Działki budowlane na sprzedaż – Tychy 

Przymierzasz się do budowy wymarzonego domu i masz problem ze znalezieniem właściwego miejsca? Lub może wręcz przeciwnie – chcesz sprzedać swoją działkę budowlaną w Tychach, ponieważ wolisz mieszkanie w bloku? Niezależnie od tego, co zaplanowałeś, biuro nieruchomości RE/MAX Gold jest gotowe Ci w tym pomóc!

Nasze biuro nieruchomości to część ogólnoświatowej sieci, która od kilku latdziała również na terenie Górnego Śląska. Opinie naszych klientów mówią same za siebie – jesteśmy przede wszystkim skuteczni, niezależnie od tego, czy chodzi o zakup, czy też o sprzedaż domu, mieszkania czy lokalu usługowego.

Jednak najważniejsze jest to, że możemy Ci pomóc również wtedy, gdy poszukujesz idealnej działki na sprzedaż w Tychach. Wystarczy, że powiesz nam, czego potrzebujesz, a my zajmiemy się wszystkim! Dzięki temu masz szansę na znalezienie czegoś znacznie ciekawszego – zupełnie bez wysiłku, marnowania czasu czy energii. 

Wsparcie w zakresie sprzedaży działki budowlanej w Tychach – czym zajmuje się agencja?

Tychy cieszą się niesłabnącym od lat zainteresowaniem w zakresie sprzedaży działek budowlanych. To popularna miejscowość, której położenie sprawia, że jest bardzo atrakcyjna dla wszystkich pracujących i żyjących w rejonie GOP, czyli Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego.

Niestety o atrakcyjne działki budowlane w Tychach nie jest łatwo – potrzeba sporo determinacji, a często również szczęścia, by znaleźć wymarzoną działkę. Wertowanie ogłoszeń i monitorowanie nowo pojawiających się ofert zajmuje dużo czasu i pochłania znaczne ilości energii, dlatego zazwyczaj warto powierzyć to zadanie ekspertom – czyli agentom RE/MAX Gold!

Wystarczy tylko, że sprecyzujesz swoje wymagania, a zajmiemy się za Ciebie poszukiwaniem właściwej nieruchomości spośród wszystkich ofert dostępnych na rynku – również tych, które nie zdążyły jeszcze trafić na ogólnodostępne portale.

Działki na sprzedaż w Tychach – jakie usługi oferujemy?

Tychy to teren sprzyjający osobom, które sprzedają atrakcyjne nieruchomości. Warto wykorzystać ten fakt, pozyskując maksymalne zainteresowanie ofertą, które na pewno pomoże uzyskać satysfakcjonującą cenę odsprzedaży.

Największą popularnością cieszą się oczywiście działki budowlane w Tychach – szczególnie te uzbrojone (mające przyłącza prądu, gazu, wody oraz kanalizacji), dobrze skomunikowane i z jednoznaczną sytuacją prawną. Jeśli dysponujesz właśnie taką nieruchomością, pomożemy Ci ją sprzedać na warunkach, jakich oczekujesz, a może nawet jeszcze lepszych! 

Reprezentując klientów sprzedających działki budowlane w Tychach, proponujemy im:

 • wykonanie profesjonalnej dokumentacji fotograficznej – w tym zdjęć 3D lub zdjęć z drona,
 • przygotowanie dokumentacji wideo,
 • rozeznanie cenowe w zakresie podobnych nieruchomości na rynku,
 • wykonanie darmowej wyceny działki,
 • prezentację oferty na całym świecie – w 125 krajach, w których znajdują się nasze biura partnerskie,
 • promocję ogłoszenia w internecie.

Ważną informacją jest fakt, że rozliczamy się za efekt. Dlatego nie zapłacisz prowizji, jeśli nie dojdzie do sprzedaży. Podpisujemy tylko umowy na wyłączność, co daje nam możliwość optymalnego zaplanowania procesu sprzedażowego.

Sprzedaż działki w Tychach – jakie korzyści płyną ze współpracy z agencją?

