Stworzenie planu nieruchomości

Prawidłowo sporządzony opis i plan nieruchomości to coś, bez czego o sprzedaży w ogóle nie może być mowy. To fundament, na którym budujemy całą ofertę.

Skuteczny opis nieruchomości nie tylko przekazuje najważniejsze informacje o obiekcie, ale także robi to w odpowiedniej kolejności – tak, by wywrzeć na potencjalnym kliencie dobre wrażenie, zapaść w pamięć i zachęcić go do wizyty w nieruchomości.

Z kolei plan nieruchomości pobudza ciekawość potencjalnych klientów. Dzięki niemu zwiedzają oni w wyobraźni nieruchomość, nieświadomie angażując się już emocjonalnie w proces zakupowy. To dlatego nieruchomości z ogłoszeniem zawierającym jej plan sprzedają się o wiele szybciej.

To dlatego sprawę opisu i planu traktujemy bardzo poważnie. Robimy, co w naszej mocy, by potencjalny klient z chęcią oddawał się lekturze i z ochotą planował, co umieści w każdym pomieszczeniu nowego domu czy mieszkania.

Co więcej – Twoje ogłoszenie nieruchomości pojawi się także w kilku najpopularniejszych językach świata na stronie global.remax.com. Dzięki temu Twoja nieruchomość ma szansę być sprzedana szybciej i sprawniej.

Podsumowanie:

  • Opis i plan nieruchomości angażuje wyobraźnię potencjalnych kupujących
  • To podstawa szybkiej i skutecznej sprzedaży
  • Odpowiednia kolejność podawania danych o nieruchomości też ma wpływ na odbiór oferty

Główne korzyści ze zlecenia nam stworzenia opisu i planu Twojej nieruchomości:

  • Unikniesz ryzyka popełnienia błędu w opisie (np. pominięcia istotnej informacji)
  • Będziesz miał pewność, że plan Twojej nieruchomości jest sporządzony prawidłowo i oddaje rzeczywiste rozmiary i układ pomieszczeń Twojej nieruchomości
  • Opis zbudujemy na bazie najnowszych technik perswazji – dzięki czemu bardziej pobudzi on wyobraźnię odbiorców i zachęci do złożenia wizyty

Polecamy również

SESJA ZDJĘCIOWA

zobacz więcej

HOME STAGING

zobacz więcej

PORTALE INTERNETOWE

zobacz więcej