Kupno lub sprzedaż domu należy do najważniejszych życiowych decyzji. W końcu dla wielu z nas to miejsca, z którymi wiąże się sporo wspomnień. Emocjonalne podejście do sprawy często może jednak utrudniać skuteczne zajęcie się tematem. W Re/Max Gold cenimy sobie historię każdego mieszkania w mieście Łazy, ale zależy nam przede wszystkim na 100% zadowoleniu z transakcji. Sprawnie przedzieramy się więc przez sytuację na rynku nieruchomości, zawsze wybierając najlepsze rozwiązania dla klientów. Dotyczy to zarówno sfery prawnej, jak i proponowanych stawek. Duża dynamika działania naszego biura zaowocowała tysiącami zadowolonych osób w województwie śląskim, które powierzyły nam dobytki swojego życia. Każdej z nich zaoferowaliśmy:

  • dedykowane formy reklamy - tradycyjne oraz internetowe
  • kompleksową obsługę od napisania oferty po finalizację transakcji
  • indywidualne stworzenie planu marketingowego
  • skuteczną negocjację ceny
  • maksymalnie szybką sprzedaż lub wynajem nieruchomości w miejscowości Łazy
  • wsparcie agentów o dużym doświadczeniu w branży
  • niski koszt usługi

Wyszukiwarka nieruchomości

Łazy - mała miejscowość, wielkie możliwości

Czy warto zamieszkać w Łazach? Zdecydowanie tak! Dlaczego to dobry pomysł? Tutaj odpowiedzi jest już znacznie więcej. Miejscowość Łazy oferuje działki położone daleko miejskiego zgiełku, jeśli oczywiście takich się poszukuje. W mieście znajdziemy sporo miejsc do aktywnego wypoczynku na wodzie, co zapewnia np. nowoczesny Park Wodny „Jura”. Dostępne są również górskie oraz rowerowe szlaki. W Łazach doskonale odnajdą się grzybiarze, czy też wędkarze. W wolnej chwili warto odwiedzić lokalne zabytki m.in.: lokomotywownię, drewniane budynki lub wieżę ciśnień.

Łazy oferują wszystkie niezbędne do komfortowego życia lokale. Miasto posiada rozbudowaną infrastrukturę edukacyjną z licznymi obiektami sportowymi. W gminie istnieją specjalne centra kształcenia. Równie efektownie wygląda biznesowa strona miejscowości. Znajdziemy w niej podstawowe punkty gastronomiczno-usługowe. Nie brakuje też atrakcyjnych terenów inwestycyjnych. To tym ciekawszy wybór, że Łazy od Katowic dzieli zaledwie kilkadziesiąt kilometrów. Zapewnia to świetny stosunek ceny działki do jej gospodarczego potencjału.

Re/Max Gold - profesjonaliści w każdym elemencie

Jako biuro nieruchomości obsługujące również Łazy, niczego nie pozostawiamy przypadkowi. Dokładnie planujemy nasze działania dla jak największego zysku klientów. Firmę tworzą agenci o znacznym doświadczeniu i dogłębnej znajomości branży. Bezbłędnie potrafią poruszać się w gąszczu skomplikowanych przepisów, proponując najlepsze rozwiązania. Jednocześnie dbamy o sporą elastyczność, aby zgrabnie dostosować się do potrzeb klienta. Stanowimy gwarancję sukcesu, ponieważ Re/Max Gold należy do międzynarodowej sieci, pozostającej światowym liderem wśród agencji nieruchomości.

Cechuje nas duża kreatywność działań, która przejawia się m.in. w ich różnorodności. Biuro nieruchomości Re/Max Gold w Łazach zapewnia zarówno tradycyjną, jak i bardziej nowoczesną formę reklamy. Prowadzimy m.in. marketing internetowy. W jego zakresie tworzymy dedykowane strony internetowe lub wirtualne mapy zwiedzania. Z drugiej strony chętnie podejmujemy się organizacji np. dni otwartych. Dodajmy, że świetnie znamy rynek nieruchomości Górnego Śląska. Szybko docieramy do wyróżniających się lokali, aby oferować klientom najlepsze domy, mieszkania, działki oraz lokale w mieście Łazy.

My sprzedajemy - Ty zyskujesz!

Dzięki świetnej znajomości branży możemy zaproponować sprawdzone mieszkania i domy w Łazach. Potrafimy stwierdzić, które oferty są atrakcyjne pod kątem zakupu. W przypadku sprzedaży bez problemu znajdujemy największe atuty nieruchomości. Skutecznie podkreślamy je w atrakcyjnych opisach, uzupełnionych o bogatą bazę wysokiej jakości zdjęć. Już na tym etapie wyprzedzamy konkurencję, ponieważ efektywnie przyciągamy uwagę kupujących. Pomaga to osiągnąć maksymalną cenę za sprzedaż domu, mieszkania, działki, czy też lokalu.

W każdym momencie dbamy o ochronę kupców i sprzedających. Dotyczy to nie tylko kwestii prawnych, ale też możliwych prób oszustwa ze strony nieuczciwych partnerów. W katalogach posiadamy wyłącznie sprawdzone lokale w Łazach. Trudną do wyceny, ale niezaprzeczalną korzyść stanowi ponadto obsługa techniczna procesu sprzedaży. Agenci Re/Max Gold odpowiadają za kontakty z kontrahentami. Zajmują się prezentacją oraz negocjacjami. To ogromna oszczędność czasu liczona w dziesiątkach godzin, które można przeznaczyć dzięki temu na dowolny cel.