Pomagamy naszym klientom spieniężać dowolne działki w Tychach, dbając przy tym o ich zadowolenie. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, wybierasz:

 • szybką sprzedaż nieruchomości – zadbamy o to, abyś nie czekał długo na zdecydowanego kupca. Sami szukamy potencjalnych kupców i staramy się, żeby o Twojej ofercie dowiedziało się jak najwięcej osób;
 • komfort i spokój – nie musisz sam tracić czasu na kontakty z klientami czy dodawanie i promowanie ogłoszeń. Sprzedaż jest w naszych rękach, więc o nic nie musisz się martwić;
 • bezpieczeństwo – zadbamy o odpowiednie zabezpieczenie transakcji i sporządzenie korzystnej umowy. Dodatkowo pomożemy w negocjacjach i wyjaśnimy wszelkie wątpliwości.

To jednak nie wszystko, ponieważ RE/MAX Gold oferuje również szereg zaawansowanych usług dla sprzedających.

Działki budowlane w Tychach – kompleksowa pomoc w sprzedaży

Jako doświadczeni agenci nieruchomości niejednokrotnie zdążyliśmy się przekonać, że sposób prezentacji działki może znacząco wpłynąć za zainteresowanie jej kupnem. Dlatego też proponujemy swoim klientom szereg usług nakierowanych na maksymalizowanie tego zainteresowania. Na życzenie możemy:

 • zająć się profesjonalnym przygotowaniem planu działki, który ułatwi kupującemu zapoznanie się z walorami placu sprzedawanego pod budowę nieruchomości;
 • wykonać sesję fotograficzną i filmy dronem, które pozwolą zaprezentować wszelkie zalety nie tylko samej działki budowlanej w Tychach, ale także jej okolic;
 • sporządzić szczegółowy opis sprzedawanego obiektu, który będzie wyczerpująco odpowiadać na najczęstsze pytania kupujących.

Co ważne, możemy również reprezentować Cię na spotkaniach z klientami, a tym samym wyręczyć we wszystkich przykrych obowiązkach związanych ze sprzedażą. Możesz zatem spokojnie wyjechać z Tychów, a my w tym czasie wszystkim się zajmiemy.

Działki budowlane w Tychach – dlaczego warto skorzystać z oferty?

Zastanawiasz się, skąd wynika tak duże zainteresowanie działkami budowlanymi w Tychach? Powodów jest wiele, a jednym z nich jest świetnie rozbudowana infrastruktura drogowa. Z tej miejscowości spokojnie dotrzesz do Katowic, Gliwic, Myślenic czy Krakowa. Miasta są połączone autostradą A4, drogą ekspresową S1 i drogą krajową nr 86. Przejazd pomiędzy nimi jest zatem nie tylko szybki, ale i bezpieczny.

Dodatkową zaletą Tychów jest 150 ha zagospodarowanych terenów zielonych. Na terenie miasta znajdują się:

 • liczne parki, np. zabytkowy Park przy ul. Katowickiej, czyli tzw. Park Browarniany;
 • skwery;
 • ośrodek wypoczynkowy „Paprocany”.

Dodatkowo należy wspomnieć o pozostałościach po Puszczy Pszczyńskiej, które otaczają miasto. Można tam spokojnie pospacerować, pobiegać, a także urządzić piknik. 

W Tychach nie brakuje również ośrodków rekreacyjnych, gdzie można miło spędzić czas, zadbać o swoją formę, pokibicować ulubionej drużynie i wziąć udział w wydarzeniach publicznych.

Zakup działki budowlanej w Tychach – dlaczego warto to zrobić z agencją nieruchomości?

Nasza pomoc jest skierowana nie tylko do osób, które oferują działki na sprzedaż. Zachęcamy do kontaktu także zainteresowanych zakupem gruntu pod budowę domu czy lokalu. Zapewniamy pomoc w zakresie:

 • znalezienia posesji, która odpowiada Ci pod względem kształtu i rozmiaru;
 • skontaktowania się z właścicielem działki i dopytania o szczegóły;
 • zebrania niezbędnych dokumentów potrzebnych np. do uzyskania kredytu hipotecznego;
 • dopełnienia wszelkich formalności podczas wizyty u notariusza.

Możemy także reprezentować Cię podczas spotkania z właścicielem działki, sprawdzić, czy wszystko zgadza się ze stanem faktycznym i czy ogłoszenie nie jest próbą wyłudzenia pieniędzy. Możesz zatem mieć pewność, że z naszą pomocą wszystko przebiegnie w bezpiecznej i miłej atmosferze. 

Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych sprzedażą lub zakupem działki budowlanej w Tychach już dziś. Sprawdź nasze usługi w praktyce!