Zarówno rynek pierwotny jak i rynek wtórny w Dąbrowie Górniczej rozwija się bardzo dynamicznie. Osoby, które chcą sprzedać swoje nieruchomości zlokalizowane właśnie na terenie tego miasta lub jego okolic powinny liczyć się z dużą konkurencją. Nie oznacza to jednak obniżania cen czy długiego oczekiwania na finalizację transakcji. Wręcz przeciwnie!

W Re/Max Gold nie uznajemy żadnych kompromisów, ponieważ znamy techniki sprzedażowe oraz wiemy, jak zaprezentować ofertę, aby była atrakcyjna dla inwestora. Chętnie sięgamy przy tym po nowoczesne technologie audiowizualne. Organizujemy sesje zdjęciowe obiektów w 3D, nagrywamy filmiki promocyjne z drona, aktywnie działamy w sieci, wrzucając i promując oferty w lokalnych mediach, projektujemy kampanie reklamowe Google Ads.

Zostaw nam swoje dane i przekonaj się, że współpracując z nami, możesz:

  • skrócić czas sprzedaży nieruchomości w Dąbrowie Górniczej nawet o 40%,
  • zwiększyć wartości obiektu nawet o 20% w stosunku do przewidywań.

Już podczas pierwszej rozmowy umówimy się na bezpłatną wycenę obiektu. Sprawdzimy też w bazie, ile osób spośród klientów ze 125 krajów na świecie może być zainteresowanych Twoją ofertą. Docieraj do inwestorów zagranicznych za naszym pośrednictwem – tego nie oferuje żadne polskie biuro nieruchomości!

Re/Max Gold gwarantuje wsparcie na każdym etapie zakupu czy sprzedaży nieruchomości – także ekskluzywnych. Transakcje przebiegają sprawnie, są bezpieczne i pozbawione ryzyka, a do tego inwestor może liczyć na stałe merytoryczne konsultacje ze swoim agentem, dostęp do danych pochodzących z rynkowych analiz oraz wiele innych. Dołącz do nas już teraz!