Poszukujesz działki w Żorach i nie możesz znaleźć nic, co spełniłoby Twoje oczekiwania? A może po prostu nie masz czasu monitorować rynku i wyłapywać atrakcyjnych ofert? Nie musisz się tym zajmować samodzielnie! Podejmij współpracę z Re/Max Gold i pozwól nam zająć się poszukiwaniem idealnej nieruchomości dla Ciebie!

Każdy ma jakieś wymagania w zakresie działki, którą chce kupić. Niezależnie od tego, czy dotyczą one lokalizacji, wymiarów, proporcji, skomunikowania z centrum lub sąsiednimi miejscowościami, okolicznej infrastruktury, czy też innych czynników, pomożemy Ci je spełnić. Wystarczy, że powiesz nam, czego oczekujesz. Następnie Ty będziesz mógł się zrelaksować, a my zajmiemy się poszukiwaniami. Ogłoszeń dotyczących działek na sprzedaż w Żorach jest sporo, ale nie wszystkie są ogólnodostępne. Niektóre znikają jeszcze zanim wydostaną się z rąk pośredników nieruchomości. Dlatego aby znaleźć najciekawsze oferty, warto współpracować z profesjonalistami.

Zakup działki – Żory

Jak krok po kroku wygląda zakup działki w Żorach? Jeśli zdasz się na nas, wszystko jest proste. Wystarczy, że przekażesz nam, czego szukasz. Warto podać jak najwięcej szczegółów, by odpowiednio zawęzić krąg poszukiwań. My odezwiemy się do Ciebie, gdy znajdziemy co najmniej jedną godną uwagi ofertę, biorąc pod uwagę przedstawione wcześniej wytyczne. Dzięki temu jako nabywca oszczędzasz przede wszystkim mnóstwo czasu! Następnie, jeśli będziesz zainteresowany:

  • zorganizujemy oględziny działki na sprzedaż (osobiście lub wirtualnie),
  • poprowadzimy negocjacje w Twoim imieniu – np. w celu obniżenia ceny,
  • wyręczymy Cię w załatwianiu wszelkich formalności i sporządzaniu umów,
  • pobierzemy wynagrodzenie wyłącznie wtedy, gdy dojdzie do finalizacji transakcji.

Tak, to takie proste! Oszczędź sobie nerwów, a wolny czas poświęć na przyjemności – my zajmiemy się poszukiwaniem dla Ciebie idealnej działki na sprzedaż w Żorach.

Działki na sprzedaż w Żorach – pomoc w znalezieniu kupca

Nasza pomoc działa też w drugą stronę. Jeśli jesteś właścicielem działki na sprzedaż w Żorach, być może zainteresuje Cię możliwość znacznego uproszczenia procesu znalezienia kupca i realizacji transakcji. Nie masz czasu, energii, a może po prostu nie chcesz się męczyć – to nie ma dla nas najmniejszego znaczenia. Chętnie wyręczymy Cię przy sprzedaży działki niezależnie od Twoich motywacji. W zamian oferujemy nie tylko spokój i więcej wolnego czasu, ale również dodatkowe korzyści! Klienci sprzedający swoje działki w Żorach z Re/Max Gold mogą liczyć na:

  • szybkie znalezienie kupca,
  • możliwość negocjacji i uzyskania wyższej ceny,
  • wygodę całego procesu – minimum formalności,
  • najwyższy stopień bezpieczeństwa dzięki profesjonalnej opiece naszych agentów.

Jak to robimy? To proste. Naszym celem jest przede wszystkim ekspozycja ogłoszenia o sprzedaży działki. Żory tworzą dość rozbudowany rynek, dlatego nie każda oferta będzie zauważona. Ta przygotowana przez Re/Max Gold na pewno nie przejdzie jednak bez echa!

Udana sprzedaż działki – Żory

Po pierwsze dbamy o odpowiednią konstrukcję każdego ogłoszenia wystawianego przez Re/Max Gold. Konstruujemy precyzyjne opisy, które zawsze spotykają się z uznaniem kupujących, oraz dołączamy profesjonalnie wykonane zdjęcia. W przypadku działek szczególnie mile widziane mogą być ujęcia z drona – to jedna z usług, które oferujemy. Ponadto proponujemy bezpłatna wycenę działki oraz możliwość porównania cen z innymi podobnymi nieruchomościami.

Nie ograniczamy się również do wstawienia ogłoszenia na popularne portale. Przy współpracy z Re/Max Gold Twoja oferta trafia przede wszystkim do naszej wewnętrznej sieci łączącej biura w aż 125 krajach na świecie. Ponadto wszystkie ogłoszenia publikowane w sieci są przez nas promowane – zarówno na portalach, jak i w mediach społecznościowych. Większe zainteresowanie to możliwość uzyskania wyższej ceny, dlatego dbamy o to, by oferta dotarła do jak największej ilości osób. To dlatego współpraca z Re/Max Gold po prostu się opłaca!