Znalezienie idealnego lokalu w Dąbrowie Górniczej nie jest łatwe. Pomóż potencjalnym zainteresowanym dotrzeć do Twojej oferty i skorzystać z niej na Twoich warunkach! Z pomocą naszego biura nieruchomości możesz spodziewać się tego, że cała transakcja przebiegnie sprawnie, a cena, jaką uzyskasz pozytywnie Cię zaskoczy. Jak to możliwe? Ponieważ mamy duże doświadczenie w przygotowywaniu lokali na sprzedaż i prezentowaniu ofert – w sieci i na żywo. Korzystamy przy tym z nowoczesnych technik audiowizualnych (wirtualne spacery po obiektach, filmy promocyjne, sesje zdjęciowe z drona) oraz osobistej prezencji (dni otwarte). W bazie nie brakuje ofert ekskluzywnych!

Szukasz lokalu? Mamy oferty na wyłączność!

Nasza oferta jest adresowana także do kupujących. Jeżeli szukasz lokalu w Dąbrowie Górniczej, to sprawdź naszą bazę. Znajdziesz w niej:

  • lokale użytkowe,
  • lokale pod gastronomię,
  • obiekty handlowe,
  • obiekty biurowe.

Wiele z nich jest niedostępnych nigdzie indziej. Mamy do nich wyłączność – Ty możesz być pierwszą osobą, która się o nich dowie.

Oprócz nich mamy sporo nieruchomości mieszkalnych na sprzedaż lub wynajem. Wszystkie pochodzą ze zweryfikowanych źródeł, odznaczają się atrakcyjną lokalizacją, konkurencyjną ceną oraz bardzo dokładną prezentacją (ze zdjęciami, opisami, specyfikacjami technicznymi, filmami). Dzięki temu, przeglądając oferty dokładnie widzisz, co mamy do zaoferowania. Po przyjeździe na miejsce na pewno nie będziesz rozczarowany. A jeżeli zdecydujesz się na zakup na odległość, to dystans nie będzie dla nas problemem. Nakręcimy film 3D, zaprosimy się na wirtualny spacer – obejrzysz każdy kąt i będziesz wiedział, co kupujesz. W ten sposób można przeprowadzić transakcje w kraju oraz za granicą. Działamy w 125 krajach na świecie!