Poszukujesz atrakcyjnej nieruchomości w Myszkowie lub posiadasz własny lokal na sprzedaż? Jeśli tak, to doskonałym rozwiązaniem może być skorzystanie z pomocy biura nieruchomości, które udzieli odpowiedniego wsparcia w trakcie całego procesu transakcji. Myszków to jedno z miast podlegających działalności sprawdzonej agencji Re/Max Gold. To firma o międzynarodowym charakterze posiadające bogate doświadczenie w branży nieruchomości na terenie Górnego Śląska. Ma do zaoferowania szeroki wachlarz różnorodnych usług przeznaczonych zarówno dla sprzedających, jak i kupujących. Dlaczego warto skorzystać z naszej pomocy przy sprzedaży mieszkania w Myszkowie?

  • dołożymy wszelkich starań, aby zwiększyć wartość Twojej nieruchomości,
  • pomożemy szybko i po atrakcyjnych warunkach sprzedać lub wynająć lokal,
  • stworzymy profesjonalne ogłoszenie dostosowane do aktualnych warunków rynkowych z uwzględnieniem największych atutów nieruchomości,
  • wypromujemy Twoją ofertę na starannie wyselekcjonowanych stronach internetowych.

Wyszukiwarka nieruchomości

Zachęcamy do kontaktu, aby dowiedzieć się więcej!

Myszków - urocze miasto sprzyjające aktywności ruchowej


Myszków to niewielkie miasto położone nad rzeką Wartą w województwie śląskim wchodzące w skład Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Jego historia związana jest przede wszystkim z przemysłem, głównie metalurgicznym, ale też papierniczym, włókienniczym i obuwniczym opartym na kilku dużych przedsiębiorstwach. Obecnie jednak przechodzi duże zmiany i coraz częściej zaobserwować można tam dynamiczny rozwój lokalnych, małych i średnich przedsiębiorstw. Niewątpliwą zaletą Myszkowa jest bliskość dużych miast, takich jak Gliwice czy Katowice, co zwiększa dostęp do usług. Nie mniej jednak miejscowość ta posiada również własną infrastrukturę społeczną, w tym przedszkola, szkoły, szpitale, czy ośrodki sportowo-kulturalne. Dzięki temu stanowi świetnie miejsce do życia dla rodzin z dziećmi. Kolejna zaleta Myszkowa to dostęp do licznych terenów zielonych oraz bogate zaplecze sportowe sprzyjające aktywnemu stylowi życia. W ramach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji skorzystać można z krytego basenu, sauny, siłowni, sali gimnastycznej i studia odnowy biologicznej.

Dlaczego warto zamieszkać w Myszkowie?


Dla każdego, kto poszukuje wyciszenia zdala od miejskiego zgiełku, doskonałym miejscem do zmieszkania może być Myszków. Obecnie jest to jedna z najciekawszych lokalizacji na terenie całego Śląska. Przede wszystkim znajduje się w pobliżu dużych miast, takich jak Katowice, Gliwice czy Tarnowskie Góry zaliczając się tym samym do Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Ma ona do zaoferowania aż 80 tysięcy miejsc w pracy w ponad 390 firmach, co sprawia, że bezrobocie jest tu na bardzo niskim poziomie. Ze względu na rozwiniętą sieć dróg bardzo szybko można dostać się do okolicznych miejscowości. Myszków to ciekawe miasto zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i seniorów. Znajduje się tu wiele zielonych terenów, w których można wypocząć i w pełni oddać się ulubionym aktywnościom. Dzieci i młodzież mogą skorzystać z bogatej oferty zajęć Miejskiego Domu Kultury, w tym tanecznych, wokalnych, aktorsko-teatralnych, modelarskich czy plastycznych. Odbywają się tam również ciekawe wydarzenia kulturalne.

Skorzystaj z usług biura nieruchomości Re/Max Gold!


Pragniesz kupić lub sprzedać dom w Myszkowie, ale nie jesteś dobrze rozeznany w branży nieruchomości? Nic nie szkodzi! Wystarczy skorzystać z oferty naszego biura nieruchomości Re/Max Gold. Jesteśmy częścią międzynarodowej firmy o ponad 40-letnim doświadczeniu, dzięki czemu świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę, która na co dzień pracuje z wykorzystaniem bieżących analiz rynkowych i odpowiednich narzędzi, co gwarantuje efektywne działania przystosowane do aktualnych wymogów. Do wyboru jest szeroki wachlarz usług, takich jak stworzenie indywidualnego planu nieruchomości z atrakcyjnym opisem, działania marketingowe w internecie, utworzenie dedykowanej strony internetowej dla danego lokalu lub wirtualnej wizualizacji czy organizacji drzwi otwartych. Nasza oferta obejmuje również działki w Myszkowie. Przyspieszymy proces sprzedaży i dołożymy wszelkich starań, aby zwiększyć wartość nieruchomości nawet do 25%. Co więcej dopełnimy za Ciebie wszelkich formalności negocjując przy tym najkorzystniejsze warunki, dzięki czemu zaoszczędzisz czas i pieniądze.