowana oferta nieruchomości z uwzględnieniem jej największych atutów,
  • skuteczna promocja w internecie i błyskawiczne pozyskiwanie kupców.

Wyszukiwarka nieruchomości

Niezależnie czy jesteś zainteresowany sprzedażą czy zakupem lokalu lub działki w Koniecpolu zachęcamy do kontaktu z nami, aby dowiedzieć się, co możemy dla Ciebie zrobić!

Koniecpol - spokojne miasteczko w okolicy Częstochowy


Koniecpol to mała miejscowość w województwie śląskim położona nad Pilicą. Mimo, że znajduje się nieco na uboczu w niewielkiej odległości na wschód od Częstochowy, to zalicza się do Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Oznacza to, że mieszkańcy z łatwością mogą znaleźć sobie pracę na miejscu lub w okolicy. Koniecpol nie jest jeszcze rozwinięty, ale ma duży potencjał, dlatego coraz więcej osób decyduje się otwierać małe i średnie przedsiębiorstwa w tamtym regionie. Ze względu na dobrze rozwiniętą komunikację do dużych miast, takich jak Katowice czy Gliwice dotrzeć można w około godzinę czasu. Mimo, że w Koniecpolu mieszka tylko nieco ponad 6 tysięcy mieszkańców, to dostępna jest tam podstawowa infrastruktura społeczna - przychodnia lekarska, żłobek, przedszkola i szkoły, a nawet hala sportowa i dom kultury, w którym odbywają się warsztaty dla młodzieży oraz różnego rodzaju wydarzenia kulturalne. Dzięki temu miejsce to sprzyja zakładaniu rodziny i spokojnym życiu w otoczeniu przyrody.

Dlaczego warto zamieszkać w Koniecpolu?


Dla każdego, kto chciałby zamieszkać w spokojnym miejscu zdala od miejskiego zgiełku ciekawą propozycją może być Koniecpol. Położony jest poza metropolią, ale i tak wchodzi w skład Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, która ma do zaoferowania blisko 80 tysięcy miejsc pracy w ponad 390 firmach. Otoczony zielonymi terenami i niewielkimi stawami pozwala odprężyć się w otoczeniu natury i zachęca do wszelkiego rodzaju aktywności na świeżym powietrzu - spacerach po okolicznych lasach i parkach, łowienia ryb czy uprawiania sportów. Koniecpol to doskonałe miejsce zarówno dla seniorów spragnionych wypoczynku, jak i rodzin z małymi dziećmi. Mimo, że nie ma tam zbyt rozbudowanej infrastruktury, to dostępne jest wszystko, co niezbędne do codziennego życia. W razie potrzeby szybko można dojechać do większych miast, takich jak Częstochowa, Katowice czy Gliwice. W Koniecpolu panuje kameralna atmosfera, a mieszkańcy są otwarci i życzliwi dla nowoprzybyłych.

Skorzystaj z szerokiego wachlarza usług biura nieruchomości Re/Max Gold!


Jeśli poszukujesz nieruchomości w Koniecpolu lub pragniesz sprzedać swoje mieszkanie doskonałym rozwiązaniem może być skorzystanie z oferty agencji Re/Max Gold. Jesteśmy międzynarodową firmą obracającą nieruchomościami z 40-letnim doświadczeniem w branży. W swojej codziennej pracy wykorzystujemy bogatą wiedzę oraz bieżące analizy rynkowe, co gwarantuje skuteczne działania i maksymalną satysfakcję klientów. Do tej pory dzięki nam tysiące klientów znalazło swój wymarzony lokal lub sprzedało własny na korzystnych warunkach. Aktualnie mamy do zaoferowania szeroką gamę usług, takich jak opracowywanie planu nieruchomości wraz z atrakcyjnym opisem, promocja w internecie, tworzenie dedykowanej witryny i wirtualnej wizualizacji czy organizacja drzwi otwartych. Dopełnimy wszystkich formalności, negocjując korzystne umowy, co pozwoli zaoszczędzić czas i pieniądze. Wszystkie zlecenia realizowane są możliwe szybko i całkowicie bezpiecznie.