Gdy wpisujemy w wyszukiwarce Google jakieś hasło, po prawej stronie wyświetlają nam się tak zwane linki sponsorowane systemu Google AdWords. Ktoś zapłacił, by się tam znalazły.

Google AdWords to obecnie jedna z największych światowych sieci reklamowych. Zasada jej działania jest prosta: im większą kwotę zadeklarujesz zapłacić za jedno kliknięcie w Twoją reklamę, tym wyżej znajdzie się ona w wynikach wyszukiwań pod określonym słowem kluczowym.

Co ważne – system pobiera opłatę tylko za kliknięcie w ofertę, a nie za samo jej wyświetlenie. To sprawia, że jest to system sprawiedliwy i opłacalny – idealnie nadający się do promowania konkretnych ofert nieruchomości na konkretnym obszarze.

Jesteśmy w stanie wyświetlać nasze reklamy pod określonymi słowami kluczowymi, np. „mieszkanie 45 metrów Katowice”. Taka fraza kluczowa sugeruje, że poszukujący jest już bardzo określony i zdecydowany. A to sprawia, że szansa, iż kliknie w naszą ofertę (która oczywiści spełnia jego oczekiwania) jest znacznie wyższa.

Jeśli zatem chcesz dotrzeć do swoich klientów szybko i bezpośrednio, mieć rękę na budżecie i móc w każdej chwili włączyć lub wyłączyć kampanię – Google AdWords jest propozycją dla Ciebie wręcz idealną.

Podsumowanie:

  • Google AdWords to jeden z największych systemów reklamowych na świecie
  • Linki sponsorowane pokazują się obok naturalnych wyników wyszukiwania w Google
  • Dzięki precyzyjnemu doborowi fraz i słów kluczowych, jesteśmy w stanie pozyskiwać bardzo zdecydowanych potencjalnych klientów

Główne korzyści ze zlecenia nam przeprowadzenia kampanii reklamowej Twojej nieruchomości w Google AdWords:

  • Masz gwarancję, że dobrze dobierzemy słowa kluczowe kampanii (pod którymi będzie wyświetlać się Twoja reklama) – dzięki czemu Twoja oferta nie będzie omyłkowo trafiać do ludzi, który się nią nie interesują
  • Oszczędzisz mnóstwo pieniędzy – ponieważ odpowiednio zoptymalizujemy stawki za kliknięcie reklam
  • Będziesz mógł liczyć na szybsze efekty – dzięki temu, że na bieżąco będziemy monitorować efektywność kampanii i optymalizować jej zmienne

Polecamy również