Drzwi otwarte nieruchomości - Katowice

Czy wiesz, kiedy potencjalni kupcy Twojej nieruchomości będą najbardziej skłonni do jej zakupu? Gdy zobaczą, że wielu innych ludzi także interesuje się zakupem Twojego domu, mieszkania, lokalu czy działki.

Dlaczego tak jest? To tzw. dowód społecznego uznania – jedna z najpotężniejszych reguł wpływu społecznego. Mówi ona, że im więcej osób coś robi (lub czegoś pożąda) – tym bardziej jest to słuszne. Potencjalni klienci – widząc zainteresowanie ze strony innych – podświadomie zaczynają się obawiać, czy ktoś nie sprzątnie im sprzed nosa okazji. Aby najlepiej wykorzystać ten mechanizm sprzedaży – warto zorganizować imprezę typu „drzwi otwarte” – podczas której zaproszeni goście będą mogli nie tylko poznać Twoją nieruchomość, odkryć jej atrakcyjność, ale także dać się oczarować jej atmosferze. Zdarza się więc, że drzwi otwarte potrafią wręcz zdziałać cuda – sprawiając, że ludzie ustawiają się w kolejce do agenta i przebijają ceny. A ilu interesantów pojawi się na Twoich „drzwiach otwartych”? Przekonaj się sam, pozwalając specjalistom z doświadczeniem wziąć jej organizację na siebie.

Podsumowanie:

  • Ludzie chętniej kupują nieruchomości, gdy widzą, że inni też są zainteresowani zakupem
  • Impreza typu „Drzwi otwarte” wykorzystuje w pełni ten mechanizm sprzedaży

Główne korzyści wynikające ze zlecenia nam zorganizowania imprezy typu Drzwi Otwarte w Twojej nieruchomości:

  • Oszczędzisz sobie mnóstwo wysiłku organizacyjnego – mamy bowiem doświadczenie, jak organizować takie imprezy, by przynosiły konkretne rezultaty
  • Oszczędzisz też mnóstwo czasu – bo znamy sposoby, jak szybko zachęcić potencjalnych kupców do uczestnictwa w imprezie i jak taką imprezę przeprowadzić (a Ty w tym czasie możesz zajmować się swoimi sprawami)
  • Będziesz miał szybkie efekty – bo wiemy, jak podkręcić atmosferę na Drzwiach Otwartych tak, by odwiedzający chętniej kupili Twoją nieruchomość

Polecamy również