Czy wiesz, że na sukces sprzedażowy wpływa w dużej mierze sposób prezentowania oferty? W Re/Max Gold od 40 lat zajmujemy się pośredniczeniem w obrocie nieruchomościami w skali globalnej. Oferujemy sprzedającym wsparcie przy tworzeniu ogłoszeń, kręceniu filmów 3D i robieniu zdjęć z drona, organizowaniu dni otwartych, wirtualnych spacerów i wreszcie prowadząc aktywne działania promocyjne głównie w lokalnych mediach. Korzystamy przy tym z narzędzi, które pomagają zaprezentować działki z Chorzowa w sposób niezwykle atrakcyjny – tak, by były konkurencyjne na tle pozostałych ofert.

Zajmujemy się:

  • tworzeniem planów nieruchomości wraz ze skutecznymi opisami oraz dokumentacją zdjęciową,
  • nagrywaniem filmików promocyjnych i projektowaniem spacerów wirtualnych, które pozwalają zainteresowanym obejrzeć trójwymiarową ofertę bez wychodzenia z domu,
  • organizowaniem dni otwartych oraz udzielaniem merytorycznego wsparcia w zakresie ubiegania się o kredyt hipoteczny,
  • prowadzeniem działań sprzedażowych w sieci – tworzeniem i utrzymaniem strony internetowej, marketingiem, reklamami.

Powiedz nam, jakie są Twoje oczekiwania względem współpracy. Pomoc w efektownym zaprezentowaniu nieruchomości? Skrócenie czasu oczekiwania na kupca? Zwiększenie wartości działki budowlanej? Pomożemy Ci w osiągnięciu tych celów!

Działki budowlane – sprzedaż, wynajem

Pośredniczyliśmy już w wielu transakcjach, których przedmiotem były działki budowlane w Chorzowie lub okolicach – również te ekskluzywne. Znajdowały one nabywców polskich i zagranicznych – prezentacja Twojej oferty na forum międzynarodowym znacznie zwiększa szansę na finalizację. Za naszymi działaniami stoją realne korzyści określane liczbowo:

  • skrócenie czasu oczekiwania na sprzedaż nawet o 40%,
  • zwiększenie wartości nieruchomości w stosunku do zakładanej nawet o 25%!

Ty również możesz sprzedać, wynająć lub kupić działki budowlane w Chorzowie, robiąc to szybko, bez zbędnego stresu, uzyskując realne wsparcie merytoryczne oraz zarobek na poziomie, jakiego oczekujesz.

Zapraszamy do współpracy z naszą firmą! Zostaw nam swoje dane – oddzwonimy, aby umówić się na bezpłatną wycenę obiektu.