Nieruchomości Śląsk


Potrzebujesz pomocy na rynku nieruchomości? Śląsk wydaje się obszarem, gdzie trudno sprzedać swoją nieruchomość? To wcale nie jest takie trudno jeżeli posiadasz doświadczenie i narzędzia, a także znasz mechanizmy, które pozwolą Ci sprzedać nieruchomości na Śląsku szybko i z zyskiem.

Nieruchomości Śląsk – czy warto korzystać z agenta?


Zachęcamy do skorzystania z pomocy profesjonalnego biura nieruchomości na Śląsku jakim jest Re/Max Gold, co pozwoli Ci zaoszczędzić mnóstwo czasu, nerwów, a przede wszystkim pieniędzy - oto w jaki sposób:

  • Oszczędzasz czas – my zajmiemy się stworzeniem odpowiednich, profesjonalnych ogłoszeń dotyczących Twojej nieruchomości. Przygotujemy profesjonalne zdjęcia i plan nieruchomości. Dzięki skutecznej kampanii promocyjnej dla Twojej nieruchomości, pierwsi potencjalni nabywcy mogą się z Tobą skontaktować już pierwszego dnia!
  • Większy zysk – odpowiednie przygotowanie nieruchomości oraz nasze działania promocyjne owocują rosnącym zainteresowaniem wśród nabywców. Agenci Re/Max Gold mogą podnieść wartość Twojej nieruchomości nawet o 25%!
  • Fachowe doradztwo – sprzedaż oraz zakup nieruchomości to proces skomplikowany, wymaga wiedzy z zakresu prawa, finansów oraz sztuki negocjacji. Nasi profesjonalnie przygotowani agenci pomogą Ci na wszystkich etapach realizacji sprzedaży lub zakupu nieruchomości na Śląsku. Zadbamy o Twoje nerwy, aby wszystko było załatwione szybko i zgodnie z prawem

Statystyki rynku nieruchomości - Śląsk


tabela: nieruchomości Śląsk - ceny i statystyki
* dane pochodzą z serwisu www.ceny.szybko.pl

Śląsk – zalety lokalizacji dla nieruchomości


Kojarzony z fabrykami i kopalniami Śląsk, jest najważniejszym terenem przemysłowym w Polsce. Województwo jest niezwykle atrakcyjny dla inwestorów. Katowicka Strefa Ekonomiczna, w której do tej pory zatrudnienie znalazło ponad pięćdziesiąt tysięcy osób, w rankingu europejskich stref ekonomicznych plasuje się na drugim miejscu. Kojarzony głównie z przemysłem w rzeczywistości Górny Śląsk jest bardzo różnorodnym regionem. Wyróżniają go wyjątkowe tereny przyrodnicze, na przykład Beskid Śląski i Jura Krakowsko-Częstochowska. Szlak Zabytków Techniki i Szlak Architektury Drewnianej oraz ważne obiekty kultu religijnego, takie jak Jasna Góra w Częstochowie, sprzyjają rozwojowi turystyki. Śląsk wyróżnia również dobrze rozwinięta sieć dróg krajowych i autostrad. Jego mocną stroną jest sąsiedztwo z Czechami i Słowacją oraz bliskość ważnych stolic europejskich, Wiednia czy Berlina. Ważnym ośrodkiem kulturowym, akademickim i biznesowym są Katowice. Swoją siedzibę ma tutaj między innymi Muzeum Górnośląskie, Międzynarodowe Centrum Kongresowe czy zajmujące wysoką pozycję w rankingach Akademia Muzyczna i Uniwersytet Śląski.

Kompleksowa promocja nieruchomości na Śląsku


Od ponad 5 lat dbamy o wysoką jakość oferowanych usług. Zajmiemy się przygotowaniem profesjonalnego planu nieruchomości i oferty. Uzupełnienie ich o ciekawą dokumentację filmową i fotograficzną czy wirtualny spacer po nieruchomości, podniesie atrakcyjność ogłoszenia. Przygotowana oferta będzie ciekawa i wiarygodna. Dodatkowo proponujemy również kompleksowe działania z zakresu marketingu internetowego, promocję nieruchomości w mediach społecznościowych, czy organizację dni otwartych, które pozwolą potencjalnym kupcom poczuć atmosferę Twojej nieruchomości.

Naszymi działaniami związanymi z obrotem nieruchomościami objęty jest cały Śląsk. Nieruchomości Śląsk - oferty

Skontaktuj się z nami