Poszukujesz nieruchomości w Zawierciu? A może posiadasz tam lokal i chciałbyś go sprzedać na jak najlepszych warunkach? W obu przypadkach świetnym pomysłem jest skorzystanie z usług profesjonalnego biura nieruchomości, które pomoże w przeprowadzeniu transakcji. Zawiercie to jedno z miast, na terenie którego działa sprawdzona agencja Re/Max Gold. W ofercie firmy znajduje się szeroki wachlarz usług dotyczących zarówno kupna, wynajmu, jak i sprzedaży mieszkania w Zawierciu. Ze względu na duże doświadczenie w obrocie nieruchomościami na terenie całego Górnego Śląska gwarantują najwyższą jakość usług i maksymalne zadowolenie klientów. Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

  • pomożemy zwiększyć wartość posiadanej nieruchomości,
  • przyspieszymy proces sprzedaży lub wynajmu,
  • stworzymy indywidualną ofertę nieruchomości z podkreśleniem jej największych zalet,
  • realizujemy odpowiednie działania marketingowe na stronach internetowych.

Nieruchomości Zawiercie - oferty:

Wyszukiwarka nieruchomości

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o usługach zachęcamy do skontaktowania się z nami!

Zawiercie - spokojne miasto w otoczeniu zieleni


Zawiercie to miasto w województwie śląskim położone u źródeł Warty blisko środkowej części Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej. W pobliżu znajdują się miasta, takie jak Będzin czy Dąbrawa Górnicza. To doskonałe miejsce dla osób poszukujących spokojnego miejsca zamieszkania, a jednocześnie szybki dostęp do infrastruktury miejskiej. Niewątpliwą zaletą Zawiercia jest obecność placówek edukacyjno-oświatowych, takich jak żłobki, przedszkola i szkoły, dzięki czemu miasto to idealnie nadaje się dla rodzin. Co więcej dzieci i młodzież mogą skorzystać z szerokiej gamy zajęć pozaszkolnych - muzycznych, tanecznych, sportowych, plastycznych, teatralnych czy modelarskich oferowanych przez Miejski Ośrodek Kultury. Zawiercie znajduje się w Katowickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej oferującej blisko 80 tysięcy miejsc pracy w ponad 390 firmach. Miasto świetnie sprawdzi się również dla seniorów, gdyż jest bardzo spokojne, a przy tym w okolicy dostępnych jest mnóstwo zielonych terenów, w których można wypocząć.

Dlaczego warto zamieszkać w Zawierciu?


Istnieje wiele powodów, dla których Zawiercie to atrakcyjna lokalizacja do zamieszkania. Przede wszystkim znajduje się w niewielkiej odległości od ważnych szlaków tranzytowych. To idealne miasto dla osób poszukujących ciszy i spokoju. Dobrze rozwinięta sieć dróg umożliwia jednak szybki dojazd do dużych miast, takich jak Katowice, Gliwice czy Tarnowskie Góry. Dzięki temu nie ma problemu ze znalezieniem w okolicy. Mimo, że w Zawierciu raczej na próżno szukać miejskich rozrywek, to jednak ma do zaoferowania liczne atrakcje sportowo-turystyczne, co sprzyja aktywnemu spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Co więcej blisko stąd w góry, gdzie czeka mnóstwo ciekawych szlaków pieszych i dróg rowerowych. Niewątpliwą zaletą jest również wyjątkowo pięknie krajobrazy oraz liczne tereny zielone. Choć w Zawierciu rzadko odbywają się większe wydarzenia kulturalne, to jednak istnieje tutaj wiele ciekawych inicjatyw lokalnych w sferach sportu, turystyki czy kultury. Dzięki temu mieszkańcy nie mogą narzekać na nudę!

Wybierz sprawdzone biuro nieruchomości Re/Max Gold!


Niezależnie od tego, czy pragniesz znaleźć wymarzone mieszkanie czy sprzedać działki w Zawierciu doskonałym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług biura nieruchomości Re/Max Gold. To część wielkiej, międzynarodowej firmy działającej ponad 40 lat i będącej aktualnie jednym z liderów w branży. Bogate doświadczenie, dobra znajomość rynku oraz efektywne działania pozwalają każdego dnia pomagać tysiącom osób. W codziennej pracy wykorzystywane są bieżące analizy rynkowe, co ułatwia stworzenie takiej oferty, aby odpowiadała na aktualnie wymagania. Prowadzimy działania w różnorodnym zakresie - od stworzenia planu i opisu nieruchomości przez prowadzenie działań marketingowych w internecie aż po tworzenie indywidualnych stron internetowych czy wirtualnej wizualizacji. Wypełnimy wszelkie formalności za Ciebie i przypilnujemy, aby transakcja była jak najkorzystniejsza. Dzięki temu zaoszczędzisz nie tylko czas, ale też pieniądze. Sprawdź wyjątkowe domu w Zawierciu i wybierz idealną nieruchomość dla siebie!

Skontaktuj się z nami